Jump to content

National Guard - Aplicații / Applications


Alexander
 Share

Recommended Posts

Nickname:DoubleTrouble

• Level:37

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?:1 an

• Varsta reala:17 ani

• Sex (masculin / feminin):Masculin

• Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit:0/3

• Nickname-uri anterioare:nu am avut

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo):

Taxi Cab Company rank 1-2 zile

The Stracci Family rank 2- 3 saptamani

The Stracci Family rank 5- 8 saptamani

School Instructor rank 2- 3 saptamani

Fire&Medic Departament rank 2- saptamani

The Barzini Family rank 1-2 sapamani

News Reporter rank 1- 2 saptamni

The Corleone Family rank 2-2 sapamani

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici:Corleone Family rank 2- 2 saptamani

• Motivul plecarii din ultima factiune:Ma saturasem de war-uri

• Skill-uri la joburile secundare:detective 5, rob 3, car Jacker 5,

• Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu):Click

• Bara RPG stats:

bar-000330228.png

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?:Da

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?:Da

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?:Da

• Un interval de timp in care jucati SA:MP: Seara

• Ai mai fost in National Guard?Nu

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: -

• De ce iti doresti sa intri in National Guard? :Deoarece nu am mai facut parte, vreau sa intru intr-un departament si sa raman mult timp

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?:pentru ca:sunt activ si imi place cu ceea ce se ocupa acest Departament

• Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?:Un membru National Gurard se ocupa cu arestarea suspectilor wanted 3+, pazirea inchisorii si omorarea robberilor

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?:Da

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?:5-6 ore

• Cum te-ai descrie in realitate?:Ma numesc Cristi sunt din Cluj-Napoca in timpul meu liber imi place sa joc SA-Mp si sa ies prin oras cu prieteni . Sunt o persoana care ii place corectitudinea si respectul, sunt pe principiul oferi respect primesti respect.

Edited by DoubleTrouble
Link to comment
Share on other sites

• Nickname: CrazyFrog

• Level: 18

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: De aproximativ 10 luni

• Varsta reala: 17

• Sex (masculin / feminin): Masculin

Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 0/3

• Nickname-uri anterioare: -

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo): News Reporter(2 saptamani) Taxi Cab Co.(o luna) Tattaglia Family(2 saptamani) News Reporter( cateva zile)

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: News Reporter cateva zile

• Motivul plecarii din ultima factiune: Am fost demis

• Skill-uri la joburile secundare: Mechanic/Detective skill 5, News Reporter skill 4, Arms Dealer skill 2 iar la restul skill 1

Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): http://imgur.com/5MCFvWC

Bara RPG stats: bar-000401391.png

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Da

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da

Un interval de timp in care jucati SA:MP: 18:00-23:00

• Ai mai fost in National Guard?: Nu

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: -

• De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Pentru ca este o factiune activa, serioasa in care se pune accept pe munca in echipa si pentru ca vreau sa ii bag la inchisoare pe cei care fac rele.

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Pentru ca sunt in tip serios, muncitor, activ si imi place munca in echipa.

Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: Se ocupa cu wanted 3+, robberi si pazirea jail-ului.

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Da

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: 4-5 chiar 6 ore.

• Cum te-ai descrie in realitate?: Ma numesc Cosmin sunt un tip haios dar si serios cand trebuie, sunt muncitor si am un spirit de echipa foarte bun.

Link to comment
Share on other sites

Nickname: paulyks

Level: 25

De cand jucati SA-MP pe B-zone?: 3ani

Varsta reala: 15

Sex (masculin / feminin): masculin

Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 2/3(aluzie la rob pe /ad)

Nickname-uri anterioare: -

Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo): toate detaliile la semnatura

Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: Hitman Agency, 2 zile

Motivul plecarii din ultima factiune: demis 60FP

Skill-uri la joburile secundare: detective 5

Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): http://s4.postimage.org/9pno09m4r/sa_mp_002.png

Bara RPG stats: bar-000265250.png

Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da

Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Da

Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da

Un interval de timp in care jucati SA:MP: dimineata pana la amiaza si seara pana noaptea

Ai mai fost in National Guard? Nu

Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: -

De ce iti doresti sa intri in National Guard? : In primul rand vreau sa ma fac cunoscut, sa interactionez mai usor cu lumea, iar in al 2-lea rand sa-mi fac propriul meu raport aici.

De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Nu ar fi vreo factiune nepotrivita pentru mine, atata timp cat iti dai interesul vei obtine ceea ce vrei.

Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: Scrie tot regulament. In mare se ocupa cu prinderea infractorilor.

Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Da

Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: 3-5 ore

Cum te-ai descrie in realitate?: Un baiat de 15 ani din Suceava, 172cm, 54kg...as prefera sa raspund la intrebari mai directe.

