Jump to content

Southern Pimps - Anunţuri importante/Important announcements


ZaNuu
 Share

Recommended Posts

  • Maine, 12.12.2015, intre orele 20:00 - 22:00 vreau sa fiti ONLINEarrow-10x10.png pentru a ne prezenta la waruri. Cine nu poate veni, sa faca cerere de invoire cu un motiv bine intemeiat, altfel veti fi sanctionati ! Aveti dreptul la 2 invoiri pentru ca avem waruri grele si ne trebuie activitate maxima saptamana asta.

Link to comment
Share on other sites

Maine, 13.12.2015, intre orele 20:00 - 22:00 vreau sa fiti ONLINEarrow-10x10.png pentru a ne prezenta la waruri. Cine nu poate veni, sa faca cerere de invoire cu un motiv bine intemeiat, altfel veti fi sanctionati ! Aveti dreptul la 2 invoiri pentru ca avem waruri grele si ne trebuie activitate maxima saptamana asta.

Link to comment
Share on other sites

Maine, 14.12.2016, intre orele 20:00 - 22:00 vreau sa fiti ONLINE pentru a ne prezenta la waruri. Cine nu poate veni, sa faca cerere de invoire cu un motiv bine intemeiat, altfel veti fi sanctionati ! Aveti dreptul la 2 invoiri pentru ca avem waruri grele si ne trebuie activitate maxima saptamana asta.

Edited by TheDarkLordB1
Link to comment
Share on other sites

Maine, 15.12.2016, intre orele 20:00 - 22:00 vreau sa fiti ONLINE pentru a ne prezenta la waruri. Cine nu poate veni, sa faca cerere de invoire cu un motiv bine intemeiat, altfel veti fi sanctionati ! NU SE ACCEPTA INVOIRI pentru ca avem waruri grele si ne trebuie activitate maxima saptamana asta.

Link to comment
Share on other sites

Maine, 17.12.2016, intre orele 20:00 - 22:00 vreau sa fiti ONLINE pentru a ne prezenta la waruri. Cine nu poate veni, sa faca cerere de invoire cu un motiv bine intemeiat, altfel veti fi sanctionati ! NU SE ACCEPTA INVOIRI pentru ca avem waruri grele si ne trebuie activitate maxima saptamana asta.

Link to comment
Share on other sites

Maine, 21.01.2016, intre orele 20:00 - 22:00 vreau sa fiti ONLINE pentru a ne prezenta la waruri. Cine nu poate veni, sa faca cerere de invoire cu un motiv bine intemeiat, altfel veti fi sanctionati ! NU SE ACCEPTA INVOIRI pentru ca avem waruri grele si ne trebuie activitate maxima saptamana asta.

 

AVEM 4/4 SI DE LA ORA 7:30 ATI FACE BINE SA DATI CONNECT PENTRU A PRINDE LOC, NU SE ACCEPTA SCUZE!

 

*am anuntat eu pentru ca imi permit si nu are cine sa anunte*

Link to comment
Share on other sites

Maine, 1.02.2016, intre orele 20:00 - 22:00 vreau sa fiti ONLINE pentru a ne prezenta la waruri. Cine nu poate veni, sa faca cerere de invoire cu un motiv bine intemeiat, altfel veti fi sanctionati ! NU SE ACCEPTA INVOIRI pentru ca avem waruri grele si ne trebuie activitate maxima saptamana asta.

Link to comment
Share on other sites

Bună dimineaţa, peştişori! După cum ştiţi, mâine, 05/02/2016, liderul nostru actual, va renunţa la funcţie şi va rămâne Gigolo. Ca fapt divers, m-am gândit să organizăm un eveniment de tip Protect the VIP după waruri, apoi să înceapă votul. Spun că după ce ne-a ajutat pe mulţi dintre noi cu rank la timp, învoiri, inactivităţi şi toate cele, măcar cu atât să-l răsplătim şi noi, corect?! O să pun în eveniment 50.000$. Dacă mai vreţi să donaţi pentru premiul evenimentului, mă căutaţi în joc.

