Jump to content

Topic pentru discutii


Dyablox
 Share

Recommended Posts

6 minutes ago, rTn Dyablox VIP said:

Salut Green, facem bine, maine 31 mai ultimul sunet si vine vacanta!!! Pacat ca eu nu-s la liceu...

=)) tu vrei sa fii la liceu amu, da romanii ies in iunie aproape de iuline in vacanta

Link to comment
Share on other sites

Poh, putin obidno ca romanii stau in Septembri acasa, nu ca imi e suparator ca merem la scoala de pe 1 septembrie. Fix in septembrie cand merg la scoala, dar romanii stau acasa se baga Quest si GetGift =(

Poh, putin obidno ca romanii stau in Septembri acasa, nu ca imi e suparator ca merem la scoala de pe 1 septembrie. Fix in septembrie cand merg la scoala, dar romanii stau acasa se baga Quest si GetGift =(

Opa am gasit un bug 
mi-a postat doua cand am apasat submit reply =))

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, rTn Dyablox VIP said:

Salut Green, facem bine, maine 31 mai ultimul sunet si vine vacanta!!! Pacat ca eu nu-s la liceu...

 

.... Eu am examenul in 19 =)) baga-mi-as ...

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, rTn Dyablox VIP said:

Blea, numa imi fac spam la notificari cu follow-urile estea.

Exact poti sa imi dai si mie =)) ps: dai la setari si apare acolo, sa urmaresti doar statusurile, postarile, reputatia bla bla bla Scoate tot si da si mie follow

 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, rTn Dyablox VIP said:

Ce avantaj aveti de va dau follow?

 

1 minute ago, L U C A Z 69 said:

Ma simt valoros si dorm bn noaptea

Ti-a Raspuns lucaz perfect. soo nu fi Chitra pe romana.

Link to comment
Share on other sites

Eu mi-am irosit demult valoarea, am ramas activ doar undeva ascuns prin topicurile forumului ferit de ochiul lumii vorbind cu niste nabi despre nimic.

Link to comment
Share on other sites

Just now, rTn Dyablox VIP said:

Eu mi-am irosit demult valoarea, am ramas activ doar undeva ascuns prin topicurile forumului ferit de ochiul lumii vorbind cu niste nabi despre nimic.

 

Printre nobi mai suntem si noi sa te ridicam =)))

Link to comment
Share on other sites

Voi sunteti unicul motiv pentru care mai sunt aici, fara voi n-ar fi echipa, iar echipa e tot ce ma mai tine.

Link to comment
Share on other sites

Azi maine poate ma las de forum, sa aveti si voi amintiri placute de la mine, + asta in semn de multumrire pentru ca imi sunteti alaturi.

Link to comment
Share on other sites

Just now, rTn Dyablox VIP said:

Azi maine poate ma las de forum, sa aveti si voi amintiri placute de la mine, + asta in semn de multumrire pentru ca imi sunteti alaturi.

:* pwp ma bag la somn

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.