Jump to content

Panicatu


Panicatu
 Share

Recommended Posts

Ai vrea sa iti spun toate datele despre mine? Numele de familie, mancare favorita, filme favorite, cum o cheama pe mama, pe tata, etc?

 

Sa mori tu ca la Interese mi-am spus fanteziile? :-B Te vezi cumva un pui de Nestradamus? Eh bine, daca te crezi vreun pui de Nostradamus inseamna ca esti un copil schizofrenic si iti recomand un psihiatru ;)

Nu vreau sa-mi spui nimic, doar sa nu te mai flatezi, ca nu impresionezi pe nimeni, cel putin pe mine in niciun caz.

Si nu, nu ma cred Nestradamus, care de fapt este Nostradamus, un fost profet, nu trebuie sa imi imaginez ca este o simpla fantezie, ci se deduce din semi-caracterizarea ta .

Amice, ai cam dat cu bata-n balta, nu te mai ataca.

 

Sper ca un moderator va lua masuri impotriva ta datorita limbajului de santier.

Edited by Juanito
Link to comment
Share on other sites

Ai vrea sa iti spun toate datele despre mine? Numele de familie, mancare favorita, filme favorite, cum o cheama pe mama, pe tata, etc?

 

Sa mori tu ca la Interese mi-am spus fanteziile? :-B Te vezi cumva un pui de Nestradamus? Eh bine, daca te crezi vreun pui de Nostradamus inseamna ca esti un copil schizofrenic si iti recomand un psihiatru ;)

 

Nu vei reusi nimic cu un astfel de comportament, primesti warn up pentru limbaj.

Ti-am sters campul cu interese.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.