 

Sponsori eveniment:

 

1. MrSory99 - 50.000$

 

Premiu final: 100.000$

 

Cât despre warurile de mâine, acestea vor fi anunţate spre seară, la 22:30, după attack, atunci voi da EDIT postării. Îmi pare rău că nu am prins attack, însă toţi am fost derutaţi în privinţa unei schimbări făcute de BlackThief. Warurile de azi:

 

Turf: Bank LV / Attacker: Verdant Family / Deffender: Southern Pimps / Time interval: 21:00-21:30

Turf: Creek LV / Attacker: Red Dragon Triad / Deffender: Southern Pimps / Time interval: 21:30-22:00

 

Cred că vom întâmpina nişte dificultăţi cel puţin cu Verdant Family, de aceea doresc activitate cât mai mare, pentru că dacă nu ne strângem măcar 25 de membri, nu vom face prea multe. Vă rog să vă amânaţi planurile, întâlnirile şi ieşirile într-un timp dinaintea warurilor sau în weekend, astfel aducând un plus mafiei noastre. Arătaţi că vă pasă!

Edited by Spawn ToV
Link to comment
Share on other sites

Salut peștișorilor pe data de 05.10.2015 21:21 membrul TheDarkLordB1 a fost promovat la funcția de lider al facțiunii Southern Pimps, de-a lungul carierei sale am reușit să cucerim orașul Las Venturas de 2 ori.TheDarkLordB1 a fost un lider de elita, nemilos, ne-am putut baza mereu pe el în diferite situații.Însă după 4 luni de organizare,stres și multe altele el a luat o decizie care are să ne zdruncine pe toți.Mâine pe data de 05.02.2016 la ora 21:21 stimatul TheDarkLordB1 va renunța la funcția de lider al gangului Southern Pimps, în onoare lui o să fac un event sponsorizat de mine și alți membri.

 

Sponsori: Kinderr-50.000$

Printu.Beleaua-50.000$

xEpicalPlayerx-50.000$

Total premiu: 150.000$

Edited by Kinderr ZEW
Link to comment
Share on other sites

Bună dimineaţa, peştişori! După cum ştiţi, mâine, 05/02/2016, liderul nostru actual, va renunţa la funcţie şi va rămâne Gigolo. Ca fapt divers, m-am gândit să organizăm un eveniment de tip Protect the VIP după waruri, apoi să înceapă votul. Spun că după ce ne-a ajutat pe mulţi dintre noi cu rank la timp, învoiri, inactivităţi şi toate cele, măcar cu atât să-l răsplătim şi noi, corect?! O să pun în eveniment 50.000$. Dacă mai vreţi să donaţi pentru premiul evenimentului, mă căutaţi în joc.

 

Sponsori eveniment:

 

1. MrSory99 - 50.000$

 

Premiu final: 100.000$

 

Cât despre warurile de mâine, acestea vor fi anunţate spre seară, la 22:30, după attack, atunci voi da EDIT postării. Îmi pare rău că nu am prins attack, însă toţi am fost derutaţi în privinţa unei schimbări făcute de BlackThief. Warurile de azi:

 

Turf: Bank LV / Attacker: Verdant Family / Deffender: Southern Pimps / Time interval: 21:00-21:30

Turf: Creek LV / Attacker: Red Dragon Triad / Deffender: Southern Pimps / Time interval: 21:30-22:00

 

Cred că vom întâmpina nişte dificultăţi cel puţin cu Verdant Family, de aceea doresc activitate cât mai mare, pentru că dacă nu ne strângem măcar 25 de membri, nu vom face prea multe. Vă rog să vă amânaţi planurile, întâlnirile şi ieşirile într-un timp dinaintea warurilor sau în weekend, astfel aducând un plus mafiei noastre. Arătaţi că vă pasă!

