Jump to content

Propunere War'uri in fiecare zi


Kaine

Waruri  

478 members have voted

  1. 1. Doriti ca Warurile intre ganguri sa se tinta zilnic?



Recommended Posts

Voi vorbiti serios? Eu nu prea cred ca ati gandit cand ati votat "da", chiar va place sa va pierdeti tot timpul intr-un joc? E cam grav daca ati ajuns sa vreti war-uri zi de zi. Votul meu este nu. Si evident, dupa ce vor fi war-uri in fiecare zi, vor fi mai multe plangeri pentru ''FW aiurea''', ''demitere aiurea'' cand defapt voi ati votat asta. Nu are logica..

Link to comment
Share on other sites

Votul meu este DA! De ce? Pentru ca activitate mafiilor este scazuta doar 6 ore pe saptamana este putin. Iar pentru cei care va tot plangeti mergeti intr-o fanctiune pasnica. Iar pentru cei care voteaza si nu sunt intr-un gang sa vada cat de mare e plictiseala, nu mai votati TATA ca nici nu stiti ce scrieti.

Link to comment
Share on other sites

Votul meu este "DA" !!! Consider ca activitatea mafiilor este foarte scazut, si nu ar mai fi plictiseala in mafii luni miercuri si vineri. Asa vom avea activitate in fiecare zi cum au departamentele.

Link to comment
Share on other sites

@@F4L oTo,

Nu se vor tine chiar toata ziua warurile, vei avea timp sa faci si sedinte/antrnamente.

Votul meu este DA!

Warurile sunt 2 ore/zi(seara).

Ar fi mai multa distractie.

Cine are timp de mafie., bine, cine nu, civil.

Link to comment
Share on other sites

Sigur ca da. Asa ar fi mai 4fun si mai frumos. Mafile vor fi cautate, deoarece toti vor sa participe la War. Felicitari Kanie.

Link to comment
Share on other sites

Tind sa cred ca cei care ati votat "Da" aveti peste 12 ani si nu faceti nimic altceva intr-o dupa amiaza decat sa stati pe un scaun, ganditi-va si la lideri/sublideri, cei care ati fost stiti ca nu e usor sa ai o zi de war (sigur, in conditiile in care te intereseaza factiunea ta).

P.s. Nu am jignit, dar mai sunt si playeri care nu au timp in fiecare zi si vor sa stea intr-o mafie.

Link to comment
Share on other sites

Tind sa cred ca cei care ati votat "Da" aveti peste 12 ani si nu faceti nimic altceva intr-o dupa amiaza decat sa stati pe un scaun, ganditi-va si la lideri/sublideri, cei care ati fost stiti ca nu e usor sa ai o zi de war (sigur, in conditiile in care te intereseaza factiunea ta).

P.s. Nu am jignit, dar mai sunt si playeri care nu au timp in fiecare zi si vor sa stea intr-o mafie.

Crede-ma stiu cum e, am fost sublider cand warurile tineau cate 4 ore, ai fost si tu si stii cum e. Deaia am votat NU.
Link to comment
Share on other sites

Mai iesiti si voi din casa, va trebuie 14 ore de stres sau chiar mai mult pe saptamana irosite?

Nu, clar.

 

Pentru playeri normal, e fain, ai waruri cand ai tu chef, daca nu vrei, cerere invoire.

 

Dar pentru admini? Ei trebuie sa stea cu recon. Sau pentru lideri, pentru ei e cel mai nasol, fiindca daca esti lider te stresezi cel mai mult si ajungi la concluzia ca nu are rost nimic..

Daca vreti waruri non stop intrati pe servere de DM.

Link to comment
Share on other sites

Voi ganditi cand votati DA ? :|

 

Unii din noi mai avem si o viata, altii scoala, e greu sa fii prezent seara de seara la war-uri. Si oricum ar fi naspa, fiindca intr-un final ar interveni monotonia. Multi care voteaza DA, nici nu sunt in gang-uri si nu stiu cum e "viata de mafiot".

 

* Una la mana, parerea mea e ca ar trebui sa voteze doar cei ce fac parte dintr-un gang, nu cei care cauta +1 sau doar isi dau cu parerea.

 

* In al doilea rand, n-am inteles.. la voi totul se bazeaza pe /turfs ? Daca lupta pentru niste patrate pe harta vi se pare ca e totul pentru un gang, atunci va inselati amarnic.

 

Programul actual e destul de bun, nu vad de ce s-ar schimba.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.