Jump to content

Los Santos Taxi - Misiunea săptămânii / The mission of the week


AIM Typhoon
 Share

Recommended Posts

In perioada 20.02-26.02, membri care au indeplinit complet si corect sarcina sunt 

ilie și vikt0r. Felicitari! Acestia vor fi premiati cu 170,000$ fiecare. 

In the period 20.02-26.02, the members who fulfilled the task completely and correctly are ilie and vikt0r. Congratulations! They will be awarded with 170,000$ each. 

Link to comment
Share on other sites

În perioada 27.02.2023 - 05.03.2023 membrii LS Taxi vor avea de îndeplinit următoarele sarcini: 

*Task 1*

-Trebuie sa faceți un set de taskuri de la Catalin.

-Obligatoriu sa faceti dovezi foto la fiecare task facut. 

*Task 2*

-Trebuie să faceți o comanda speciala cu 3 jucatori. Unul sa fie in Avispa Rifa(rank 6), unul in LV Taxi(rank 5), iar celalalt in FBI(rank 4). Comanda sa fie de minim 10km. 

-Obligatoriu dovezi foto/video. Sa se vada si id-ul lor. 

-Dacă aveți nelămuriri, contactați-mă! 

După finalizarea corectă a task-urilor, câștigătorul va fi premiat cu 160,000$. Mult succes tuturor! 

 

Link to comment
Share on other sites

În perioada 27.02 - 05.03, niciun membru Los Santos Taxi nu a terminat complet misiunea săptămânii.

In 27.02 - 05.03, nobody finished the mission of the week.

Link to comment
Share on other sites

În perioada 06.03.2023 - 12.03.2023 membrii LS Taxi vor avea de îndeplinit următoarele sarcini: 

*Task 1*

-Trebuie sa faceți un event de tip slenderman impreuna cu 2 colegi din factiune. Sa puneti un titlu legat de ls taxi. 

-Obligatoriu dovezi video/serie de cadre foto.

*Task 2*

-Trebuie să ajungeți pe cea mai inalta cladire din ls si apoi trebuie sa sariti cu parasuta pana pe acoperisul casei mele(125). 

-Obligatoriu dovezi foto/video. 

-Dacă aveți nelămuriri, contactați-mă! 

După finalizarea corectă a task-urilor, câștigătorul va fi premiat cu raport injumatatit. Mult succes tuturor! 

Link to comment
Share on other sites

În perioada 06.03 - 12.03, niciun membru Los Santos Taxi nu a terminat complet misiunea săptămânii.

In 06.03 - 12.03, nobody finished the mission of the week.

Link to comment
Share on other sites

În perioada 13.03.2023 - 19.03.2023 membrii LS Taxi vor avea de îndeplinit următoarele sarcini: 

*Task 1*

-Trebuie sa faceti cate o poza cu un aparat foto la orice masina din compania noastra de taxi. In total o sa fie 5 poze in care masina trebuie sa fie de culori diferite(5 poze, 5 culori diferite pe masina). Pozele trebuie sa fie cat mai artistice. 

*Task 2*

-Trebuie să faceți o comandă de minim 20 de km. 

-Obligatoriu dovezi foto/video. 

-Dacă aveți nelămuriri, contactați-mă! 

După finalizarea corectă a task-urilor, câștigătorul va fi premiat cu raport injumatatit. Mult succes tuturor! 

Link to comment
Share on other sites

În perioada 13.03 - 19.03, niciun membru Los Santos Taxi nu a terminat complet misiunea săptămânii.

In 13.03 - 19.03, nobody finished the mission of the week.

Link to comment
Share on other sites

În perioada 20.03.2023 - 26.03.2023 membrii LS Taxi vor avea de îndeplinit următoarele sarcini: 

*Task 1*

-Trebuie sa faceti o poza cu liderul pe ascuns. Nu trebuie sa-i spuneti, ci doar sa faceti o poza. Sa nu fie in fata hq-ului. 

*Task 2*

-Trebuie să faceți 5 comenzi cu 5 jucatori diferiti din mafie.

-Obligatoriu dovezi foto. 

-Dacă aveți nelămuriri, contactați-mă! 

După finalizarea corectă a task-urilor, câștigătorul va fi premiat cu 200,000$. Mult succes tuturor! 

Link to comment
Share on other sites

În perioada 20.03 - 26.03, niciun membru Los Santos Taxi nu a terminat complet misiunea săptămânii.

In 20.03 - 26.03, nobody finished the mission of the week.

Link to comment
Share on other sites

În perioada 27.03.2023 - 02.04.2023 membrii LS Taxi vor avea de îndeplinit următoarele sarcini: 

*Task 1*

-Trebuie sa faceti o poza cu inca 5 colegi de factiune cu autobuzul pe chiliad. 

*Task 2*

-Trebuie să faceți o comandă de minim 10km cu un admin de nivel 3+. 

-Obligatoriu dovezi foto/video. 

-Dacă aveți nelămuriri, contactați-mă! 

După finalizarea corectă a task-urilor, câștigătorul va fi premiat cu raport injumatatit. Mult succes tuturor! 