Link to comment
Share on other sites

• Nickname: Holocaus

• Level: 24

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?:1 an si cateva luni

• Varsta reala:19 ani

• Sex (masculin / feminin):Masculin

• Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit:1/3 /ad cu rob

• Nickname-uri anterioare:-=-

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo):

 

The cuneo Family Rank 1 ( 1 saptamana )

The Patermo Family Rank 1 ( 12 zile wipe)

Tattaglia Family Rank 2 ( 3 saptamani )

The Barzini Family Rank 2 ( 2 saptamani )

School Instructor Rank 1 ( 6 zile )

 

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici:Barzini si School instructor 2 saptamani respetiv 6 zile

• Motivul plecarii din ultima factiune:Am iesti ca nu erau bine organizati

• Skill-uri la joburile secundare:

Mechanic skill 5

Car jacker skill 5

Detective skill 5

Drugs Dealer skill 3

 

• Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): http://postimage.org/image/s2k1b764r/

• Bara RPG stats: bar-000402401.png

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?:desigur

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?:da

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?:da

• Un interval de timp in care jucati SA:MP: non stop

• Ai mai fost in National Guard?:nu

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: -

• De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Am multa rabdare, ma pricep binisor la arme si daca tot am invatat regulamentul dece nu.

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?:Deoarece am multa rabdare si sunt intelegator.

• Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?:Se ocupa in general cu robberi/ordinea la jail/arest suspecti

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?:da

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: 10 15-ore

• Cum te-ai descrie in realitate?:Salut, numele meu este Alex sunt din micul paris adica bucuresti si sunt foarte de treaba

Link to comment
Share on other sites

• Nickname: NIC_ADRIAN

• Level: 36

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: Aprilie 2011.

• Varsta reala: 17, implinesc 18 pe 13 iunie.

• Sex (masculin / feminin): Masculin.

• Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 1/3, bug abuse la FCR (din 2011).

• Nickname-uri anterioare: -

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo): Am trecut prin toate factiunile inafara de NG, Hitman si Paterno, nu-mi reamintesc exact ordinea si perioada de timp petrecuta in fiecare factiune in parte insa pot spune ca variaza de la 2 zile la doar 3/4 saptamani...

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: F/M, 2 zile.

• Motivul plecarii din ultima factiune: Am fost demis, am avut un conflict cu un coleg (l-am facut nesimtit pe /r..). Sper ca acest lucru sa nu influenteze decizia asupra acestei aplicatii, imi recunosc greseala si este chiar prima si ultima abatere.

• Skill-uri la joburile secundare: Skill 5: Detective, Drugs Dealer, Car Jacker, News Reporter, Car Mechanic, Arms Dealer. Skill 4: Rob.

Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): http://s20.postimage.org/mreegr271/sa_mp_030.png

Bara RPG stats: bar-000073216.png

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Desigur

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Da!

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da.

• Un interval de timp in care jucati SA:MP: 8:00-11:00/12:00 si 19:00-23:00, variaza in functie de orele pe care le am.

• Ai mai fost in National Guard? Nu.

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: -

• De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Doresc a-mi folosii ''timpul'' intr-un mod ''folositor'' (pentru a asigura un joc cat mai placut celorlalti playeri), consider ca m-as potrivii in acest departament si mi-ar face placere sa devin colegul vostru.

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Sunt o persoana intelegatoare, cu bun simt si mare dorinta de munca, imi place sa colaborez cu alte persoane si sunt foarte priestenos. Cunosc foarte bine regulamentul si toate informatiile legate de departamente, NG in special.

Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: National Guard are ca obiectiv mentinerea jail-ului intr-o stare cat mai linistita si functionala in ceea ce privesc detinutii (/heal, vizite si /arrest). Membrii ce detin rank (2+) se ocupa in mod special de suspectii ce au wanted 3-6, in ordine descrescatoare de la 6.

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Desigur, intentionez sa stau cat mai mult timp aici si sa ma fac util.

• Cat timp petreceti pe SA-MP, fara AFK?: 5 ore+ in fiecare zi..

• Cum te-ai descrie in realitate?: Sunt prietenos, foarte serios atunci cand este cazul si tin la gluma, de asemenea, consider ca sunt o persoana foarte respectuoasa si ca defect, pot spune ca sunt ''putin'' timid.

Link to comment
Share on other sites

Nickname: DonShadow

Level: 47

De când jucați SA-MP pe B-Zone?: 2 ani.

Vârsta reală: 15 ani.

Sex (masculin / feminin): Masculin.

Numărul de warn-uri din joc și motivul pentru care le-ai primit: 2/3 limbaj si dm.

Nickname-uri anterioare: -

Facțiuni anterioare (și timpul petrecut acolo): Tattaglia ( 3 saptamani ) ,F.B.I x2 (1 luna si 2 saptamani , 2 saptamani) ,Taxi x2 (5 si 2 zile) , Cuneo x2 (o saptamana , 3 zile) , Paterno x2 (2 saptamani , o saptamna) , Stracci x2 (3 zile , o saptamna) , News Reporter (o saptamana si 2 zile) , School Instructor x2 (3 saptamani , 2 zile) , Hitman Agency (3 saptamani) , Barzini (3 saptamani) , Tow Truck (1 saptamna)

Ultima facțiune și perioada de timp petrecută aici: Taxi Cab - 5 zile.

