Jump to content

Timp rămas până la zilele B-Zone

V-am pregătit o mulțime de evenimente. Click aici

La mulți ani B-ZONE!

V-am pregătit o mulțime de evenimente. Click aici

The Last Generation [TLG] - Anunțuri / Annoucements


 Share

Recommended Posts

Dupa cum vedeti, usor, usor, ne-am strans 50. Toti membrii clanului au la dispozitie maxim o luna sa isi imbunatateasca faction logul. Prin asta, ma refer la toti membri care nu au in faction log un rank 3 cel putin. Cei care aveti factiune in prezent si stiti ca nu aveti un rank 3 in faction log, ramaneti in factiunea respectiva pana la rank 3, cel putin, daca nu vreti sa fiti demisi!

Link to comment
Share on other sites

Pe data de 29.04.2017 clanul The Last Generation va face 1 an. Cu ocazia acestei zile, vom face un event organizat de catre TLG. Fiecare membru din clan este obligat sa doneze minim 300.000$(puteti dona mai mult). Voi face un topic special pe forum cu o saptamana inainte de data evenimentului pentru a pune pozele cu [/transfer]. Cine nu doreste sa ajute la donatii, este liber sa paraseasca clanul deoarece va fi dat afara oricum. V-am postat de acum ca sa nu aud scuze peste 2 luni ca nu aveti bani.

Link to comment
Share on other sites

Am deschis aplicatiile la clan. Cine da contra sau neutru fara un motiv bine intemeiat, primeste clanwarn. Mai bine va abtineti din a vota decat sa dati contra aiurea sau neutru. Nu vreau sa vad contra sau neutru pe motive ca nu il cunoasteti. De asemenea, daca v-au jignit, injurat sau mai stiu eu ce, veniti cu dovezi pentru contra, astfel nu se ia in considerare si primiti ClanWarn.

Link to comment
Share on other sites

De azi inainte, cei care aveti 5 zile de cand nu v-ati mai logat si nu aveti inactivitate, veti fi dati afara din clan. Nu ma intereseaza ce vechime aveti, ce rank aveti sau cine sunteti. Daca v-ati lasat de joc sau nu mai aveti chef, dati clanresign, nu tineti slot degeaba, facand log o data pe saptamana.

Link to comment
Share on other sites

In urmatoarele zile urmeaza sa organizam evenimentele pentru care s-au strans banii si sa sarbatorim 3 ani de la infiintarea clanului! Daca este cineva care doreste sa se implice cu idei si organizare, astept PM. Vreau sa facem ceva mai special, nu evenimente tipice din lista de pe request.

Link to comment
Share on other sites

Pe data de 14.08.19 la ora 19:00 vreau sa organizam o parada si un eveniment, pentru a dovedi ca nu suntem un clan de inactivi si sa mai distingem putin atmosfera negativa si moarta ce s-a instalat in clan in aceasta vacanta. Si sper sa dovedim acest lucru, ca TLG inca e in fruntea serverului. 

Nu vreau sa fie obligatorie prezenta si sa dau CW-uri, dar cine va participa o sa fie notat si o sa tin mare cont cand voi mai acorda UP-uri. La fel si daca o sa ma ajutati cu o donatie pentru eveniment, o sa va am in ochi buni. (OPTIONAL)

 

Multumesc.

Link to comment
Share on other sites

Cu ocazia fuziunii serverelor ne-am decis impreuna cu clanul Atlantic Organization sa facem o parada in memoria serverului RPG4.

Aceasta va avea loc Luni, 19 August, ora 20:00 prezenta membriilor clanurilor fiind OBLIGATORIE. daca nu aveti posibilitatea si nu puteti ajunge in nici un fel, va rog sa imi trimiteti PM mie sau lui Grizzly., cum ca nu puteti participa. (in caz contrar o sa primiti: ClanWarn si UP cu 2 sapt mai tarziu fata de ceilalti.). Masinile vor fii toate negre si orice player care nu este in unul din aceste clanuri poate asista la parada cu G, daca deranjeaza o sa fie sanctionati de catre staff-ul serverului. Traseul fiind urmatorul:8OkSgzB.png

 

La sfarsitul paradei o sa organizam un Fast-Event pe aeroport urmat de cateva evenimente mai mari din partea fiecarui clan.

 

 

Membrii clanului The Last Generation care vor sa doneze bani pentru

evenimentele de dupa parada o pot face prin [/clandeposit], nu este

obligatoriu. Totusi cine o va face va primii cateva cadouri

de la staff-ul TLG dupa evenimente.

Nu uitati sa imi trimiteti SS cu dovada in PM/Discord.

 

Edited by LEEEE
Link to comment
Share on other sites

Dupa cum unui stiti, mi-am depus cererea de participare la alegeriile de Mayor pe luna Septembrie. Vreau sa va zic ca am mare nevoie de ajutorul vostru in primul rand de un VOT in al doilea cine poate sa mai puna ad-uri sau sa faca evenimente si o sa vad ca chiar vrea sa ma ajute o sa primeasca o saptamana cu XP optional din partea mea. Multumesc! #LeeMayorSeptembrie

Link to comment
Share on other sites

Salutare,

 

Vin cu noi schimbari majore in cadrul clanului. 


1. Am schimbat cerintele de intrare in clan de la minim un rank 4 in FH la minim 2 rank 5-uri.
2. Persoanele din staff vor beneficia instant de promovare la rank 4 in clan.
3. Am creat o echipa speciala de aproximativ 15 oameni care sa se ocupe de votarea aplicatiilor in clan. Cei selectati de noi vor primi un grad pe discord si vor avea acces la un canal special. Repet: noi alegem aceste persoane, nu veniti cu cereri.
4. Urmeaza mici modificari la regulamentul clanului, vom anunta cand sunt gata.
  
Dorim sa ridicam standardele acestui clan deoarece in ultimul timp a scazut foarte mult. Mai vreau sa va anunt ca exact cum l-am dat afara pe Calynn din cauza comportamentului pot sa va dau afara pe oricare dintre voi daca consideram ca nu aveti un comportament decent. Vom pune foarte mult accent pe comportament.

 

De asemenea, daca nu sunteti toti pe discord, va rog sa intrati pentru ca acolo discutam toate lucrurile. Aveti linkul in cmotd.

 

O seara frumoasa!

Edited by TLG Grizzly
Link to comment
Share on other sites

Salutare dragilor,

 

La propunerea lui Spike, am decis impreuna cu ceilalti colegi din staff sa impartim rankurile din clan dupa urmatoarele categorii:

 

rank 1 - TLG New Member
rank 2 - TLG Member
rank 3 - TLG Recruitments Team
rank 4 - RPG Staff
rank 5 - TLG Donators
rank 6 - TLG Staff

 

Speram sa nu fie cu suparare pentru niciunul dintre voi. Ne dorim sa fim un clan cat mai bine organizat.

 

O zi frumoasa va doresc!

Link to comment
Share on other sites

Salutare,

 

De acum înainte inactivitățile in cadrul clanului se vor pune strict pe discord in canalul special facut pentru asta denumit "#inactivitati", urmariti modelul de acolo respectiv de la Pinned Messages inainte de a pune o inactivitate.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.