Jump to content

[B-zone TV] BHC || Episodul 1 : Betie si prostie in Campulung


Invalidd
 Share

Recommended Posts

:)) vreau sa citez pe aceasta cale un mare filozof, filantrop, artist si totodata un respectabil coleg de al meu : "CEI MAI PROSTI DUPE SERVAR". Am incheiat citatul.

Ba shaolin ,credeam ca zici : Aveti voi bani de mini-taxi sa veniti pana la Pitesti ? :))))))))))

Link to comment
Share on other sites

Daca acest comportament , fie el influentat de bauturile alcoolice , de stupefiante si de toate bolile pamantului (aici incadram si prostia) este normal inseamna ca noi nu evoluam , ci involuam, astfel , intr-un viitor apropiat vom fi mai inapoiati fata de Omul de Neanderthal (Homo neanderthalensis).

 

"Doua lucruri sunt infinite: Universul si prostia, cat despre univers nu sunt prea sigur " ( BY Albert Einstein) .

 

On: Frumos video :)) ... Astept si partea a doua...Aici reactia mea.. : giphy.gif

Link to comment
Share on other sites

Daca acest comportament , fie el influentat de bauturile alcoolice , de stupefiante si de toate bolile pamantului (aici incadram si prostia) este normal inseamna ca noi nu evoluam , ci involuam, astfel , intr-un viitor apropiat vom fi mai inapoiati fata de Omul de Neanderthal (Homo neanderthalensis).

 

"Doua lucruri sunt infinite: Universul si prostia, cat despre univers nu sunt prea sigur " ( BY Albert Einstein) .

 

On: Frumos video :)) ... Astept si partea a doua...Aici reactia mea.. : giphy.gif

Poza ta = LEGENDARY : )))

Link to comment
Share on other sites

Dupa parerea mea un astfel de continut trebuie inlaturat , + sa fi sanctionat.

O mare prostie . Pe deasupra mai pui si [b-Zone TV] de parca ar fii cine stie ce....

Dupa parerea mea, un astfel de specimen ca tine trebuie inlaturat inca din momentul in care parintii doresc conceperea specimenului. In videoclip apar membri b-zone, ceea ce imi permite sa folosesc [b-zone TV] in titlu. Il foloseam si daca nu avea legatura. De ce? Pentru ca pot.

 

Numele tau imi aduce aminte de: https://www.youtube.com/watch?v=4csVIspgJkQ

Link to comment
Share on other sites

@, mare dreptate are Asqwe, te-ai schimbat radical de cand te-ai facut si tu "jmeker". Dsitreaza-te si trateaza asta ca pe un joc, nu serviciu sau scoala.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.