Jump to content

Problema Conectare SA:MP


earthquakesz

Recommended Posts

Întrebarea / Nelămurirea: Conectare Sa:MP;

Acum câteva săptămâni mi-am instalat niște moduri, după care le-am șters, din acel moment cand intra în joc mi se bloca (not responding) înainte să bag parola. Mergea să mă conectez cu Sandboxie, dar îmi era greu și un nou mod instalat nu rula pe Sandboxie.

Am reinstalat samp-ul și jocul de x ori, dar ultima oară când am făcut-o, am șters gta3.img.

După ultima instalare (cea de azi), când mă conectam pe SA:MP, primeam crash după doar 15% de liniuță încărcată.

M-am gândit că a fost de la ștergerea gta3.img (deși exista în momentul acela), iar ca atare am șters cea activă din calculator și am downloadat alta, sigură și verificată!

Aceeași problemă cu crash-ul, atât pe launcher-ul SA:MP original, cât și pe Sandboxie.

Please, help me!

Screenshot (în caz că este necesar): -

Link to comment
Share on other sites

@,,Bun asa am avut si eu Mi-am instalat niste moduri noi armel,skinuri ,si a inceput sa imi mearga greu . Nu puteam intra in game si in cel mai fericit caz cand puteam intra, scriam parola dadeam /exit si mi se bloca.

Mi-am creeat o noua sectiune in calculator numita GUEST pe langa cea care o aveam .

Pe GUEST Aveam exact aproape tot ce aveam pe si pe cel OFICIAL. Ma conectam in GTA SAN ANDREAS ASA : Dai pe iconita click dreapta, dai RUN AS ADMININSTRATOR si dadeam enter. Si imi mergea perfect.

Sper ca sa-mi urmezi sfatul si sper sa-ti mearga cat mai repede.!

Link to comment
Share on other sites

Întrebarea / Nelămurirea: Conectare Sa:MP;

Acum câteva săptămâni mi-am instalat niște moduri, după care le-am șters, din acel moment cand intra în joc mi se bloca (not responding) înainte să bag parola. Mergea să mă conectez cu Sandboxie, dar îmi era greu și un nou mod instalat nu rula pe Sandboxie.

Am reinstalat samp-ul și jocul de x ori, dar ultima oară când am făcut-o, am șters gta3.img.

După ultima instalare (cea de azi), când mă conectam pe SA:MP, primeam crash după doar 15% de liniuță încărcată.

M-am gândit că a fost de la ștergerea gta3.img (deși exista în momentul acela), iar ca atare am șters cea activă din calculator și am downloadat alta, sigură și verificată!

Aceeași problemă cu crash-ul, atât pe launcher-ul SA:MP original, cât și pe Sandboxie.

Please, help me!

Screenshot (în caz că este necesar): -

Reinstaleaza windowsul ;) La fel am patit si eu si nu am gasit alta cale de a rezolva problema. Bafta!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.