Jump to content

National Guard - Aplicații / Applications


Alexander
 Share

Recommended Posts

• Nickname: Rubby

• Level: 49+

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: 2 ani.

• Varsta reala: 17 ani.

• Sex (masculin / feminin): Masculin.

Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 2/3, acum 4 luni si 7 luni, limbaj [11.04.2012 10:26] si db [20.07.2012 23:54].

, dar maine mi le scot pe amandoua :).

• Nickname-uri anterioare: RobertR.

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo): FBI - o luna, PD - 3 luni.

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: PD - 3 luni.

• Motivul plecarii din ultima factiune: Demisie.

• Skill-uri la joburile secundare: 5 detectiv si mecanic, 3 fish si rob.

Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): http://imgur.com/DjyYR

Bara RPG stats: bar-000186206.png

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da.

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Da.

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Sunt.

Un interval de timp in care jucati SA:MP: De obicei, dimineata de la 10 la 12, seara de la 7-8 pana la 01 - 02.

• Ai mai fost in National Guard? Nu...

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: N-am fost, deci n-am plecat.

• De ce iti doresti sa intri in National Guard?: Pentru ca n-am mai fost niciodata, un departament frumos, cu membrii pe masura asteptarilor, activ, si ca vreau sa ajut cu tot ce pot acest departament.

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Pentru ca sunt capabil sa lucrez in echipa, am ideei bune in cazuri disperate, sunt activ, serios... altceva mai trebuie ?

Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: Cu prinsu infractorilor, arestari, robberi.

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Da.

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: Nu prea stau pe sleep, doar seara, in rest, nu stau pe sleep.

• Cum te-ai descrie in realitate?: Un tip frumusel, 1,74 inaltime, ochi albastrii, 61 kg, saten, glumet cand e nevoie, serios cand trebuie, imi place munca in echipa, si daca cineva e om cu mine, si eu sunt om cu el.

Edited by Rubby
Link to comment
Share on other sites

• Nickname: RiekeR

• Level: 35

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: 1 an si 5 luni

• Varsta reala: 16

• Sex (masculin / feminin): masculin

• Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 1/3 limbaj( nu se v-a mai repeta)

• Nickname-uri anterioare: -

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo):

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo): Barzini rank 1( 3 sapt) Tattaglia rank 1 ( 2 sapt) , Cuneo rank 3 (5 sapt) , TTC rank 2 ( 5 sapt) , Corleone rank 1 ( 2 sapt) , Barzini rank 1 ( 2 sapt) , Stracci rank 6( 3 luni ) , FBI rank 1 ( 1 sapt ) , Tattaglia rank 2 ( 1 luna ) , Paterno rank 1 (1 saptamana) , Barzini rank 2 ( 1 luna)

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: Barzini , 1 luna

• Motivul plecarii din ultima factiune: Prea multi nervi facuti la war-uri.

• Skill-uri la joburile secundare: Detective,Mecanic,Drugs-skill 5 ; arms - 3

• Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): http://postimage.org/image/5b1b7oftx/

• Bara RPG stats: bar-000277568.png

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Da

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da

• Un interval de timp in care jucati SA:MP: 9-13 / 19-24+

• Ai mai fost in National Guard? Nu

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: -

• De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Deoarece vreau sa fac parte dintr-un departament , iar NG mi se pare cel mai potrivit.

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Activitate , seriozitate si lucru in echipa.

• Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: Se ocupa de administrarea jail-ului si de wanted 3+.

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Da

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: 4-5 ore

• Cum te-ai descrie in realitate?: Am 16 ani,sunt elev in clasa a X-a ,sociabil, ambitios , serios si cu simtul umorului.

Link to comment
Share on other sites

• Nickname:Matei13

• Level:20

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?:3 luni.

• Varsta reala:15

• Sex (masculin / feminin):Masculin.

Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit:2/3 pentru DM(eram level mic).

• Nickname-uri anterioare:Nu am.

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo):Cuneo family rank 1(3zile) Tattaglia family rank 1(1 saptamana) Barzini family rank 1(1 saptamana).

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici:Barzini family(1 saptamana)

• Motivul plecarii din ultima factiune:Inactivitate.

• Skill-uri la joburile secundare:Skill 5 mechanic,skill 5 detective.

Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): http://postimage.org...57l3x/36930940/

Bara RPG stats:

bar-000420550.png

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?:Da.

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?:Da.

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?:Da.

Un interval de timp in care jucati SA:MP:08:00-12:00 & 18:00-00:00

• Ai mai fost in National Guard?:Nu

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?:Nu am mai fost.

• De ce iti doresti sa intri in National Guard? :Imi place cu ce se ocupa si vreau sa-i ajut la prinderea playerilor cu wanted.

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?:Sunt activ,serios si sunt capabil sa prind un robber.

Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?:Pazirea celulelor la jail si wanted 3+.

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?:Da.

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?:10-11 ore.

• Cum te-ai descrie in realitate?:Numele meu este Matei,am 15 ani,sunt glumet,serios si prietenos.Imi place munca in echipa si sa cooperez cu ce-i din jur.

