Jump to content

Topic pentru discutii


Dyablox
 Share

Recommended Posts

Eu vreau sa fac 2000 de posturi =)) .. Si banuiesc ca si dya vrea 20k. Gata si cu warurile pe ziua de azi, voi ce mai faceti?

Edited by GreenWald RG
Link to comment
Share on other sites

Cine zice ca n-as vrea si eu 20.000? Le-as face si eu doar ca e nevoie de o perioada mai lunga si de multisor timp liber, cea ce-mi lipseste deseori

P.S Insa ma multumesc cu 1000 pentru member title. Cum le fac, cum ma raresc pe forum ))

Hai, noapte bun

Edited by Atticus
Link to comment
Share on other sites

Seara, mai bine zis dimineata deoarece mai e putin si se face 00:00.

Maine trebuie sa ma trezesc de la 8:40 pentru o aiurita de activitate, se poate numii si concurs despre pompierii. Cred ca nu o sa mai ma duc la scoala de maine deoarece nu mai are rost. Dupa ce terminam ''vacanta'' vin tezele, pentru cei de a 8-a examenele.

As posta si eu des aici, dar nu prea pot deoarece scoala, fotbalul si altele. Imediat o sa imi reintru in paine pe SA-MP, nu pe B-Zone deoarece pe B-Zone nu mai are rost sa joc ''pentru functii'', joc doar din placere doar prin mafii..... am realizat pe B-Zone tot ce am vrut pe SA-MP, adica mai vreau doar lider ca restul am avut. Acum, in weekend nu o sa fiu activ aici, mai exact 5-6 zile nu o sa mai postez pe aici deoarece o sa-mi petrec Pastele impreuna cu famillia si bunicii.

Edited by zacKSENPAI
Link to comment
Share on other sites

Neata ma baieti ma, ce faceti?

 

 

 

patanii CS-u merge ahuena, si azart ai si ii mai interesant polibomu.

 

Dya, pana acum am mai inteles moldoveneasca dar din propozitia asta nu inteleg nimic, o mica traducere pls?

Link to comment
Share on other sites

 

 

Cu băieții cs 1.6 merge foarte bine, și entuziasm ai și este mult mai interesant oricum.

 

Asa da, aia ce ai scris tu nu mai era "taraneasca" era rusa in varianta romaneasca practic, fara simboluri..

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.