Repet, evenimentul se va desfăşura după warurile de astăzi (05/02/2016). Vă rog ca după cele două waruri pe care le avem, anume:

 

Turf: Whitewood LV / Attacker: The Tsar Bratva / Deffender: Southern Pimps / Time interval: 20:00-20:30

Turf: Car Drop LV / Attacker: Verdant Family / Deffender: Southern Pimps / Time interval: 21:30-22:00

 

să nu părăsiţi jocul pentru a organiza acest eveniment. Vă rog, de asemenea, să vă prezentaţi şi la warurile din această zi, pentru că aţi văzut că Verdant Family se ţine tare la scor şi ne trebuie activitate şi, cel mai important, ascultare şi înţelegere. Pe warul de pe Whitewood LV ne vom aşeza în parcare, iar pe warul de pe Car Drop, pe clădirile din jurul dropului (dau /backup la ambele waruri).

 

Dacă mai vreţi să donaţi pentru eveniment, aveţi ocazia de a o face până când încep warurile.

 

Sponsori actuali:

 

1. Spawn.[ToV] - 50.000$

2. MrSory99 - 50.000$

3. MariaN[ZEW] - 25.069$

4. Cornel12 - 25.000$

Premiu final: 150.069$

Edited by Spawn ToV
Link to comment
Share on other sites

În calitate de nou lider al peştişorilor de doar o zi, am decis ca prezenţa slabă de ieri să nu fie sancţionată. La primul war aţi fost 27, iar la ultimele două 20, ciudat, nu? :) Aşa vă ţin şi eu la ranguri, în Automatic Promotion. Warurile de azi:

 

Turf: Calligulas LV / Attacker: Verdant Family / Deffender: Southern Pimps / Time interval: 21:00-21:30

Turf: LVPD LV / Attacker: Verdant Family / Deffender: Southern Pimps / Time interval: 21:30-22:00

 

Deci, aşadar, ca prin urmare, să dea bunul Dumnezeu să nu fiţi 30 online. Allahu akbar!

Link to comment
Share on other sites

Vreau să vă prezentaţi în număr cât mai mare pentru warurile de astăzi, 10/02/2016. De astăzi înainte o să fac eu sau un membru pe care o să-l desemnez să facă evidenţa. Am făcut-o eu astăzi, mai bună, mai rea, dar totuşi e făcută. Mâine avem două waruri cu Verdant Family, de aceea vreau prezenţă maximă, deşi asta e doar în visul meu. O să sancţionez la sânge, faceţi cum ştiţi şi cum vi se pare bine pentru voi. Turfuri: School Instructor LV, CNN LV. Intervalul de timp al warurilor este 20:00-21:00, apoi o să fiţi liberi. Pentru că doar eu, Ionu şi (posibil) câţiva de rank 4 am dat attack, creşte posibilitatea să implementez eu raport pentru attack, dacă n-a făcut-o Dark încă. Ne vedem la waruri.

 

#hitler

Link to comment
Share on other sites

Felicitări pentru warurile de astăzi şi mulţumesc pentru înţelegerea pe care nu aţi avut-o. Şi mâine o să vă ard la fel. Warurile de mâine:

 

Turf: Creek LV / Attacker: Red Dragon Triad / Deffender: Southern Pimps / Time interval: 20:00-20:30

TIME INTERVAL: 20:30-21:00 - PAUZĂ

Turf: Jizzy LV / Attacker: Verdant Family / Deffender: Southern Pimps / Time interval: 21:00-21:30

Turf: GSB LS / Attacker: Southern Pimps / Deffender: Green Street Bloods / Time interval: 21:30-22:00

 

Mâine vreau prezenţă maximă, excluzând pe cei banaţi. Dacă nu câştigăm măcar două waruri din cele trei, vă ţin în ranguri automate pe cei care vă ştiu eu că nu vă descurcaţi. Ajungeţi la rank 4 aiurea şi poate dă Domnul să găsesc tecuri şi combaturi pe tot teritoriul. Am topicul de învoiri închis, nu accept nici măcar o învoire, una singură. Inactivii actuali sunt z1zStar, Lucifer2 şi Wallabee, iar banaţii Funk., TySoN.BELEAUA, PRINTU.BELEAUA, Hublod şi Cornel12, ceea ce înseamnă că noi, din 38 de membri, ar trebui să fim 30. Dacă iar absentaţi, iar vă ard. Ne vedem la waruri.