Alte precizari:Mi-am revizuit comportamentul si sper sa fiu acceptat.

Edited by Matei13
Link to comment
Share on other sites

• Nickname: oolesh

• Level: 19 +

• As you play SA-MP on the B-zone?: about 5 months

• Real Age 25yrs

• Gender (male / female): male

• Number of sites warn of the game and why you received: 1/3 DM was new on the server

• Previous Nicknames: -

• Previous Factions (and time spent there): the Cuneo family rank 2

• The last factor and time spent here:3 weeks

• Reason for leaving the last factor: got kicked because i use joypad but now am using mouse and keyboard

• Skills in secondary jobs: detective 5, mechanic 5

• Picture with / stats, detective skills (required): http://i1168.photobu...zpsf55e5023.jpg, http://i1168.photobu...zpsc01e89bf.jpg

• Bar RPG stats:bar-000341508.png

• Have the ability to work in teams?: Yes

• Are you able to follow the leader and members of any rank?: Yes

• Are you able to express yourself grammatically correct?: Yes

• A time when playing SA: MP: 5 months

• Have you ever been in the National Guard? -

• If you have been in the National Guard, why did you leave?: -

• Why you want to enter the National Guard? : because i have a target i want to remove all criminals on streets

• Why do you think you are suitable for National Guard?: I 'm always ready

what do you think National Guard deal?:Arrest player who do criminals

• You agree that you must stay in the National Guard for at least 2 weeks?: Yes

• How much time you spend with SA-MP, no AFK?:4-5 hours

• How would you describe reality?:hi everyone am from Mauritius and I am very friendly with everyone and very serious. I hope to be accepted in NG, because I want it more than ever!

Respect vinnie,dRE thanks

Link to comment
Share on other sites

Cei acceptati pentru test sunt:

 

1. Ice_LtbluE

2. AnDr3uTzZu

3. ZGabi

4. RiekeR

5. Shad9w

 

 

Pentru cei acceptati:

Daca ati fost acceptati, ii cautati in joc pe evaluatori pentru a fi testati (Rank 4+).

Aveti 24 de ore la dispozitie pentru a va prezenta la teste daca nu sunteti automat picati.

Insistentele stupide pot duce la editarea postului initial si respingere.

Testele de intrare in National Guard se dau din:

-National Guard - Regulament

-National Guard - News & Info

-National Guard - Wanted & Arrest List

-National Guard - Regulament Jail

-National Guard - Paznic la Jail

-Reguli nescrise

-Arme.

 

Pentru cei respinsi:

Nu postati cu intrebari de genul: "Eu de ce am fost respins?", "Ce trebuie sa fac pentru a fi acceptat?" etc.

Nu postati dupa decizia liderului / sub-liderului cu niciun repros / sfat / amenintare etc.

Nu faceti o noua aplicatie imediat dupa ce ati fost respinsi. Intre cele doua aplicatii trebuie sa existe cel putin o saptamana.

Link to comment
Share on other sites

Nickname: AnTiDoT

• Level: 30+

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: 6 luni si 2 saptamani

• Varsta reala: 16+

• Sex (masculin / feminin): masculin

Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 0/3

• Nickname-uri anterioare: -

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo): The Cuneo Family 1 luna | The Stracci Family 2 saptamani si 6 zile | The Paterno Family 2 saptamani si 3 zile | The Stracci Family 3 saptamani | Taxi Cab Company 10 zile

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: Taxi Cab Company 10 zile

• Motivul plecarii din ultima factiune: Rob pana in 00:00

• Skill-uri la joburile secundare: [skill 5 detective, mechanic] [skill 1 lawyer]

Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): http://postimage.org/image/fuglmy84b/

Bara RPG stats: bar-000405695.png

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Da

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da

Un interval de timp in care jucati SA:MP: 16:00-23:00

• Ai mai fost in National Guard?: Nu

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: Nu am mai fost

• De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Doresc sa intru in National Guard deoarece este un departament activ si pot ajuta cu activitatea mea.

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Pentru ca sunt capabil sa lucrez in echipa pentru a merge dupa robberi si sunt activ.

Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: Un National Guard se ocupa in special cu w3+ si cu administrarea jail-ului.

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Da

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: 7 ore

• Cum te-ai descrie in realitate?: Ma numesc Valentin si sunt din Bucuresti. Sunt un baiat glumet, sociabil, prietenos si serios.

Link to comment
Share on other sites

• Nickname: tyiby

• Level: 28

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: 1 an jumate.

• Varsta reala: 20

• Sex (masculin / feminin): M.

• Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 0/3.

• Nickname-uri anterioare: Nu am avut.

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo): Fire & Medic Department 2 saptamani, Paterno Family 3 zile si News Reporter o luna jumate.

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: News Reporter, o luna jumate.

• Motivul plecarii din ultima factiune: Demis.

• Skill-uri la joburile secundare: Detective skill 5, mecanic skill 5, fish skill 2.

• Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): http://i.imgur.com/csFOQ.png

• Bara RPG stats: bar-000230697.png

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da.

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Desigur.

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da.

• Un interval de timp in care jucati SA:MP: 15:00-02:00.

• Ai mai fost in National Guard? Nu.

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: -

• De ce iti doresti sa intri in National Guard?: Pentru a fugi dupa runneri, robberi, pentru a avea grija de cei din jail si pentru ca-mi place meseria de politist.

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Pentru ca mi-as face meseria de placere, imi place sa merg dupa runneri si sa fac ordine in orase.

• Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: In special cu runnerii, wanted 3+, linistea la jail.

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Da.

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: 7 ore / zi.

• Cum te-ai descrie in realitate?: Sociabil, 20 de ani, din Sibiu. Sunt genul care stie sa ia ceva in serios atunci cand trebuie si sa-si duca treaba pana la capat. Imi plac persoanele cu simtul umorului bine dezvoltat. Petrec mult timp in acest joc si in general pe net.

Edited by tyiby
Link to comment
Share on other sites

• Nickname:Matei13

• Level:21

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?:3 luni.

• Varsta reala:15

• Sex (masculin / feminin):Masculin.

Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit:2/3 DM (eram level mic).

• Nickname-uri anterioare:Nu am.

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo):Cuneo family 3 zile Tattaglia family 1 saptamana Barzini family 1 saptamana.

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici:Barzini family 1 saptamana.

• Motivul plecarii din ultima factiune:Inactivitate.

• Skill-uri la joburile secundare:skill 5 detective,skill 5 mechanic,skill 2 arms dealer si skill 2 fish.

Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): http://postimage.org/image/xowtjgp99/de08e71f/

Bara RPG stats:

bar-000420550.png

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?:Da.

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?:Da.

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?:Da.

Un interval de timp in care jucati SA:MP:8:00-12:00 & 18:00-00:00

• Ai mai fost in National Guard?:Nu.

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?:Nu am mai fost.

• De ce iti doresti sa intri in National Guard? :Imi place cu ce se ocupa si vreau sa il ajut sa fie ce-l mai activ departament.

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?:Am capacitatea de a lucra in echipa si sa prind un robber.

Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?:Cu pazirea la jail si cu wanted 3+.

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?:Da

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?:9-10 ore.

• Cum te-ai descrie in realitate?:Numele meu este Matei si am 15 ani.Sunt un baiat serios,responsabil,respectous si amabil.

Alte precizari:Sper sa fi facut totul ca la carte si sa fiu acceptat!

Link to comment
Share on other sites

• Nickname: Sccoci

• Level: 52

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: 3 ani fara 2 luni.

• Varsta reala: 17

• Sex (masculin / feminin): Masculin.

• Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 0/3.

• Nickname-uri anterioare: -

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo):

 

 

Tow Truck Company - o luna si ceva.

F&M Departament - 2 luni.

The Paterno Family - 2 sapt.

The Barzini Family - o luna.

Hitman Agenci - o luna si ceva.

NG - 3 sapt.

School Instructor - o luna.

The Tattaglia Family - o luna.

F.B.I - peste 2 luni.

The Starcci Family - 4 luni si ceva.

The Barzini Family - 2 sapt.

The Starcci Family - 3 sapt.

The Tattaglia Family - 2 sapt.

The Paterno Family - 5 sapt si o zi.

 

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: The Paterno Family - 5 sapt. si o zi.

• Motivul plecarii din ultima factiune: Demis.

• Skill-uri la joburile secundare: Skill 5: detective , mechanic , news reporter , skill 4: arms dealer, rob in rest skill 1 si 2.

• Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): http://s10.postimage.org/agd4qme9l/sa_mp_058.png

• Bara RPG stats: bar-000007609.png

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da.

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Da.

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da.

• Un interval de timp in care jucati SA:MP: 15:00 - 22:00

• Ai mai fost in National Guard? Da.

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: Deoarece m-am lasat de samp o perioada de timp.

• De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Pentru ca vreau sa intru intr-o fanctiune pasnica.

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Deoarece sunt activ , serios si imi fac treaba cum trebuie.

• Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: In special cu runnerii, wanted 3+ si cu buna desfasurare in jail.

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Da.

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: 7 ore/zi.

• Cum te-ai descrie in realitate?: Salut, numele meu este Florin sunt un baiat glumet , sincer , timpul liber mi-l petrec alaturi de prieteni.

Edited by S c c o c i
Link to comment
Share on other sites

• Nickname: Rozay

• Level: 16

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: Cateva luni.

• Varsta reala: 18

• Sex (masculin / feminin): M.

• Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 0/3.

• Nickname-uri anterioare: Nu am avut.

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo): Fire & Medic Department (50 de zile)

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: Fire & Medic Department (50 de zile)

• Motivul plecarii din ultima factiune: Dorinta de a aplica NG.

• Skill-uri la joburile secundare: Detective skill 5, mecanic skill 5, restul skill 1.

• Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): http://i1233.photobucket.com/albums/ff390/octa26/sa-mp-042.png

• Bara RPG stats: bar-000475155.png

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da.