Motivul plecării din ultima facțiune: Perioada de inactivitate.

Skill-uri la joburile secundare: Detective - skill 5; Mechanic - skill 5

Poză cu /stats, detective skill (obligatoriu): http://tinypic.com/r/fdx9g2/6

Bară RPG stats: bar-000238734.png

Aveți capacitatea de a lucra în echipă?: Da.

Sunteți capabili să respectați liderul și membrii de orice rank?: Da.

Ești capabil să te exprimi corect gramatical?: Da.

Un interval de timp în care jucați SA:MP: In timpul scolii, dupa ora 14:00, si in weekend aproape toata ziua.

Ai mai fost în National Guard?: Nu.

Dacă ai mai fost în National Guard, de ce ai plecat?: -

De ce iți dorești să intri în National Guard? : Deoarece este un departament foarte bun cu lider si membrii activi si experimentati.

De ce credeți că sunteți potrivit pentru National Guard?: Pentru ca pot ajuta cu activitatea mea .

Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: National Guard se ocupa cu administrarea jail-ului si cu wanted 3+.

Ești de acord că trebuie să stai în National Guard pentru minim 2 săptămâni?: Da.

Cât timp petreceți cu SA-MP, fără AFK?: 5 ore.

Cum te-ai descrie în realitate?: Ma numesc Rustem,am 15 ani,locuiesc in Bucuresti. Sunt un baiat intelegator si respectos cu cine merita. Deobicei lucrez in echipa cand vine vorba de seriozitate , si imi ajut prietenii cu ce pot.

Link to comment
Share on other sites

• Nickname:Techno_Ben

• Level:17

• As you play SA-MP on the B-zone?: 1year+

• Real Age:15

• Gender (male / female):male

• Number of sites warn of the game and why you received:0/3

• Nicknames previous:[MA]AnassMoroccoo

• Previous Factions (and time spent there):Taxi x3 , NG 1 , pd all rank 1

• The last factor and time spent here:Taxi cab company

• Reason for leaving the last factor:busy & had problem with internet connection so i got kicked in 01.07.2012 19:17 Techno_Ben a iesit din factiune (cu FP )

• Skills in secondary jobs: detective - mechanic skill 5

• Picture with / stats, detective skills (required): http://i.imgur.com/OrUd1J7.jpg

• Bar RPG stats: bar-000398303.png

• Have the ability to work in teams?:Yes

• Are you able to follow the leader and members of any rank?:Yes

• Are you able to express yourself grammatically correct?:Yes

• A time when playing SA: MP:in morning & evening & night

• Have you ever been in the National Guard?Yes

• If you have been in the National Guard, why did you leave?: i did transfer to pd , that was before 1 year+

• Why you want to enter the National Guard? :serious faction , team work , i love this faction for ever , much discipline , & its much important in the server, becaus it has important vehicule in rob time , runner etc...

• Why do you think you are suitable for National Guard?:Because im serious in work , especially in teamwork

• What do you think National Guard deal?:its for security the jail to punish & heal anyone in jail & especially following robbers .

• You agree that you must stay in the National Guard for at least 2 weeks?:Yes

• How much time you spend with SA-MP, no AFK?:3-6hours

• How would you describe reality?: :My name is Anass im 15 years old im student , honeslty , respective , funny , experianced & like to have fun with my friend.

Link to comment
Share on other sites

Nickname: Adrean.

• Level: 17

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: De 7 luni.

• Varsta reala:14

• Sex (masculin / feminin):Masculin

Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 0

• Nickname-uri anterioare: -

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo): F&M Departament Rank 2,S.I Rank 3

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: School Instructors. 2 Luni.

• Motivul plecarii din ultima factiune: Demisie.

• Skill-uri la joburile secundare:Skill 5 Detectiv,Skill 5 Mechanic,Restul 1

Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): sa_mp_091.jpg

Bara RPG stats: bar-000440601.png

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Da

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da

• Un interval de timp in care jucati SA:MP: 08:00-10:00 si 19:00-22:00

• Ai mai fost in National Guard?: Nu.

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: -

• De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Doresc sa intru in National Guard pentru ca ma atrage activitatea acestei factiuni si pentru mine este primul Departament in care as vrea sa intru.

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Sunt Potrivit Pentru National Guard Deoarce stiu a lucra in echipa,Sunt rezistent la stres si sunt cooperant.Am toate calitatile ale unui Membru Din National Guard.

Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: National Guard se ocupa cu Administrarea Jailului si de Wanted 3+

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Da

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: in jur de 5 Ore.

• Cum te-ai descrie in realitate?:Salut.Numele meu Este Adrian,Sunt un Baiat obisnuit din Buzau,Imi place sa pierd vremea cu prietenii si sa joc sa:mp.Am capacitatea de a lucra in echipa.

Link to comment
Share on other sites

• Nickname: Bimmer

• Level: 30

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: 1 an fac in martie.

