Jump to content

Green Street Bloods - Discutii generale | General discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Maine va astept la war pe toti, intrati cat mai multi, avem nevoie de activitate. Ati vazut, noi am fost 23, VTB au fost 28 si tot i-am batut la primul war. Pe Verdant i-am facut praf in 18 oameni. Chematii si pe ceilalti la war !

Link to comment
Share on other sites

A fost binisor la waruri. Sincer sa fiu nu ma asteptam, ma asteptam sa fim iar 10-12 insi si sa dau /q dupa primele 15 minute. Dar per total a fost bine, tot asa si ne revenim usor usor. Ar fi super daca maine ne-am pune pe ad-uri si sa ne facem iar 40.

Link to comment
Share on other sites

Hai ca a fost destul de bine astazi la waruri.N-am prins attack ...pacat aveam doar 3 waruri.Hai noapte buna ne vedem maine , a am uitat DRACO[TOV] THE BEST ADMIN BANEAZA TOTI CODATI SI ISI FACE TREABA FOARTE BINE E UN EXEMPLU , FELICITARI DRACO TE PWP :*

Link to comment
Share on other sites

Salutari prieteni! Ce faceti?

Ma uit mereu pe siteul RPG si am remarcat ca a fost acceptat tipul asta, la noi. Din cate stiu este acel pokemon de va facea posturi, asa ca aveti grija in special cu limbajul atat pe /f cat si pe normal chat, sunt sigur ca o sa faca chesti parsivesti.

Link to comment
Share on other sites

Meh. Cam pana aici a fost perioada mea in GSB, scurta, cu momente bune, si proaste. Nu am de ce sa mai raman, n-are rost sa ma chinui la waruri pentru cineva care nu isi da interesul. Succes cu factiunea, sa luati 3 orase :)

Link to comment
Share on other sites

Pentru Firu98 , D3nver , Shockwave si alti care au zis ca am cod , cu lagu care il am tot va sparg =)) Hai ca ''poate'' de saptamana viitoare incepem in forta .Bey mai dai si tu prin game tata.

A si 1:10 ZesTy. no-recoil+aim se vede clar cum imi da din picioare 60 DMG si nu mai era nimeni sa traga doar el a tras , i-am facut post sper sa primeasca ban.

Edited by AIM SmooK
Link to comment
Share on other sites

 

@AIM Cristi95 Da , orcum daca nu lua pentru WallHack lua la postu' meu, era prea clar...Hai noapte buna , attack n-am prins...au dat si VDT si VTB n-am mai avut sansa , cred ca am fost si singuru ca am incercat sa prind.

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.