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Desigur.

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da.

• Un interval de timp in care jucati SA:MP: 16.00-23.00 iar in weekend 11.00-02.00

• Ai mai fost in National Guard? Nu.

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: -

• De ce iti doresti sa intri in National Guard?: Mi-ar placea sa fac parte dintr-un departament si consider ca National Guard mi s-ar portivi cel mai bine.

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Imi place sa lucrez in echipa si as dori sa prind infractori si sa-i arestez.

• Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: Se ocupa cu prinderea suspectilor cu wanted mare 3+,si administreaza jail-ul.

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Da.

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: intre 3-12 ore,depinde de zi.

• Cum te-ai descrie in realitate?: Sunt o persoana sociabila,deschisa,cu un simt al umorului dezvoltat(dar stiu cand trebuie sa fiu si serios si ma comport ca atare),imi place lucrul in echipa.Sunt pasionat de sport,design,informatica si jocurile pe calculator.Accept orice critici atata timp cat sunt constructive.

Edited by Rozay
Link to comment
Share on other sites

Nickname: Zokee.

• Level: 23.

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: Aproximativ 3-4 luni.

• Varsta reala: 17 Ani.

• Sex (masculin / feminin): Masculin.

Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 1/3 - Am dat un /ad mai demult, prin februarie.

• Nickname-uri anterioare: -

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo): Barzini Family ( 3 săptămâni) , Fire & Medic ( 2 săptămâni) , Tow Truck Company ( 1 lună si jumătate) .

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: Tow Truck Company - O luna jumatate.

• Motivul plecarii din ultima factiune: S-a schimbat liderul de care m-am atasat foarte mult .

• Skill-uri la joburile secundare: Skill 5 - Mecanic.

Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): http://i.imgur.com/zUcR3.png

Bara RPG stats:bar-000391274.png

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da.

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Da.

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da.

]Un interval de timp in care jucati SA:MP: 9 Dimineaţa - 12 Prânz (..) 7 Seara - 2 Noaptea. ( In weekend şi mai mult) .

• Ai mai fost in National Guard? Din păcate, nu .

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: Nu am mai fost.

• De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Deoarece îmi place foarte mult acest departament, condus de liderul dRE,si vreau să arăt ce pot face.

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Deoarece imi place sa respect legea si sa aplic pedepse infractorilor.

Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: National Guard: National Guard se ocupă cu păzirea deţinutilor si arestarea infractorilor de wanted mare.

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Da.

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: 8-9 Ore timpul săptămânii . Si mai mult in weekend.

• Cum te-ai descrie in realitate?: Sunt o persoana sociabila gata oricand sa asculte o gluma sau sa raspunda cu interes oricarei intrebari. Imi place sa ascult muzica si sa respect. De asemenea sunt o fire organizata si nu imi place cand cineva ridica tonul la mine.

Edited by S4G zOkee
Link to comment
Share on other sites

• Nickname: oolesh

• Level: 19 +

• As you play SA-MP on the B-zone?: about 5 months

• Real Age 25yrs

• Gender (male / female): male

• Number of sites warn of the game and why you received: 1/3 DM was new on the server

• Previous Nicknames: -

• Previous Factions (and time spent there): The Cuneo family rank 2

• The last factor and time spent here:3 weeks

• Reason for leaving the last factor: I got kicked because i use joypad but now am using mouse and keyboard

• Skills in secondary jobs: detective 5, mechanic 5

• Picture with / stats, detective skills (required): http://i1168.photobu...07-57-53-48.png

• Bar RPG stats:bar-000341508.png

• Have the ability to work in teams?: Yes

• Are you able to follow the leader and members of any rank?: Yes

• Are you able to express yourself grammatically correct?: Yes

• A time when playing SA: MP: 4:00-6:00 11:00-12:00 18:00- 23:00

• Have you ever been in the National Guard? -

• If you have been in the National Guard, why did you leave?: -

• Why you want to enter the National Guard? : because i have a target i want to remove all criminals on streets

• Why do you think you are suitable for National Guard?: I 'm always ready

what do you think National Guard deal?:Arrest player who do crime

• You agree that you must stay in the National Guard for at least 2 weeks?: Yes

• How much time you spend with SA-MP, no AFK?:5-7 hours

• How would you describe reality?:Hi everyone am from Mauritius and I am very friendly with everyone and very serious. I hope to be accepted in NG, because I want it more than ever! please sir give me a chance

Respect: vinnie,dRE thanks

Edited by 0olesh
Link to comment
Share on other sites

Nickname: Pudics

• Level: 20 +

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: 8 luni

• Varsta reala: 15 ani

• Sex (masculin / feminin): Masculin

• Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 0/3

• Nickname-uri anterioare: Nu am avut

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo): Taxi Cab Company - 3 luni , Taxi Cab Company - o luna ; The Barizini Family - o luna ; Fire & Medic Departament - 3 saptamani ; Tow Truck Company - 3 saptamani ; School Instructor - rank 1 ; The Paterno Family - rank 1

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: The Paterno Family - rank 1

• Motivul plecarii din ultima factiune: Am vrut sa incerc ceva nou .