• Varsta reala: 17

• Sex (masculin / feminin): masculin

Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 0

• Nickname-uri anterioare: -

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo):

Stracci Family - rank 2 - 3 saptamani

Fire and Medic Department - rank 1 - 3 saptamani

Taxi Cab Company - rank 2 - 3 saptamani

Corleone Family - rank 1 - 1 saptamana

National Guard - rank 1 - 3 saptamani

Tow Truck Company - rank 1 - 3 saptamani

The Barzini Family - rank 1 - 1 saptamana

Taxi Cab Company - rank 1 - 4 saptamani

Police Department - rank 2 - 9 saptamani

Paterno Family - rank 1 - 1 saptamana

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: Paterno 1 saptamana.

• Motivul plecarii din ultima factiune: Nu ajungeam la War-uri.

• Skill-uri la joburile secundare: 5 detectiv.

Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu):sa_mp_025.png

picture hosting

Bara RPG stats: bar-000394130.png

Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Desigur

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Da

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da

Un interval de timp in care jucati SA:MP: 18:00-00:00

• Ai mai fost in National Guard? Da

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: Am plecat pentru ca nu aveam timp de raport in vremea aceea.

• De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Vreau sa ajut la administrarea jail-ului, sa arestez, sa merg dupa robberi, sa imi fac prieteni noi.

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Pentru ca sunt ambitios, sociabil, intelegator si saritor la nevoie.

Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: Cu administrarea jail-ului, si cu suspectii de wanted 3+

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Desigur

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: 6 ore

• Cum te-ai descrie in realitate?: Un baiat normal de 17 ani, care de plictiseala se mai joaca si SAMP, imi place sa stau mult cu prietenii, sa petrec timpul cu ei, sa merg cu bicicleta si masina, si sa joc basket.

Edited by Bimmer
Link to comment
Share on other sites

• Nickname: al3xu1tzu

• Level: 40

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: 1 an si jumate.

• Varsta reala: 18

• Sex (masculin / feminin): Masculin

• Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 0/3

• Nickname-uri anterioare: -

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo): Tow Truck Company (3 saptamani), Stracci Family (2 saptamani), National Guard (2 luni), Paterno Family (2 saptamani), Hitman Agency (3 luni), Corleone Family ( 1 luna), F.B.I (1 luna).

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: F.B.I, (1 luna).

• Motivul plecarii din ultima factiune: M-am lasat de sa-mp.

• Skill-uri la joburile secundare: Detective, mechanic skill 5, la restul am skill 1.

Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): http://postimage.org/image/6g0suq447/

Bara RPG stats: bar-000389430.png

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da.

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Da.

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da.

• Un interval de timp in care jucati SA:MP: Depinde cum imi permite timpul liber.

• Ai mai fost in National Guard? Da, pe vremea lui Ciupa.

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: Am vrut sa incerc noua metoda de war.

• De ce iti doresti sa intri in National Guard? : M-am simtit foarte bine ultima data cand am fost aici, si as vrea sa ma reintorc.

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Fiindca am mai fost si stiu cum merge "treaba".

Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: Cu jail-ul, wanted, runneri/robberi.

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Da.

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: 3-4 ore, uneori poate mai mult.

• Cum te-ai descrie in realitate?: Salut, ma numesc Alexandru si sunt din Iasi. Imi place sa ies in oras cu prietenii si sa ma distrez, nu suport oamenii cu doua fete si cei care te vorbesc pe la spate.

Link to comment
Share on other sites

• Nickname: Gola

• Level: 23

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: De 9 luni.

• Varsta reala: 18 ani.

• Sex (masculin / feminin): M

• Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 1/3 si l-am luat pentru DM.

• Nickname-uri anterioare: Nu am avut.

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo): Fireman/Paramedic(1 luna si 3 saptamani) ; Taxi Cab Company(2 saptamani) ; Tattaglia Family (1 luna) ; Tattaglia Family(2 saptamani) ; Barziny Family (2 luni) ; Federal Bureau of Ivestigations(1 luna si o saptamana) ; The Stracci Family(1 luna si 2 saptamani).

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: Stracci Family - 1 luna si 2 saptamani.

• Motivul plecarii din ultima factiune: Am fost dat afara din faptul ca acumulasem 3 FW warn.

• Skill-uri la joburile secundare: Skill 5: Detective,fishing,car jacker,drugs dealer,mechanic.Skill 4: Arms Dealer.

• Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): http://postimage.org/image/65ziwnvt7/

Bara RPG stats: bar-000414075.png

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Da

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da

Un interval de timp in care jucati SA:MP: 17:00 - 20:00 21:00 - 00:00.

• Ai mai fost in National Guard? Nu

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: -

• De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Doresc sa intru in Nationa Guard deoarece imi place foarte mult acest departament si vreau sa dovedesc ce pot sa fac.

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Consider ca sunt potrivit pentru National Guard deoarece imi place foarte mult sa respect legea si sa aplic pedepse infractorilor.

Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: National Guard se ocupa cu prinderea si arestarea infractorilor care au wanted 3+ si de administrarea Jailului.

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Da

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: 6-7 ore.

• Cum te-ai descrie in realitate?: Ma numesc Ionut,am 18 ani si sunt din Jud.Calarasi.Sunt o persoana calma,ambitioasa,politicoasa si imi place IT.