 

#hitler

Link to comment
Share on other sites

Azi... doresc să vă aplaud pentru reuşite şi ascultare, am avut nişte probleme cu Verdant, însă pentru mâine, vreau prezenţa să fie şi mai mare. Am fost 25 online şi aţi părăsit majoritatea jocul, mai să pierdem cu Verdant. Avem patru waruri din patru, aşadar creşte şi motivaţia de prezentare, nemai având pauze între waruri, pentru că, din câte am înţeles, voi doriţi 4/4. Fără alte abateri de la discuţie, vă sunt prezentate warurile de mâine:

 

Time interval Attacker Deffender Turf

20:00-20:30 The Tsar Bratva Southern Pimps White Wood LV

20:30-21:00 Southern Pimps Green Street Bloods GSB LS

21:00-21:30 The Tsar Bratva Southern Pimps Prickle Pine LV

21:30-22:00 Southern Pimps Verdant Family CNN LV

 

Împreună cu TheDarkLordB1[VIP] şi [uS]Walevski, am decis să organizăm două activităţi, anume:

  • şedinţă
  • antrenament

La şedinţă vom discuta despre ultimele zile de war şi comportamentul vostru faţă de colegi şi de alţi jucători.

La antrenament, vom face echipe în funcţie de membrii online (50% într-o parte şi 50% într-alta) şi ne vom duela pe câteva teritorii la alegerea noastră, pe care ne-am luat-o destul de urât. Pe lângă asta, o să pun toată mafia la duele cu toate armele posibile. Mai multe detalii vă vor fi oferite la momentul potrivit. Ambele activităţi se vor ţine sâmbătă, 13/02/2016, la ora 15:00. Nu vă dau dreptul să absentaţi fără o cerere de învoire sau fără inactivitate, aşadar vreau să vă prezentaţi la fel ca şi la waruri. E pentru voi, nu pentru mine. Ne vedem atunci.

Edited by Spawn ToV
Link to comment
Share on other sites

Din data de 14/02/2016, gangul Southern Pimps realizează un pact de protecţie cu facţiunea Los Santos Taxi.

 

În ce constă acest pact?

  • toţi membrii Southern Pimps vor apăra toţi membrii Los Santos Taxi, în caz că aceştia sunt la ananghie
  • toţi membrii echipei de asasini ai gangului Southern Pimps vor aranja lista neagră a facţiunii Los Santos Taxi
  • toţi membrii Los Santos Taxi vor transporta membrii Southern Pimps cu [/fare 1$]
  • Southern Pimps & Los Santos Taxi vor organiza activităţi împreună precum evenimentele şi altele, în mod separat
  • vom comunica împreună pe o frecvenţă aleasă de liderii facţiunii (/setfreq - aveţi nevoie de o staţie de emisie-recepţie din businessurile de tip 24/7)
  • dacă întâmpinaţi conflicte (sper că nu o să existe) cu membrii facţiunii Los Santos Taxi, le rezolvaţi într-un Private Message cu liderii ambelor facţiuni, nereclamându-l pe vinovat

Doresc să nu abuzaţi de putere în faţa membrilor Los Santos Taxi, chiar dacă aceştia vă sunt prieteni şi faceţi glume cu ei. Asta înseamnă să nu-i jigniţi, batjocoriţi şi atacaţi atunci când nu vi se vede numele, de la depărtare ş.a.m.d. Veţi fi sancţionaţi ca atare. Purtaţi-vă civilizat şi daţi dovadă de cei 7 ani de acasă, de bun simţ şi respect. Acest parteneriat a fost făcut în mare parte pentru a comunica, discuta şi a ţine şi avea companie concomitent şi cu altcineva, şi nu doar între noi. Cu acest pact vă mai ocupaţi din timpul liber şi nu mai zăboviţi aiurea. Vreau ca pactul să dureze 'de la tinereţe până la bătrâneţe', aşadar vă invit să respectaţi regulile impuse de noi.

