Jump to content

Green Street Bloods - Discutii generale | General discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

@@Bladestar ZEW, ai dreptate frate. Exact la fel am zis si eu.

Pana mea, vad maine ce se intampla si care este decizia unui admin mai bun.

Pana atunci, noapte buna!

Link to comment
Share on other sites

Neata.

Nici eu nu văd nimic suspect în filmarea asta, nu înțeleg care este motivul unui asemenea ban.

Mi-a zis zornet în topicul de unban, ca cică mi-a găsit tot arsenalul( renko.cs, renko160, renko.exe). Dar haideți să ne gândim puțin: renko.cs-> nu mai există așa ceva pe net sau pe versiunea nouă

Renko160-> nu mai există această denumire a codului.

Renko.exe-> dacă deschideam aceste program .exe TREBUIA să apăra în celelalte programe, și cum nu a apărut, înseamnă CA NU L-AM DESCHIS.

Mă rog, astept decizia unui admnim, fie ca este bună/rea, dar vreau să răspundă odată cineva la cererea aia.

Ne auzim mai târziu prin game!

Link to comment
Share on other sites

edit.



Maxim, nu-mi da deocadamta uninvite, o sa revin si o sa iti dau decizia finala.


@@BigDevil ZuZ, :( pwpz big.


Edited by Ryakk ZEW
Link to comment
Share on other sites

Haide ma, sa ma ia la teste sa-i injur de le umplu frigiderul, ca sa aibe motiv de ban. Am aceleasi chestii ca si tine. Daca i-as lua la teste pe admini as gasi aceleasi lucruri.
Nu se poate asa ceva, sa dati ban aiurea. Ati ajuns la 1000 de playeri si va doare fix in p*** de playeri. Ce conteaza unu, avem alti 1000. Pun pariu ca daca aveati 700 de playeri nici dracu nu-l bana ;)

 

O da, am luat ban, foarte misto=)

Edited by Count LuNg ZEW
Link to comment
Share on other sites

Aici se opreste cariera mea, mi-a ajuns, uninstal samp, gta . Atatea banuri date pe degeaba. Va zic sincer, ca daca stiam ca ma baneaza taceam din gura, dar sunt prietenii mei.

Motivul adevarat pentru care m-a banat 30 de zile este cel pentru coduri pentru ca fac parte din cei 90% din avispa care foloseau, asta cred ei;). Nu aveau cum sa ma gaseasca cu ele si au avut ocazia de a-mi da ban 30 de zile pentru ''bag pula'' in 2 admini care-mi sunt PRIETENI.

Link to comment
Share on other sites

Maxim, imi poti da uninvite, se pare ca asta a fost tot.

Meh, am incercat sa vin GSB sa te ajut, si uite ce am patit, am fost banat aiurea.

@@Bladestar ZEW, stiu frate, mi-a dat ban ca am fost in avispa, ce naiba ma.

In video lu zornet ala nici macar nu se deschide un fisier ca fiind renko, adica este un video total aiurea.

Meh, ce-a fost a fost. Daca asa au considerat ei, ca trebuie sa ma baneze, n-au decat, nu mai fac atata tambalau ca si asa fac degeaba.

 

Desi am stat putin in GSB, a fost frumos, am facut scoruri si am ajutat cat am putut de bine.

Bladestar bafta si maine la bac frate, ai grija de tine si sa vi cu nota mare.

Maxim - te iubesc, esti viata mea, mersi pentru sansa acordata, ne-am distart bine impreuna ( biz- ramane femeia noastra, si hitmanu ala din stanca =)))))))))) a fost panarama), pacat ca a durat doar atat. Ne distram super.

Pentru restul gangului, numai bine va doresc, ascultati la wars, ca puteti sa ajungeti sa luati Los Santos.

 

O sa raman mereu membru ZEW ( cred ) pe RPG1 si o sa ne mai vedem in acel topic

In rest, o sa incerc pe RPG2, sa fac ce reusesc si acolo, cine se apuca ma gaseste tot cu numele Ryakk.

 

#remember Street Soldier Ryakk

#remember Fighter Ryakk

 

Va pwp!

Link to comment
Share on other sites

@,Am vazut bro, dar am uitat:)) te-am vazut langa beyond afk.

Salut baieti, sa nu vad demisii din cauza warului ala cu VTB, am avut pe un turf mai greu, langa HQ lor si era de asteptat ca o sa pierdem.

Turfurile alea o sa le castigam, dar avem nevoie de activitate mare.

Cat despre amenzi, regulile sunt puse de admini si nu de mine, nu le putem modfica..imi pare rau de cei care au avut 500-700 secunde pe turf, astea sunt regulile

Nu este vorba de bani, pot sa vii dau inapoi, oricum ajung in seiful mafiei.. doar sa postati amenzile atat vreau.

Noapte buna, bafta Ryakk, Lung si restu care ati iesit..

Link to comment
Share on other sites

Talent pe BeyondOwn, degeaba a folosit RENKO ( a recunoscut ), ca tot nu stie cum apare in OSF, trist.

Daca voi lua ban pentru aceasta nestiinta a adminilor ( chit ca scrie clar SKYPE ), va fi clar ca admini noi dau dovada de o sete absoluta de ban.

Acum cand am vazut ``testul`` adminilor noi, am realizat cate banuri s-au dat aiurea, ei nestiind sa faca comparati. Logica unui admin nou: ``Daca iti apare renko in OSF inseamna ca ai folosit codul, BAN SAL ``

 

B-Zone 2015

P.S.: Cum e PC-ul asta ? CLICK
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.