Link to comment
Share on other sites

În perioada 27.03 - 02.04, niciun membru Los Santos Taxi nu a terminat complet misiunea săptămânii.

In 27.03 - 02.04, nobody finished the mission of the week.

Link to comment
Share on other sites

În perioada 03.04.2023 - 09.04.2023 membrii LS Taxi vor avea de îndeplinit următoarele sarcini: 

*Task 1*

-Trebuie sa faceți un set de taskuri de la Catalin.

-Obligatoriu sa faceti dovezi foto la fiecare task facut. 

*Task 2*

-Trebuie să faceți o poză cu un membru sf taxi de rank 5 pe varful piramidei. Sa se vada si id-ul lui in poza.

-Obligatoriu dovezi foto. 

-Dacă aveți nelămuriri, contactați-mă! 

După finalizarea corectă a task-urilor, câștigătorul va fi premiat cu 150,000$. Mult succes tuturor! 

Link to comment
Share on other sites

În perioada 03.04 - 09.04, niciun membru Los Santos Taxi nu a terminat complet misiunea săptămânii.

In 03.04 - 09.04, nobody finished the mission of the week.

Link to comment
Share on other sites

În perioada 10.04.2023 - 16.04.2023 membrii LS Taxi vor avea de îndeplinit următoarele sarcini: 

*Task 1*

-Trebuie sa faceți o comandă unică cu un helper de nivel 2 de minim 10km, direcția lv.

-Obligatoriu dovezi video/serie de cadre foto. 

*Task 2*

-Trebuie să faceți un stunt cu kartul. 

-Obligatoriu dovezi foto/video. 

-Dacă aveți nelămuriri, contactați-mă! 

După finalizarea corectă a task-urilor, câștigătorul va fi premiat cu raport înjumătățit. Mult succes tuturor! 

Link to comment
Share on other sites

În perioada 10.04 - 16.04, niciun membru Los Santos Taxi nu a terminat complet misiunea săptămânii.

In 10.04 - 16.04, nobody finished the mission of the week.

Link to comment
Share on other sites

În perioada 17.04.2022 - 23.04.2022 membrii LS Taxi vor avea de îndeplinit următoarea sarcina: 

*Task 1*

-Trebuie să faceti o poza cu un kart pe varful muntelui Chiliad. 

-Obligatoriu dovezi foto.  

*Task 2*

-Trebuie să faceți o poza cu un helper de nivel 2 in fața hq ului nostru. 

-Dacă aveți nelămuriri, contactați-mă! 

După finalizarea corectă a task-ului, câștigătorul va fi premiat cu raport injumatatit. Mult succes tuturor!

Link to comment
Share on other sites

In perioada 17.04-23.04, membri care au  indeplinit complet si corect sarcina sunt 

JuSsTyn si ThugLife.. Felicitari! Acestia vor fi premiati cu raport injumatatit fiecare.

In the period 17.04-23.04, the members who fulfilled the task completely and correctly are JuSsTyn si ThugLife.. Congratulations! They will be awarded with half raport each. 

Edited by AIM Typhoon
Premii acordate
Link to comment
Share on other sites

În perioada 24.04.2023 - 30.04.2023 membrii LS Taxi vor avea de îndeplinit următoarele sarcini: 

*Task 1*

-Trebuie sa faceți un set de taskuri de la Catalin.

-Obligatoriu sa faceti dovezi foto la fiecare task facut. 

*Task 2*

-Trebuie să faceți o fapta buna unui jucator de nivel mic(sub 7) oferind o masina(fie ea de 5k sau 50, la alegere). 

-Obligatoriu dovezi video/foto cand cumparati masina si o oferiti prin /trade.  

-Dacă aveți nelămuriri, contactați-mă! 

După finalizarea corectă a task-urilor, câștigătorul va fi premiat cu 170,000$. Mult succes tuturor! 

Link to comment
Share on other sites

In perioada 24.04-30.04, membrul care a indeplinit complet si corect sarcina este

JuSsTyn. Felicitari! Acesta va fi premiat cu 170,000$.

In the period 24.04-30.04, the member who fulfilled the task completely and correctly is JuSsTyn . Congratulations! He will be awarded with 170,000$.

Link to comment
Share on other sites

În perioada 01.05.2023 - 07.05.2023 membrii LS Taxi vor avea de îndeplinit următoarele sarcini: 

*Task 1*

-Trebuie sa-mi enumerati toate vehiculele de tip bike, aircraft si boat din dealership

*Task 2*

-Trebuie sa organizati un event de tip Sms cu titlul: ,Los Santos Taxi #Power!'

-Obligatoriu dovezi video/foto..  

-Dacă aveți nelămuriri, contactați-mă! 

După finalizarea corectă a task-urilor, câștigătorul va fi premiat cu 165,000$. Mult succes tuturor! 

Link to comment
Share on other sites

In perioada 01.05-07.05, membrul care a indeplinit complet si corect sarcina este

JuSsTyn. Felicitari! Acesta va fi premiat cu 165,000$.

In the period 01.05-07.05, the member who fulfilled the task completely and correctly is JuSsTyn . Congratulations! He will be awarded with 165,000$.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.