Jump to content

Topic pentru discutii


Dyablox
 Share

Recommended Posts

@@A I M Sidorov, Cand mi-am incalcat cuvantul? Ai lasat lideru nab sau te-a lasat el pe tine? =)) Ma bucur ca mai traiesti, pwp :)

Glumeam nab :))

Am lasat eu liderul ca am plecat din tara si nu puteam ajunge la waruri. Liderul il puteam tine in continuare dar la un Gang cand liderul nu poate intra la waruri e ca si cum mafia respectiva nu ar avea lider si de aceea am hotarat sa cedez liderul. Tu ce mai faci? Esti bine? Nu am mai vorbit de o caruta de timp. Ti-am dat mesaj pe whapp de pe numarul meu de Germania dar nu ai mai intrat de ceva timp pe whapp.

 

 

Pentru cine este asa interesat "de ce posteaza toti doar o singura data cand ne aducem aminte de Dyablox", postam pentru ca vrem si pentru ca ne cunoastem. Nu conteaza de cate ori postam sau cand postam, aici este respectul unuia fata de celalalt, conteaza ca il intrebi ce mai face si care mai este viata lui si nu cred ca ma cunoasteti majoritatea de aici asa cum ma cunoaste nabul asta, poate voi ma stiti din auzite, el ma cunoaste ca am "crescut" impreuna si la randul nostru am crescut pe altii. Ce am facut eu cu Dya nu cred ca pot face multi ;)

PS1: Nu ma cert ci doar va explic.

PS2: Daca sunt greseli gramaticale e din cauza ca postez de pe telefon nu din cauza ca sun analfabet caci nu sunt :))

PS3: Dyanab, intra pe whapp sau da-mi pm cu numarul tau de whapp in caz ca l-ai schimbat pe cel vechi.

 

Servus, remember Sidorov RPG1 ;)

Link to comment
Share on other sites

@@A I M Sidorov, mi-am deschis whapp si a inceput spamul cu mesaje :) Acum poti sa-mi scrii ca o sa vad.

 

Ce cauti tu ba in Germania?

 

Adevarat, am crescut impreuna si am realizat foarte multe lucruri marete ajutandu-ne reciproc, relatia noastra putini care o inteleg, poate cei care au mai fost cu noi pe timpuri, mai tii legatura cu Jock?

 

P.S. Esti analfabet si mereu ai dat vina pe tastatura de la telefon.

P.S.2. Suntem legende vii.

Link to comment
Share on other sites

@@A I M Sidorov, mi-am deschis whapp si a inceput spamul cu mesaje :) Acum poti sa-mi scrii ca o sa vad.

 

Ce cauti tu ba in Germania?

 

Adevarat, am crescut impreuna si am realizat foarte multe lucruri marete ajutandu-ne reciproc, relatia noastra putini care o inteleg, poate cei care au mai fost cu noi pe timpuri, mai tii legatura cu Jock?

 

P.S. Esti analfabet si mereu ai dat vina pe tastatura de la telefon.

P.S.2. Suntem legende vii.

Ba... Am plecat sa il ajut pe un prieten aici in Germania ca nu se descurca si pe langa asta mai muncesc si eu, mai fac un ban in plus. Cu mosul Jock nu am mai vorbit, era vorba ca trebuia sa vina la mine in oras ca avea o nunta si ca ma suna dar a ajuns tarziu la nunta si nu mai aveam cum sa ne intalnim, daca ajungea mai devreme in oras era altceva, il chemam la mine acasa sa bem un pahar in cinstea noastra dar n-a fost sa fie.

PS: Stiu ca mi-ai dus dorul ???

Link to comment
Share on other sites

@@A I M Sidorov, Si ca ce lucrez acolo in Germania? Jock acum e ocupat de serveru ala care nu-l mai scoate la capat deja de 2 ani =))

 

P.S. Oricum tie ti-a fost mai dor.

Ti-am dat mai multe detalii pe whapp. Nu trebuie sa stie toti cum fac eu banii aici ca ma dau in gat si ma baga la racoare ?? Imediat ma salta ??

Link to comment
Share on other sites

Oricum le fac public si tot acolo ajungi, muahahahahha.

Daca vrei sa vin peste tine, treaba ta ? Sa iti pregatesti armata cu topoarele, furcile si tortele ca o sa ai mare nevoie ????

Link to comment
Share on other sites

Tu sa nu uiti de Alistar si TOTO, sa vezi ce va mai batem =))

Esti prost facut gramada ?? Ti-am spus si pe whapp ca Alistar Security este una si aceeasi cu TOTO Security ?? Si-au schimbat doar numele firmei deoarece patronul facuse niste mismasuri si nu bateau actele cu numele firmei si a fost nevoit sa schimbe numele firmei si sa refaca actele decat sa refaca si firma si actele si tot personalul. A facut transferul angajatilor de la Alistar la TOTO pe cartile de munca... Cum ai spus si tu, voi nu aveti firme de paza, protectie si interventie ca voi nu aveti oameni importanti in oras ????

Link to comment
Share on other sites

La noi oamenii importanti ca mine nu au nevoie de paza, toti ma respecta si mi se supun ;)

Nici pana acum nu ai invatat ba ca trebuie sa imi dai @mention? Ai uitat nab...si cat despre faza cu oamenii importanti ca tine, daca si tu mai esti om important, Trump ce mai e? E pistol cu apa pe langa tine, ha? ???

Link to comment
Share on other sites

@@A I M Sidorov, Eu l-am pus pe Trump presedinte, dar shh, sa nu afle nimeni :)

 

Neata.

 

Stiam ca tu l-ai pus, nu eu te-am sunat si ti-am spus pe cine sa pui? Fraier esti ??

Link to comment
Share on other sites

Ba da Dya, Shht :))

Nu prea mai am timp de posturi, abia mai am timp pentru mine ? Sunt full cu munca, cum ajung acasa fac dus, mananc si dorm pana a doua zi cand o iau de la inceput ??

Link to comment
Share on other sites

@@A I M Sidorov, si eu cam asa, insa nu am doar munca ci mai multe activitati, si intre ele reusesc sa psotez :)

?? Stiu, inca mai estinla cursurule de Balet? Cand ai concursuri sa ma anunti si pe mine sa fac rating ??

Link to comment
Share on other sites

@@A I M Sidorov, Defapt sunt asa de bun ca o sa ma arate la TV si o sa ma poti vedea de unde vrei in lume.

 

Foarte tare! Asa mult ai progresat de ultima data cand te filmau aia cu camere VGA si te vedeai pixelat rau de ziceam ca esti cenzurat din montaje ???

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.