Edited by GOLA
Link to comment
Share on other sites

• Nickname: Robeho_Odo

• Level: 15

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: Eu joc SA-MP de jumatate de an.

• Varsta reala: Am varsta de 15 ani.

• Sex (masculin / feminin): Masculin

Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: Am 0/3 war-uri.

• Nickname-uri anterioare: Nu am avut.

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo): F&M Departament ( 3 saptamani ), Cuneo Family ( 3 saptamani), Barzini Family ( 1 saptamana - wipe), News Reporter ( 2 saptamani)

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: Ultima mea factiune a fost News Reporter si ma petrecut aici 2 saptamani.

• Motivul plecarii din ultima factiune: Am picat perioada de teste datorita unei neintelgeri cu un colgeg , dar nu se va mai repeta.

• Skill-uri la joburile secundare: Mechanic skill 5, Detective skill 4, Car Jacker skill 3, News Reprter skill 3, restul 1.

Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): http://imgur.com/rIy0m7M

Bara RPG stats: bar-000123185.png

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Da

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da

Un interval de timp in care jucati SA:MP: In timpul saptamanii deoarece sunt la scola intre orele 10:00-12:00 si 19:00-22:30, iar in weekend 12:00-00:00.

• Ai mai fost in National Guard? Nu

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: -

• De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Doresc sa intru in National Guard pentru ca este o factiune serioasa cu un colectiv unit si pentru a pazi jailul iar apoi la rank mai mare sa merg dupa wanted.

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Chiar daca am level 15 si probabil nu credeti ca am destula exeperienta eu pot oferi aceste factiuni activitate, serozitate, ambitie, implicatie si chiar exeprienta.

Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: National Guard se ocupa cu pazirea si administrarea jail-ului, cu wanted-ul si cu rooberi si runneri.

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Da

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: In timpul saptamanii 3-4 ore iar in weekend 6-7 ore.

• Cum te-ai descrie in realitate?: Ma numesc Robert si sunt din judetul Vaslui, sunt o persoana care ii place sa socializeze, sa isi faca noi prieteni, ma implic mereu in ceea ce fac si ma straduiesc sa fie totul bine. Imi place sportul in special baschetul chiar activand la echipa orasului. Va multumesc pentru timpul acordat.

Edited by Robenho
Link to comment
Share on other sites

Nickname: Cheloo89

• Level: 25.

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: 7 luni.

• Varsta reala: 15 ani.

• Sex (masculin / feminin): Masculin.

Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 1/3 - DM

• Nickname-uri anterioare: -

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo): News Reporter - 1 luna si 4 zile; Tattaglia Family - 1 zi; Paterno Family - 3 saptamani; Paterno Family - 1 saptamana si 3 zile (wipe); Taxi Cab Company - 2 saptamani; News Reporter - 3 saptamani.

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: News Reporter - 1 luna si 4 zile.

• Motivul plecarii din ultima factiune: Am plecat din News Reporter pentru a incerca un departament sau pentru a ma reintoarce intr-o mafie.

• Skill-uri la joburile secundare: Skill 5: Detective, Mechanic, Drugs; Skill 2: Arms dealer, rob; restul skill 1.

Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): http://www.gophoto.i...pg#.USXQgB3QCKE

Bara RPG stats: bar-000470470.png

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da.

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Desigur.

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da.

Un interval de timp in care jucati SA:MP: 09:00 - 11:30; 18:00 - 22:30.

• Ai mai fost in National Guard?: Nu am mai fost.

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: -

• De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Eu imi doresc sa intru in National Guard deoarece aici este foarte multa actiune, se cere activitate si imi place cu ce se ocupa.

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Sunt potrivit pentru National Guard deoarece fac fata situatiilor grele, sunt activ si eu cred ca mi se potriveste aceasta factiune.

Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: National Guard se ocupa la rank 1 cu pastrarea ordinii in jail, iar de la rank 2+ merg la war-uri si se duc dupa wanted 3+.

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Da.

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: 5 - 7 ore.

• Cum te-ai descrie in realitate?: Sunt un baiat respectuos, amabil, nu-mi place sa imi bag nasul unde nu-mi fierbe oala si nu imi place sa produce scandal sau sa ma aflu intr-unul.

Edited by pH Cheloo89
Link to comment
Share on other sites

• Nickname: RazvyBest

• Level: 21 [ 81/88]

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: De 1 an

• Varsta reala: 15

• Sex (masculin / feminin): Masculin

• Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 1/3 pentru DM

• Nickname-uri anterioare: -

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo):

School Instructor - rank 1 - 2 zile - Lider WeBeR

News Reporter - rank 1 - 10 zile - Lider everzor

The Cuneo Family - rank 3 - 1 luna si 1 saptamana - Lider [F4L]Bestial

The Tattaglia Family - rank 1 - 2 saptamani - Lider Dr.CarteR ( Acum [F4L]Carter )

The Cuneo Family - rank 1 - 2 saptamani - Lider ShlomY

Taxi Cab Company - rank 2 - 2 saptamani - Lider ALex

Tow Truck Company - rank 2 - Aproape 1 luna ( 29 zile ) - Lider Blue_BlooD

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: Tow Truck Company - 29 zile.