• Skill-uri la joburile secundare: Skill 5 Detective, Skill 5 Mechanic

Poza cu /stats, detective skill si /time (obligatoriu): http://postimage.org/image/h994oqkt3/

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Desigur

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Da

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da

• Un interval de timp in care jucati SA:MP: 14 : 00 - 22 : 00

• Ai mai fost in National Guard? Nu

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: Nu am mai fost in National Guard , dar imi doresc foarte mult sa intru

• De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Deoarece mi se pare cel mai activ departament la ora actuala .

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Sunt un jucator activ, serios, responsabil, stiu sa lucrez in echipa si sunt un baiat cu bunul simt .

Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: National Guard se ocupa in special cu arestarea si omorarea robberilor si a jucatorilor care nu se predau

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Da

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: 7-8 ore

• Cum te-ai descrie in realitate?: Un baiat respectuos, descurcaret, responsabil, si imi place sa muncesc pentru a obtine ceea ce vreau.

Link to comment
Share on other sites

• Nickname: Andrew

• Level: 52.

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: 2 ani+.

• Varsta reala: 17 ani.

• Sex: Masculin.

• Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 0/3.

• Nickname-uri anterioare: Andrew., Liaf.

• Factiuni anterioare: Barzini (1 luna - rank 1), Corleone (3 saptamani - rank 2), Paterno (2 saptamani - rank 1), Stracci (1 luna - rank 3), Tattaglia (1 luna - rank 3), Hitman ( 3 saptamani - rank 1), FBI (2 saptamani - rank 1), Corleone (2 saptamani - rank 1), Cuneo (3 saptamani - rank 2), Barzini (2 luni - rank6 ), Police Department (1 saptamana - rank 1), Paterno ( 1 luna - rank 6), Corleone (2 saptamani - rank 1), Hitman (1 saptamana - rank 1), Police Department (3 saptamani - rank 1).

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: Police Department ( 3 saptamani ).

• Motivul plecarii din ultima factiune: Nu aveam timp sa indeplinesc raportul de activitate.

• Skill-uri la joburile secundare: 5 - detective, mechanic ; 4 - arms dealer.

• Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): Link.

• Bara RPG stats: bar-000046418.png

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da.

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Da.

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da.

• Un interval de timp in care jucati SA:MP: Dupa-amiaza si seara.

• Ai mai fost in National Guard?: N-am mai fost.

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: -

• De ce iti doresti sa intri in National Guard?: Ca-mi place.

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Mi se potriveste skinul.

• Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: Paza la jail, arestarea suspectilor de wanted 3+, omorarea robberilor.

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Da.

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: 3-4 ore.

• Cum te-ai descrie in realitate?: Nu ma descriu.

Link to comment
Share on other sites

• Nickname: sTorm

• Level: 21

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: 11 luni.

• Varsta reala: 17 ani.

• Sex (masculin / feminin): Masculin.

• Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 0/3

• Nickname-uri anterioare: -

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo): School Instructors - 1 luna ; Police Department - 1 luna si 2 saptamani.

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: Police Department - 1 luna si 2 saptamani.

• Motivul plecarii din ultima factiune: Am fost demis deoarece nu am m-ai putut intra pe SA:MP si nici timpul necesar nu mai aveam deoarece am avut o problema in familie.

• Skill-uri la joburile secundare: Detective-skill 5, iar la restul skill 1.

• Poza cu /stats, detective skill si /time (obligatoriu): http://i.imgur.com/Oqsbv.png

• Bara RPG stats: bar-000382252.png

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da.

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Da.

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da.

• Un interval de timp in care jucati SA:MP: 14:00-18:00 - 20:00 - 23:00

• Ai mai fost in National Guard?: Nu.

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: Nu am mai fost in aceasta factiune.

• De ce iti doresti sa intri in National Guard?: Imi doresc sa intru in National Guard deoarece imi place factiunea cu ceea ce se ocupa si corectitudinea acesteia.

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: In opinia mea cred ca sunt potrivit pentru National Guard deoarece consider ca sunt un player activ si care se va ocupa de toate cele, sa imi fac prieteni noi si sa scap orasul Los Santos si Las Venturas de robber si de cei suspecti.

• Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: Se ocupa de cei cu wanted 3 + si de cei din jail.

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Da.

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: 6 ore +

• Cum te-ai descrie in realitate?: Sunt o persoana matura, ,sincera, rabdatoare, loiala, educata, competenta, sunt foarte decis si ferm in luarea actiunilor, dau dovada si totodata impun respect.

