Jump to content

Los Santos Taxi - Misiunea săptămânii / The mission of the week


AIM Typhoon
 Share

Recommended Posts

În perioada 14.03 - 20.03, niciun membru Los Santos Taxi nu a terminat complet misiunea săptămânii.

In 14.03 - 20.03, nobody finished the mission of the week.

Link to comment
Share on other sites

În perioada 21.03.2022 - 27.03.2022 membrii LS Taxi vor avea de îndeplinit următoarea sarcina: 

*The photos*

-Trebuie să faceți poze in fata hq-urilor a 7 factiuni(ex: lv/sf taxi, lv/sf/ls pd/ lssi, lvsi, sfsi, etc.) impreuna cu liderul ei. 

- Sa se vada si id-ul lor in poze.

-Obligatoriu dovezi foto. 

-Dacă aveți nelămuriri, contactați-mă! 



 

După finalizarea corectă a task-ului, câștigătorul va fi premiat cu 110.000$. Mult succes tuturor!

Link to comment
Share on other sites

În perioada 21.03 - 27.03, niciun membru Los Santos Taxi nu a terminat complet misiunea săptămânii.

In 21.03 - 27.03, nobody finished the mission of the week.

Link to comment
Share on other sites

În perioada 28.03.2022 - 03.04.2022 membrii LS Taxi vor avea de îndeplinit următoarea sarcina: 

*The photos*

-Trebuie să gasiti si sa faceti poza la locatiile de Aici.

-Trebuie sa specificati si zona locatiilor sau un punct de reper.

-Va fi un singur castigator.

-Dacă aveți nelămuriri, contactați-mă! 

După finalizarea corectă a task-ului, câștigătorul va fi premiat cu 150.000$. Mult succes tuturor!

Link to comment
Share on other sites

  • Nick: Sliporino
  • Rang: 1
  • Taskuri (dovezi): https://imgur.com/a/aIaCPIL 
  •    1. Langa Palomino Creek, marginea hartii in dreapta, langa calea ferata ce trece apa spre LV.
  •    2. Casa 783
  •    3. K.A.C.C. Military Fuels, in interiorul depozitului, in colt.
  • Alte precizări: Am scris si in descrierea fotografiilor de pe Imgur locatiile de reper. Multumim de misiune!
Edited by Sliporino
Link to comment
Share on other sites

In perioada 28.03- 03.04, membrul care a indeplinit complet si corect sarcina este

Sliporino. Felicitari! Acesta va fi premiat cu 150.000$.

In the period 28.03- 03.04, the member who fulfilled the task completely and correctly is Sliporino. Congratulations! He will be awarded with 150.000$.

Link to comment
Share on other sites

În perioada 04.04.2022 - 10.04.2022 membrii LS Taxi vor avea de îndeplinit următoarea sarcina: 

*The photos*

-Trebuie să faceti poze cu fiecare lider din toate factiunile pasnice.

-In poze trebuie sa se vada si id-ul acestora.

-Dacă aveți nelămuriri, contactați-mă! 

După finalizarea corectă a task-ului, câștigătorul va fi premiat cu 150.000$. Mult succes tuturor!

Link to comment
Share on other sites

În perioada 04.04 - 10.04, niciun membru Los Santos Taxi nu a terminat complet misiunea săptămânii.

In 04.04 - 10.04, nobody finished the mission of the week.

Link to comment
Share on other sites

În perioada 11.04.2022 - 17.04.2022 membrii LS Taxi vor avea de îndeplinit următoarea sarcina: 

*The photos*

-Trebuie să faceti poze cu 3 admini pe varful piramidei din Lv.

-In poze trebuie sa se vada si ce nivel au fiecare.

-Dacă aveți nelămuriri, contactați-mă! 

După finalizarea corectă a task-ului, câștigătorul va fi premiat cu 110.000$. Mult succes tuturor!

Link to comment
Share on other sites

In perioada 11.04-17.04, membrul care a indeplinit complet si corect sarcina este

Sliporino. Felicitari! Acesta va fi premiat cu 110.000$.

In the period 11.04- 17.04, the member who fulfilled the task completely and correctly is Sliporino. Congratulations! He will be awarded with 110.000$.

Link to comment
Share on other sites

În perioada 18.04.2022 - 24.04.2022 membrii LS Taxi vor avea de îndeplinit următoarea sarcina: 

*The events*

-Trebuie să faceti 3 eventuri diferite. Doua de tip sms in valoare de 5k si unul lms de 25k impreuna cu un coleg din sf taxi. Titlul trebuie sa fie unul original legat de factiunea noastra.

-Obligatoriu mai multe fotografii cu titlul, evenimentul si castigatorul. 

-Dacă aveți nelămuriri, contactați-mă! 

După finalizarea corectă a task-ului, câștigătorul va fi premiat cu 150.000$. Mult succes tuturor!

Link to comment
Share on other sites

In perioada 18.04 - 24.04, niciun membru Los Santos Taxi nu a terminat complet misiunea săptămânii.

In 18.04 - 24.04, nobody finished the mission of the week.