• Motivul plecarii din ultima factiune: Am parasit factiunea Tow Truck Company deoarece nu puteam uploada niste poze si nu doream sa deranjez colegii in fiecare saptamana sa-mi uploadeze pozele. Dar acum am descoperit un alt site.

• Skill-uri la joburile secundare: Detective - Mechanic = Skill 5 / News Reporter = Skill 4 / Rob = skill 2

• Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): http://i.imgur.com/qel0hFT.png

• Bara RPG stats: bar-000386145.png

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Bineinteles

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Desigur

• Un interval de timp in care jucati SA:MP: Oricand, cand nu am liceu sau alte activitati. ( 9:00-11:20 --> 18:00 - 22:30 )

• Ai mai fost in National Guard? Nu

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: -

• De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Este cel mai activ departament si doresc sa fac parte si eu din el.

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Eu cred ca oricine este potrivit daca stie partile "teoriei" ale acestei factiuni , daca se descurca bine si daca stie cu ce se ocupa aceasta factiune.

• Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: Acest departament se ocupa cu wanted 3+ si cu pazirea jail-ului

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Da

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: 4-5 ore pe zi, iar in week-end mai mult

• Cum te-ai descrie in realitate?: Salut, ma numesc Razvan, am 15 ani abea impliniti, sunt un baiat de treaba, serios si am si eu defectele mele ca orice om.

Link to comment
Share on other sites

Nickname: [DGS]eMoZzZiCaTuL

Level: 33

De cand jucati SA-MP pe B-zone?: Un an si jumatate

Varsta reala: 16 ani

Sex (masculin / feminin): Masculin

Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 0/3.

Nickname-uri anterioare: eMoZzZiCaTuL

Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo): Cuneo (3 saptamani), Stracci (2 saptamani), Paterno (3 saptamani) News reporter (3 saptamani), National Guard (3 luni), Taxi (2 saptamani), Corleone (1 luna), T.T.C (2 saptamani), FBI (2 saptamani), Tattaglia (1 saptaman).

Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: Tattaglia - 1 saptamana

Motivul plecarii din ultima factiune: Neintelegeri cu membrii.

Skill-uri la joburile secundare: Mechanic skill 5, Detective skill 5.

Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): http://i46.tinypic.com/2ivmglk.png

Bara RPG stats: bar-000178323.png

Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da

Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Da

Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da

Un interval de timp in care jucati SA:MP: 02:00 - 24:00 iar in weekend 10:00 - 24:00

Ai mai fost in National Guard?: Da

Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: Wipe

De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Deoarece mi se pare un departament stabil, serios cu membrii de treaba si o conducere foarte buna.

De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Deoarece imi place sa lucrez in echipa, si vreau sa ajut acest departament cu tot ce voi putea.

Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: National Guard se ocupa cu pazirea si administrarea jail-ului, cu wanted-ul si cu suspectii de wanted 3+.

Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Da

Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: 6-7 ore/zi

Cum te-ai descrie in realitate?: Ma numesc Eduard, sunt din Bucuresti, am 16 ani si sunt in liceul Teoretic Horia Hulubei.Imi place sa-mi petrec timpul liber alaturi de prieteni, dar si in viata virtuala.Sunt un baiat glumet,dar si serios atunci cand este cazul,imi place sa-mi vad de treaba mea,sa imi fac prieteni noi etc..

Link to comment
Share on other sites

Cei acceptati pentru test sunt:

 

- Bone

- DoubleTrouble

 

 

Daca ati fost acceptati, ii cautati in joc pe evaluatori pentru a fi testati (Rank 4+).

Aveti 24 de ore la dispozitie pentru a va prezenta la teste daca nu sunteti automat picati.

Insistentele stupide pot duce la editarea postului initial si respingere.

Testele de intrare in National Guard se dau din:

-National Guard - Regulament

-National Guard - News & Info

-National Guard - Wanted & Arrest List

-National Guard - Regulament Jail

-National Guard - Paznic la Jail

-Reguli nescrise

-Arme.

 

Pentru cei respinsi:

Nu postati cu intrebari de genul: "Eu de ce am fost respins?", "Ce trebuie sa fac pentru a fi acceptat?" etc.

Nu postati dupa decizia liderului / sub-liderului cu niciun repros / sfat / amenintare

Link to comment
Share on other sites

• Nickname:Techno_Ben.

• Level:18.

• As you play SA-MP on the B-zone?:1year+.

• Real Age:15.

• Gender (male / female):Male.

• Number of sites warn of the game and why you received:0/3.

• Nicknames previous:[MA]AnassMoroccoo.

• Previous Factions (and time spent there):

-Taxi 13 days WIPE , Leader Masterstrap

-Taxi 10 + days Inactivated 3days , Leader Dienutza

• The last factor and time spent here:Taxi cab company 10+ days.