Edited by Stormm
Link to comment
Share on other sites

• Nickname: FranNcis

• Level: 18

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: 5 Luni

• Varsta reala: 18

• Sex (masculin / feminin): Masculin

Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 2/3 Ad aiurea si Barbut

• Nickname-uri anterioare: -

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo): S.I(rank1) , Cuneo Family(rank2 si cel mai mare rank obtinut) , Barzini Family(rank1) , Corleone Family(rank1)

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: Corleone Family 5 zile

• Motivul plecarii din ultima factiune: Inactivitate(probleme personale , nu am avut posibilitatea sa fac cerere de inactivitate)

• Skill-uri la joburile secundare: Skill 5 detectiv , skill 5 mecanic , skill 3 arms

Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): http://imageshack.us/photo/my-images/96/samp005cy.png/

Bara RPG stats: bar-000429385.png

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Da

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da

Un interval de timp in care jucati SA:MP: 13:00 - 00:00

• Ai mai fost in National Guard? Nu

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: -

• De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Pentru a alerga dupa roberi si pentru a sta la jail .

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Pentru ca nu suport infractori.

Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: Prinderea infractorilor

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Da

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: 5 ore ++

• Cum te-ai descrie in realitate?: Ma numesc Ionut am 18 ani locuiesc in Bucuresti sunt un baiat glumet si serios atunci cand trebuie , imi place sa lucrez in echipa si sa ma implic in ceea ce fac.

Link to comment
Share on other sites

• Nickname: d1abol1c

• Level: 22 +

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: 1 an

• Varsta reala: 18 ani

• Sex (masculin / feminin): Masculin.

• Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 1/3 dm

• Nickname-uri anterioare: -

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo):

The Paterno Family 3 luni jumatate-rank 4

The Corleone Family 2 saptamani-rank 1 (wipe)

The Corleone Family 3 saptamani-rank 1

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: The Corleone Family 3 saptamani

• Motivul plecarii din ultima factiune:-

• Skill-uri la joburile secundare: Detective-skill 5,Mechanic skill 5

• Poza cu /stats, detective skill si /time (obligatoriu): http://tinypic.com/v...pic=21ecdwn&s=6

• Bara RPG stats: bar-000365799.png

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da.

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Bineinteles!

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da.

• Un interval de timp in care jucati SA:MP: 14:00-18:00 - 20:00 - 00:00

• Ai mai fost in National Guard?: Nu.

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: Nu am mai fost.

• De ce iti doresti sa intri in National Guard?: Deoarece este un departament activ si imi doresc sa fac si eu parte din el!

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Deoarece sunt activ.

• Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: Se ocupa de cei cu wanted 3 + si de cei din jail.

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Da.

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: 7-8 ore

• Cum te-ai descrie in realitate?: Las sa ma cunoasteti voi!

Edited by d1abol1c
Link to comment
Share on other sites

• Nickname: don_iVaNo

• Level: 30+

• From how long you play SA-MP on the B-zone?: 3 years

• Real Age : 23

• Gender (male / female): male

• Number of warns of the game and why you received: 2/3 ( 3 years playing :D )

• Previous Nicknames: -

• Previous Factions: National guard

• The last faction and time spent here: ''NG'' 1 year+ (rank 4)

• Reason for leaving the last factor: inactive on games

• Skills in secondary jobs: detective 5, mechanic 5

• Picture with / stats, detective skills (required): http://www.dodaj.rs/...ZBxj4/stats.jpg

• Bara RPG stats: bar-000074695.png

• Have the ability to work in teams?: Yes

• Are you able to follow the leader and members of any rank?: Yes

• Are you able to express yourself grammatically correct?: Yes

• A time when you are able to play SA:MP: Evening

• Have you ever been in the National Guard? 1 year+

• If you have been in the National Guard, why did you leave?: inactive on games

• Why you want to enter the National Guard? : ''First Love''

• Why do you think you are suitable for National Guard?: Know how to ''work things out''

• What do you think National Guard deal?: Work :)

• You agree that you must stay in the National Guard for at least 2 weeks?: Yes

• How much time you spend with SA-MP, no AFK?: 4+ (never afk)

Edited by DonIvano
Link to comment
Share on other sites

Nickname: CaLdeRon

Level: 22+

De cand jucati SA-MP pe B-zone?: 8 luni +

Varsta reala: 17

Sex (masculin / feminin): Masculin

Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 0/3

Nickname-uri anterioare: -

Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo): The Stracci family Rank 1, School Instructors Rank 3, Tow Truck Company Rank 5

Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: Tow Truck Company, ( 7 luni )

Motivul plecarii din ultima factiune: Cerere demisie

Skill-uri la joburile secundare: Detective(5), Car Mechanic(5),

Poza cu /stats, detective skill si /time (obligatoriu):

Bara RPG stats: bar-000304619.png

Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da

Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Da

Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da

Un interval de timp in care jucati SA:MP: 16:00 - 02:00

Ai mai fost in National Guard?: Nu.

Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: -

De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Este un departament serios, cu membri buni si o strategie bine conturata ce scote in evidenta calitatile liderului .

De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Stiu sa munesc in echipa.

Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: Wanted 3+ si jail.

Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Da

Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: 6 ore +

Cum te-ai descrie in realitate?: Salut ma numesc Tiberius ,am 17 ani, consider ca sunt un tip sociabil, de incredere, glumet cand este cazul dar si serios. Respecta si vei fii respectat .

