Jump to content

Upgrades


Gang Mihai

Recommended Posts

Nu stiu daca s-a mai postat asa ceva dar incerca sa va explic la ce folosesc acele upgradeuri!

Cum bine stiti pentru a obtine upgrade points trebuie sa faceti level ! La fiecare lvl ai 2 puncte upgrade sau ceva de genu! Te-ai intrebat vre-o data la ce folosesc? Citeste mai jos!!!

 

Alcoholic - pai rezisti mai bine la consumul de alcool ( vodka , wiskey , beer si ce mai e la bar [/drink])

DrugAddict - La skill 3 , cand dai /usedrugs se incarca viata!

Miser - Folosesti mai putine materiale la fabricarea armelor ! Este valabil doar pentru jobul Arms Dealer!

Trader - Cumperi lucruri mai ieftine de la 24/7 [depinde de skill]! Si primesti mai multi banii pe pestii vanduti!

PainKillers] - Ati scade viata mai greu cand esti lovit de focurile de arme!

 

Nu stiu daca e bine tot ce am spus mai sus dar eu asa stiu ! Apropo de exemplu faci level 15 :D si ai la toate upgradeurile de mai sus skill 3 :X punctele de la level unde se mai pun? Apar upgrade-uri noi?

Link to comment
Share on other sites

Nu apar altele .. iti faci la toate skill maxim, dupa care nu mai ai ce face cu restul :P

Deci ideea mea ar fi ca ! De la lvl 15 de exemplu dupa ce ai skill 3 la toate alea , sa apara /upgrade health [sa avem mai multa viata]! Voi ce ziceti?

Link to comment
Share on other sites

Deci ideea mea ar fi ca ! De la lvl 15 de exemplu dupa ce ai skill 3 la toate alea , sa apara /upgrade health [sa avem mai multa viata]! Voi ce ziceti?

 

Idee Buna | Good Job.

Link to comment
Share on other sites

Deci ideea mea ar fi ca ! De la lvl 15 de exemplu dupa ce ai skill 3 la toate alea , sa apara /upgrade health [sa avem mai multa viata]! Voi ce ziceti?

 

 

Cam proasta ideea ...deoarece cei de level mare ar fi de neinvinsi ( , kaiac ,liquid,woozie s.a.m.d ) si + ca in realitate cu cat inaintezi mai mult in varsta ( in joc cu cat inaintezi mai mult in level :)) ) devii tot mai slab , nu mai puternic ;)) ( asta a fost asa...o idee mai principala , adevaratul motiv pentru care nu sunt de acord este scris mai sus :) )

 

As propune mai degraba sa poti upgrada in continuare tot aceleasi upgrad'uri ...mai exact :

 

-La level 30 sa mai poti da odata /upgrade

-La level 40 iar ...si tot asa :) Din 10 in 10 level'uri sau din 15 in 15 :-?? ma rog...:)

In orice caz , ar trebui sa ne foloseasca la ceva acele upgrade points ramase ....:-?

P.S : Mi se pare interesant acest topic "Upgrades" ..totusi dupa ce va fi inchis propun redeschiderea unui topic asemanator PINNED desigur ,deoarece multi playeri de pe server nu stiu la ce folosesc acele upgrad'uri !!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.