 

Dacă regulile expuse mai sus nu vor fi respectate, cel mai sigur, pactul de protecţie va fi rupt.

_______________________________________________________________________________________________________________________________________

 

Pentru azi, doresc să vă prezentaţi la waruri cât mai mulţi, nu se acceptă învoiri. Warurile de azi:

 

Turf: Paramedics LV Turf: Intersection LV

Attacker: The Tsar Bratva Attacker: Verdant Family

Deffender: Southern Pimps Deffender: Southern Pimps

Time interval: 20:30-21:00 Time interval: 21:30-22:00

Edited by Spawn ToV
Clarificări
Link to comment
Share on other sites

Turf: Intersection LV Turf: Airport I LV Turf: White Wood LV


Attacker: Southern Pimps Attacker: Verdant Family Attacker: 69 Pier Mobs


Deffender: Verdant Family Deffender: Southern Pimps Deffender: Southern Pimps


Time interval: 20:00-20:30 Time interval: 20:30-21:00 Time interval: 21:30-22:00



Doresc activitate cât mai mare pentru warurile de azi, să recuperăm pierderile şi să nu mai fiţi voi sancţionaţi. Dacă vreţi să fiţi consideraţi paşnici, eu vă dau tot drumul să plecaţi de la waruri. Ne vedem diseară.



Link to comment
Share on other sites

Mâine, 23/02/2016, sunteţi rugaţi să vă prezentaţi la waruri. Sfatul meu este să vă conectaţi de la 19:00, deoarece eu nu o să vă învoiesc pe motivul că nu aţi prins loc. Trebuie să recuperăm pierderile avute atât cu Verdant Family, cât şi cu The Tsar Bratva. Ne vedem la waruri.

Link to comment
Share on other sites

Din data de azi, 02/25/2016, se modifică regulamentul astfel:

-- scor de -3 la war: amendă $5.000

-- scor de -5 la war: amendă $7.000

-- scor de -7 la war: FactionWarn

Aceste reguli se aplică la fel, când warul este pierdut. Le-am adăugat ca să învăţaţi să ascultaţi şi să staţi unde trebuie pe teritoriu, la un war,, astfel nu o să faceţi aceste scoruri josnice. De acum sper că veţi înţelege că poziţia şi numărul membrilor online influenţează un war.


Dacă am adăugat aceste reguli, asta nu înseamnă că numărul de secunde pentru care trebuie să staţi pe un teritoriu va fi scăzut.

  • Această regulă se aplică de mâine, 02/26/2016, 19:59.
Edited by Skyrim ToV
Link to comment
Share on other sites

Vă mulţumesc pentru prezenţa uriaşă, pot spune, din această seară, cât şi pentru câştig. După acest anunţ, doresc să vă spun că noul sublider Southern Pimps este JORik.[ZEW]. Dacă o să vă prezentaţi la fel în fiecare zi, o s-o ducem bine. Dau EDIT mai târziu pentru a vă anunţa despre waruri.