Link to comment
Share on other sites

• Nickname: Royce

• Level: 61

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: 2 ani

• Varsta reala: 17 ani.

• Sex (masculin / feminin): Masculin.

• Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 0/3

• Nickname-uri anterioare: -

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo): TTC - 2 saptamani, Paterno - 5 saptamani, Taxi - 2 saptamani, Barzini - 4 saptamani, Police Department - 8 luni, Barzini - 2 saptamani, Hitman Agency - 2 saptamani, Police Department - 1 luna, Hitman Agency - 2 luni, Police Department - 3 luna, Paterno - 2 saptamani, Police Department - 1 luna, Hitman Agency - 2 luni, Tattaglia Family - 1 luna, Hitman Agency - 3 saptamani, Paterno Family - 2 saptamani, Hitman Agency - 3 saptamani

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: Hitman Agency - 3 saptamani

• Motivul plecarii din ultima factiune: Sa vin in NG.

• Skill-uri la joburile secundare: Detective, Mechanic, Whore, Drug Dealer - 5, Arms Dealer - 3

• Poza cu /stats, detective skill si /time (obligatoriu): http://i.imgur.com/js2zJ.jpg

• Bara RPG stats: bar-000097989.png

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da.

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Da.

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Categoric.

• Un interval de timp in care jucati SA:MP: Momentan dimineata si dupa 20:00, din Ianuarie doar dupa-masa.

• Ai mai fost in National Guard?: Nu.

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: Nu am mai fost in aceasta factiune.

• De ce iti doresti sa intri in National Guard?: Sa vad cu ce se mananca aceasta factiune.

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Stiu sa trag iar robberi n-au sansa.

• Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: Se ocupa de wanted 3+, paza in jail si, bineinteles, de cei fara drept de predare.

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Da.

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: Peste 4, nu constant.

• Cum te-ai descrie in realitate?: Sunt calm, glumet si raspund cu aceeasi moneda.

Link to comment
Share on other sites

Cei acceptati pentru test sunt:

 

1. Royce

2. CaLdeRon

3. AnTiDoT

4. Zokee.

5. don_iVaNo

 

Rozay - Transfer anulat, nu ai poza cu /stats.

 

Pentru cei acceptati:

Daca ati fost acceptati, ii cautati in joc pe evaluatori pentru a fi testati (Rank 4+).

Aveti 24 de ore la dispozitie pentru a va prezenta la teste daca nu sunteti automat picati.

Insistentele stupide pot duce la editarea postului initial si respingere.

Testele de intrare in National Guard se dau din:

-National Guard - Regulament

-National Guard - News & Info

-National Guard - Wanted & Arrest List

-National Guard - Regulament Jail

-National Guard - Paznic la Jail

-Reguli nescrise

-Arme.

 

Pentru cei respinsi:

Nu postati cu intrebari de genul: "Eu de ce am fost respins?", "Ce trebuie sa fac pentru a fi acceptat?" etc.

Nu postati dupa decizia liderului / sub-liderului cu niciun repros / sfat / amenintare etc.

Nu faceti o noua aplicatie imediat dupa ce ati fost respinsi. Intre cele doua aplicatii trebuie sa existe cel putin o saptamana.

Link to comment
Share on other sites

Nickname: SnaKs2000

• Level: 18( 75/76 RP )

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: De anul trecut, cu pauze , bineînţeles.

• Varsta reala: 15

• Sex (masculin / feminin): Masculin.

Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 0/3

• Nickname-uri anterioare: -

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo): Taxi Cab Company ( 5 zile ) , Corleone Family ( o luna ) , Paterno Family ( o saptamana ) , Tattaglia Family ( o saptamana + )

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: Tattaglia Family ( o saptamana + )

• Motivul plecarii din ultima factiune: 3/3 fwarns ( mi-a mers prost cu mafiile ).

• Skill-uri la joburile secundare: Skill 5 - Mechanic , detective , Skill 2 - Arms si Drugs.

Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): http://imageshack.us.../samp118cx.png/

Bara RPG stats: bar-000281094.png

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Desigur.

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Desigur.

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da.

Un interval de timp in care jucati SA:MP: Păi luni - vineri Dimineata 9-1:00 ( ca plec la liceu de la 1 ) si cand vin de la 8 la 10-11.

• Ai mai fost in National Guard? : Nu.

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: -

• De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Deoarece vreau să încerc si un departament şi din câte am observat NG are cei mai multi membrii de treabă.

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Deoarece am capacitatea de a lucra in echipă .

Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: Cu prinderea infractorilor si pazirea jail-ului.

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Desigur.

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: În timpul săptămânii 4 ore + , iar sâmbăta şi duminica mai tot timpul.

• Cum te-ai descrie in realitate?: Am 15 ani şi mă numesc Ştefan..Sunt un băiat de treabă , glumeţ , prietenos ...

Edited by Stefan aka SNaKs2000
Link to comment
Share on other sites

Nickname: MaRyNyK

Level: 22.