• Reason for leaving the last factor: Inactivated 3 days so kicked ( cu FP ).

• Skills in secondary jobs: Detective - Mechanic skill 5 .

• Picture with / stats, detective skills (required): http://i.imgur.com/ZEjDuxV.jpg

• Bar RPG stats: bar-000398303.png

• Have the ability to work in teams?:Yes.

• Are you able to follow the leader and members of any rank?:Yes.

• Are you able to express yourself grammatically correct?:Yes.

• A time when playing SA: MP: Weekend : all time - Normal day :Evening & Night.

• Have you ever been in the National Guard? -

• If you have been in the National Guard, why did you leave?: -

• Why you want to enter the National Guard? :Because my dream is to enter into this faction because i love Ng in-game & in real life and i love what they do.

• Why do you think you are suitable for National Guard?:Because in job im very seriously and very active.

• What do you think National Guard deal?: Its for security the jail , to punish who fight , heal who need it , arresting suspect with w3+ and following robbers.

• You agree that you must stay in the National Guard for at least 2 weeks?:Yes.

• How much time you spend with SA-MP, no AFK?: Normal day :3-6hours / Weekend 6-10 hours.

• How would you describe reality?: :My name is Anass im 15 years old im student , honeslty , respective , funny , experianced & like to have fun with my friend.

Link to comment
Share on other sites

Nickname: Zokee.

• Level: 39.

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: 1 An si ceva.

• Varsta reala: 17 ani.

• Sex (masculin / feminin): Masculin.

• Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 0/3.

• Nickname-uri anterioare: -

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo): Fire & Medic - [De două ori, odata o luna, odata 2 saptamani], | Barzini Family - [2 saptamani], | Tow Truck Company - [O luna], | National Guard [3 saptamani], | Taxi Cab Company - [2 luni], | Paterno Family - [4 saptamani].

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: Paterno Family - 4 saptamani.

• Motivul plecarii din ultima factiune: Pentru a venii in National Guard.

• Skill-uri la joburile secundare: Skill 5 - detectiv, Skill 5 - mecanic, Skill 2 - Rob.

• Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): http://i.imgur.com/g5UY4D3.png

• Bara RPG stats: bar-000391274.png

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da.

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Desigur.

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da.

• Un interval de timp in care jucati SA:MP: Dimineata, seara dupa ora 18.

• Ai mai fost in National Guard? Da.

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: Eram mai pe la inceput ( level 19 ), vroiam sa experimentez si alte factiuni, dar acum m-am hotarat sa stau mult. Regret ca am plecat si nu se va mai intampla.

• De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Pentru ca este departamentul meu preferat si imi doresc sa fac parte din acesta.

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Deoarece este cel mai tare departament (dupa mine) si chiar imi place sa muncesc la jail, war-uri, robberi etc.

• Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: Cu arestarea playerilor wanted 3+, cu coordonarea jail-ului, prinderea robberilor.

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Da.

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: 5-8 ore.

• Cum te-ai descrie in realitate?: Sunt un tip cu capu' pe umeri, imi place sa fac glume, dar si sa fiu serios atunci cand situatia o cere. Imi place sa joc fotbal, volei, de aceea sunt si in echipa de volei a liceului, imi place sa ma fac remarcat cu ceea ce fac si sa nu fiu jignit. In timpul liber, imi place sa mi-l petrec jucandu-ma pe PC Sa:Mp si Counter-Strike.

Link to comment
Share on other sites

• Nickname: Indicator

• Level: +58.

• As you play SA-MP on the B-zone?: 2010---> i think.

• Real Age:17, soon 18.

• Gender (male / female):Male.

• Number of sites warn of the game and why you received:0/3.

• Nicknames previous: I don't have any.

• Previous Factions (and time spent there):

Taxi cab co. rank 1, 28.09.2011 - 05.11.2011

The Stracci family rank 1, 06.11.2011 - 22.12.2011

FBI rank 1, 12.2011 - 4.3.2012

The Stracci family rank 4. 14.10.2012 - 23.2.2013

• The last factor and time spent here: The stracci family 14.10.2012 - 23.2.2013.

• Reason for leaving the last factor: cereri demis.

• Skills in secondary jobs: Detective - Mechanic skill 5 . http://imageshack.us...2/samp329q.png/

• Picture with / stats, detective skills (required): http://imageshack.us...2/samp397r.png/

• Bar RPG stats: bar-000165043.png

• Have the ability to work in teams?:Yes.

• Are you able to follow the leader and members of any rank?:Yes of course.

• Are you able to express yourself grammatically correct?:Yes.

• A time when playing SA: MP: Weekend's: Almost all time.. :) At week : sometimes all day, and some days 14.00---->

• Have you ever been in the National Guard? No..

• If you have been in the National Guard, why did you leave?: -

• Why you want to enter the National Guard? :I love what National Guard's do, and i want to join serious faction and make my in-game "character" more serious. NG is respectable, so i want to be a part of that. I'm looking for department to stay on a long time without FW's.. I just want to join department where i can enjoy playing, and i know NG is what i am looking for.