Link to comment
Share on other sites

În perioada 25.04.2022 - 01.05.2022 membrii LS Taxi vor avea de îndeplinit următoarea sarcina: 

*The photos*

-Trebuie să faceti poze cu 5 lideri de clan in fata hq-urilor lor.

-In poze trebuie sa se vada si id-ul acestora.

-Dacă aveți nelămuriri, contactați-mă! 

După finalizarea corectă a task-ului, câștigătorul va fi premiat cu 110.000$. Mult succes tuturor!

Link to comment
Share on other sites

In perioada 25.04-01.05, membrul care a indeplinit complet si corect sarcina este

Robike.RiseOfRa. Felicitari! Acesta va fi premiat cu 110.000$.

In the period 25.04- 01.05, the member who fulfilled the task completely and correctly is Robike.RiseOfRa. Congratulations! He will be awarded with 110.000$.

Edited by AIM Beatrice
Link to comment
Share on other sites

În perioada 02.05.2022 - 08.05.2022 membrii LS Taxi vor avea de îndeplinit următoarele sarcini: 

*Guess the car*

-Trebuie să ghiciti masinile din poze: Click si sa specificati numele acestora.

*Reach the top speed*

-Trebuie sa atingeti viteza de 300km/h+ la NRG-500, Infernus si viteza de 620km/h+ la Maverick.

-Obligatoriu dovezi foto,

-Dacă aveți nelămuriri, contactați-mă! 

După finalizarea corectă a task-urilor, câștigătorul va fi premiat cu raport injumatatit. Mult succes tuturor!

Link to comment
Share on other sites

  • Nick: Sliporino
  • Rang: 3
  • Taskuri (dovezi): 
  • Alte precizări: Am ales sa fac un video pentru a arata exact cum am procedat. Super faine task-urile de saptamana asta, mai ales al doilea, unde a trebuit si sa gandesti putin. Multumim!
Edited by Sliporino
Link to comment
Share on other sites

In perioada 02.05-08.05, membrul care a indeplinit complet si corect sarcina este

Sliporino. Felicitari! Acesta va fi premiat cu raport injumatatit.

In the period 02.05- 08.05, the member who fulfilled the task completely and correctly is Sliporino. Congratulations! He will be awarded with half raport.

 

 

 

 

 

P.S: Am vorbit cu liderul si raportul injumatatit il va primi in saptamana 16.05-22.05!

 

Edited by AIM Typhoon
Premiu acordat
Link to comment
Share on other sites

În perioada 09.05.2022 - 15.05.2022 membrii LS Taxi vor avea de îndeplinit următoarele sarcini: 

*Reproduce the image*

-Trebuie să gasiti locatia si sa incercati sa o reproduceti cu exactitate sau sa va apropiati cat mai mult de ea : Click

*The orders*

-Trebuie sa faceti 3 curse cand transportati 3 membri cu functii diferite (un admin nivel 3+, un helper nivel 2 si un lider la alegere)

-Obligatoriu dovezi foto/video in care sa se vada si nivelul adminului/helperului si id-ul acestora.

-Dacă aveți nelămuriri, contactați-mă! 

După finalizarea corectă a task-urilor, câștigătorul va fi premiat cu 135,000$. Mult succes tuturor!

Link to comment
Share on other sites

  • Nick:Giuliano.
  • Rang:3(LS Cabbie)
  • Taskuri (dovezi): Task 1: dovada
  • https://postimg.cc/PpgcPcG1

     

  • Task 2: 
  • Alte precizări: Sper sa ma fii descurcat si sa fie bine,multumesc. am preferat sa fac video-uri ca sa fie mai explicit si la cursa. aici las un link cu (task taxi ls 1 video) pentru ca nu am prins finalul https://postimg.cc/hzQCzc0G
Edited by South Allecsandru
Link to comment
Share on other sites

In perioada 02.05-08.05, membrul care a indeplinit complet si corect sarcina este

Giuliano.. Felicitari! Acesta va fi premiat cu 135.000$.

In the period 02.05- 08.05, the member who fulfilled the task completely and correctly is Giuliano. Congratulations! He will be awarded with 135.000$.

Link to comment
Share on other sites

În perioada 16.05.2022 - 22.05.2022 membrii LS Taxi vor avea de îndeplinit următoarele sarcini: 

*Jobs*

-Trebuie să completati obiectivul personal.

*Missions*

-Trebuie sa faceti cele 3 misiuni de la Ryder. 

*Gift*

-Trebuie sa oferiti prin (/pay) suma de 10,000$ unui jucator de nivel 3. 

-Obligatoriu dovezi foto/video.

-Dacă aveți nelămuriri, contactați-mă! 

După finalizarea corectă a task-urilor, câștigătorul va fi premiat cu 160,000$. Mult succes tuturor!

Link to comment
Share on other sites

In perioada 16.05-22.05, membrul care a indeplinit complet si corect sarcina este

Sliporino. Felicitari! Acesta va fi premiat cu 160.000$.

In the period 16.05- 22.05, the member who fulfilled the task completely and correctly is Sliporino. Congratulations! He will be awarded with 160.000$.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.