Jump to content

Prezentare SaintGeorge


SaintGeorge
 Share

Recommended Posts

- Nick-ul tau: SaintGeorge

- Prenume: George

- Varsta: 23

- Locatia: Constanta

- Ocupatie: Student al Academiei Navale "Mircea cel Batran"

- Jocul(rile) preferat(e): Inca de acum 10 ani, jocurile preferate sunt MMORPG-urile (Massively Multiplayer Online Role Playing Game), printre care se afla mult iubitul meu joc Lineage 2, deasemena sunt fan si al seriilor GTA, insa abia acum am zis si eu: "Ba hai sa incerc si SA:MP-ul, sa vad cum este". Joc de 2 zile pe serverul vostru si imi place foarte mult!

- Hobby-urile tale: Hmm, pariurile sportive sunt un hooby? Sau un viciu?... In fine, presupun ca de vreme ce urmez o facultate de marina, Navigatie este hobby-ul si sper ca intr-o zi sa devina si pasiune!

- O descriere despre tine (minim 10 cuvinte): Corect, inteligent si lenes!

- De unde ai aflat de B-Zone Community?: De la un prieten, si parca am jucat odata si Counter Strike pe un server de al vostru.

- Alte precizari?: Sper sa ma inteleg cu lumea pe SA:MP, avand in vedere ca unii Helperi au ras de mine ca nu stiam toate comenzile, dar usor le invat, ca doar sunt in tema cu RPG-urile! Numai bine!

Link to comment
Share on other sites

Welcome !

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.