Link to comment
Share on other sites

Mâine, 03/03/2016, vreau să vă fiţi online pentru a ne prezenta într-un număr cât mai mare la waruri. Săptămânile următoare avem nevoie de activitate maximă, aşadar nu voi accepta foarte multe învoiri, ci doar pe acelea cu un motiv foarte bine întemeiat. Cei care nu se prezintă la waruri fără măcar a-mi trimite un PM cu problema vor fi trecuţi absenţi şi sancţionaţi cu FactionWarn. Warurile de mâine:

 

Turf: Rockshore LV Turf: RDT LV Turf: Pimps LV

Attacker: Southern Pimps Attacker: Southern Pimps Attacker: The Tsar Bratva

Deffender: Verdant Family Deffender: Red Dragon Triad Deffender: Southern Pimps

Time interval: 20:00-20:30 Time interval: 20:30-21:00 Time interval: 21:30-22:00

Vă aştept în număr cât mai mare, ne vedem la waruri.

 

Link to comment
Share on other sites

Felicitări pentru warurile de astăzi, mâine vreau activitate cât mai mare pentru a reuşi să cucerim cele două attackuri, dar să apărăm şi deffendurile. Deoarece o să fie warurile destul de grele, nu o să accept decât O învoire, şi aceea cu un motiv întemeiat.

 

Concluzie:

Nu faceţi învoiri, pentru că nu accept nimic. De săptămâna viitoare topicul de învoiri va fi închis, iar inactivităţile, le voi accepta la fel, doar pe acelea cu un motiv bun şi care-mi par credibile.

Link to comment
Share on other sites

Rog prezenţa cât mai mare pentru warurile de mâine. Sunt nişte waruri destul de grele şi trebuie să venim cât mai mulţi. Nu voi accepta învoiri aproape deloc. Warurile de mâine:

 

Turf: School Instructor / Attacker: Southern Pimps / Deffender: Verdant Family / Time interval: 20:00-20:30

Turf: Creek LV / Attacker: Southern Pimps / Deffender: Red Dragon Triad / Time interval: 20:30-21:00

Turf: Bratva I LV / Attacker: The Tsar Bratva / Deffender: Southern Pimps / Time interval: 21:00-21:30

Turf: Jizzy SF / Attacker: Avispa Rifa / Deffender: Southern Pimps / Time interval: 21:30-22:00

 

Nu vă bateţi joc, conectaţi-vă de la 19:00-19:30 (sfatul meu), nu o să vă învoiesc doar pentru că nu prindeţi loc pe server. Ne vedem mâine la waruri. S-aveţi o noapte bună!

Link to comment
Share on other sites

Aştept să ne prezentăm diseară la warurile ce o să urmeze, învoiri nu mai accept. Warurile de mâine:

 

Turf: Car Drop LV / Attacker: Red Dragon Triad / Deffender: Southern Pimps / Time interval: 20:00-20:30

Turf: Intersection LV / Attacker: Verdant Family / Deffender: Southern Pimps / Time interval: 20:30-21.00

 

Conectaţi-vă de la 19:00-19:30, nu vă învoiesc pe motivul că nu prindeţi loc. Ne vedem la waruri.

Link to comment
Share on other sites

Vă aştept într-un număr cât mai ridicat pentru a ne prezenta la warurile ce vor avea loc în următoarele ore. Măcar acum, când este ultima zi a săptămânii, să vă prezentaţi şi dumneavoastră într-un număr mai mare. Părerea mea este că o să fie nişte waruri destul de grele, însă cu puţină MINTE şi PREZENŢĂ, consider că o să reuşim să le facem faţă. Am acceptat deja două învoiri, fapt care determină neacceptarea altora. Vom avea war cu:

 

Vietnamese Boys (deffend - Rockshore LV - 20:00-20:30)

Red Dragon Triad (attack - Military LV - 20:30:21:00)

The Tsar Bratva (attack - Bratva II LV - 21:00-21:30)

Red Dragon Triad (deffend - Creek LV - 21:30-22:00)

 

Din pricina faptului că toate warurile de pe datele de miercuri, 16.03.2016 şi joi, 17.03.2016 au fost câştigate, nu am făcut evidenţa. Dacă oarecum se întâmplă ca şi azi să câştigăm toate warurile, n-o să facem nici azi evidenţa, însă, de săptămâna viitoare vom reveni la programul normal şi va fi postată.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.