De cand jucati SA-MP pe B-zone?: Aproape 1 an (cu pauze).

Varsta reala: 16.

Sex (masculin / feminin): Masculin.

Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 1/3 - jignire.

Nickname-uri anterioare: Marinyk.Vicious

Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo):

F&M Departament - Rank 2 - 16 zile

Paterno Family - Rank 2 - 18 zile

Cuneo Family - Rank 2 - 2 luni si 3 zile

Stracci Family - Rank 1 - 14 zile

Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: Stracci Family - 14 zile.

Motivul plecarii din ultima factiune: Am avut o problema cu PC si am fost dat afara pentru 3 zile de inactivitate (nu am avut de unde sa fac cerere de invoire).

Skill-uri la joburile secundare: Skill 5: Car Mechanic, Drugs Dealer, Arms Dealer, Fish, Detectiv -- Skill 2 :Car Jacker, Rob http://postimage.org/image/6z62dyisj/

Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): http://postimage.org/image/l13qljxhz/

Bara RPG stats:bar-000419775.png

Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Desigur.

Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Da.

Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da.

]Un interval de timp in care jucati SA:MP: Dimineata: 09-12:30 Seara: 19:15-23:30.

Ai mai fost in National Guard?: Nu.

Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: -

De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Doresc sa intru in Nationa Guard deoarece imi place foarte mult acest departament si vreau sa dovedesc ce pot sa fac.

De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Consider ca sunt potrivit pentru National Guard deoarece imi place foarte mult sa respect legea si sa aplic pedepse infractorilor.

Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: National Guard se ocupa cu prinderea si arestarea infractorilor care au wanted 3+ si de administrarea Jailului.

Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Da.

Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: 5-6 ore /zi.

Cum te-ai descrie in realitate?: M-as descrie ca un tip prietenos, care stie cand sa glumeasca si cand trebuie sa fie serios, ambitios, care isi respecta principiile, respectuos si nu in ultimul rand care face tot posibilul pentru a nu rani pe cineva.

Edited by MaRyNyK
Link to comment
Share on other sites

• Nickname: BazzeL.

• Level: 18

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: De 2 ani dar an ultimul timp jucasem antrerupt. Si acam am revenit si pot juga nonstop

• Varsta reala: 17

• Sex (masculin / feminin): masculin

• Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: Nu am nici un warn

• Nickname-uri anterioare: Numia acesta

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo): Numai civll

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: Numai civill

• Motivul plecarii din ultima factiune: Nu am fost an nici o factiune

• Skill-uri la joburile secundare: Detective 5 ,mecanic 5,

• Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): http://imageshack.us/f/37/samp009lrm.png/ si acuam skill detective http://imageshack.us/f/401/samp010fzx.png/

• Bara RPG stats:bar-000026707.png

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da sunt capabil

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Da

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da

• Un interval de timp in care jucati SA:MP: De la 3 dupamasa pana la 12 seara .

• Ai mai fost in National Guard? : Nu ester prima data si as dori sa intruu

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: Nu am fost

• De ce iti doresti sa intri in National Guard? : As droi sa vad cu ce se ocupa acesta factiune, si sa pot ajuta pe cei de level mic

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Sun potrivit findca nici un robber nu are sanse sa scape de mine

• Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: se ocupa an jail, pentru cei ce fug de politie si nu au drept la predat , si se mai ocupa cu cei de 3+

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Da

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: depinde de zi cate o data vreo 5hore sau 7hore

• Cum te-ai descrie in realitate?: Sun educat,responsabil de faptele mele,sincera an orice moment.

Edited by Weezychalifa
Link to comment
Share on other sites

Nickname:Claudyu_tom

• Level:22

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: de la varsta de 14 ani

• Varsta reala: 17 ani

• Sex (masculin / feminin): mascul

Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit:1/3,ad interzis

• Nickname-uri anterioare:-

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo):

The Stracci Family rank 1

The Cuneo Family rank 2

The Paterno Family rank 1

Taxi Cab Company rank 2

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici:Taxi Cab Company,1 luna

• Motivul plecarii din ultima factiune:demisia

• Skill-uri la joburile secundare:

mechanic-skill 5

detective-skill 2

Poza cu /stats, detective skill:http://imgur.com/qdAJd

Bara RPG stats: ]bar-000065388.png

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?:bineinteles

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?:bineintels

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?:da

• Un interval de timp in care jucati SA:MP:13:00-22:00 de luni-vineri,08:00-20:00 in weekend

• Ai mai fost in National Guard?:nu

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?:

• De ce iti doresti sa intri in National Guard? : doresc sa ajut acest departament

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: asta imi place sa fac,caracterul meu ma va ajuta foarte mult

Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: numele spune tot,securitate nationala

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?:bineinteles

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: depinde de program

• Cum te-ai descrie in realitate? :O persoana dura,cu simtul raspunderii,trecut prin viata si foarte descurcaret.

Edited by Claudyutom
Link to comment
Share on other sites

  • BonZy. unpinned, pinned, unpinned and pinned this topic
  • BonZy. unlocked this topic
  • BonZy. locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.