• Why do you think you are suitable for National Guard?: Because i am active and serious player, and i have good skill's what are needed at NG. My shooting and driving skill's are very good and my team work skills are good, and i like team work very much and i have experience about catching bad guys, because F.B.I.

• What do you think National Guard deal?: Following and cathing robbers, arrest suspects who have +3wanted level, Keep jail secure and safe and Punish in jail.

• You agree that you must stay in the National Guard for at least 2 weeks?:Yes.

• How much time you spend with SA-MP, no AFK?: At week : 3-9hours, weekends : 5-15hours :) I have been EVERYDAY ingame now for 4-6months.. i have ingame everytime possible.. almost 24/7, and i play kind a much.

• How would you describe reality?: I'm 17 year old boy from finland. I am serious, but i know how to have fun and joke too. I like to listen music very much.

Edited by indicator
Link to comment
Share on other sites

• Nickname: Turbo.

• Level: 42+

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: Aproape 3 ani.

• Varsta reala: 18

• Sex (masculin / feminin): Masculin.

Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 0/3

• Nickname-uri anterioare: alpiNE

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo): Tattaglia, o luna.

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici:

• Motivul plecarii din ultima factiune: M`am lasat o periada de Sa:Mp.

• Skill-uri la joburile secundare: 5

Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): http://imageshack.us.../samp011fy.png/

Bara RPG stats: bar-000014408.png

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Desigur!

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Bineinteles!

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da.

Un interval de timp in care jucati SA:MP: 16:00-00:00/01:00

• Ai mai fost in National Guard?: Da.

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: Am incercat in FBI.

• De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Imi place cu ce se ocupa si vreau sa ajut la prinderea infractorilor si sa fac parte din acest departament, stiu sa lucrez in echipa, iar restu sper sa descoperim impreuna.

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Pentru ca am mai fost, stiu regulile.

Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: Pai se ocupa cu prinderea Robberilor, Runnerilor, ajuta Police Dept./FBI.

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Desigur.

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: Nu stau AFK.

• Cum te-ai descrie in realitate?: Pai, imi place sa glumesc, sa ma distrez, imi place sa ajut persoanele nevoiase. Multumesc pentru timpul acordat!

Edited by Turb0
Link to comment
Share on other sites

• Nickname: Holocaus

• Level: 24

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?:1 an si cateva luni

• Varsta reala:19 ani

• Sex (masculin / feminin):Masculin

• Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit:1/3 /ad cu rob

• Nickname-uri anterioare:-=-

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo):

 

The cuneo Family Rank 1 ( 1 saptamana )

The Patermo Family Rank 1 ( 12 zile wipe)

Tattaglia Family Rank 2 ( 3 saptamani )

The Barzini Family Rank 2 ( 2 saptamani )

School Instructor Rank 1 ( 6 zile )

 

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici:Barzini si School instructor 2 saptamani respetiv 6 zile

• Motivul plecarii din ultima factiune:Am iesti ca nu erau bine organizati

• Skill-uri la joburile secundare:

Mechanic skill 5

Car jacker skill 5

Detective skill 5

Drugs Dealer skill 3

 

• Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): http://postimage.org/image/3qmbsemuf/

• Bara RPG stats: bar-000402401.png

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?:desigur

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?:da

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?:da

• Un interval de timp in care jucati SA:MP: non stop

• Ai mai fost in National Guard?:nu

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: -

• De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Am multa rabdare, ma pricep binisor la arme si daca tot am invatat regulamentul dece nu.

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?:Deoarece am multa rabdare si sunt intelegator.

• Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?:Se ocupa in general cu robberi/ordinea la jail/arest suspecti

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?:da

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: 10 15-ore

• Cum te-ai descrie in realitate?:Salut, numele meu este Alex sunt din micul paris adica bucuresti si sunt foarte de treaba

Edited by Florea
Link to comment
Share on other sites

Nickname: [mR].eDuuaRd

Level: 33+

De cand jucati SA-MP pe B-zone?: Un an si jumatate.

Varsta reala: 16 ani

Sex (masculin / feminin): Masculin

Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 0/3

Nickname-uri anterioare: eMoZzZiCaTuL

Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo): Cuneo (2 saptamani), Stracci (3 saptamani), Paterno (2 saptamani), News Reporter (3 saptamani), National Guard (3 luni), Taxi (1 saptamana), Corleone (1 luna), TTC (3 saptamani), FBI (2 saptamani), Tattaglia (1 saptamana).

Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: Tattaglia Family - 1 saptamana

Motivul plecarii din ultima factiune: Neintelegeri cu membrii.

Skill-uri la joburile secundare: Skill 5: detective, mechanic

Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): http://i50.tinypic.com/25h1dzl.png

Bara RPG stats: bar-000178323.png

Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da

Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Da

Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da

Un interval de timp in care jucati SA:MP: 14:00 - 24:00

Ai mai fost in National Guard? Da

Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: Alt lider.

De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Deoarece imi place acest departament, este un departament serios si cu membrii seriosi.

De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Deoarece imi place sa lucrez in echipa, sunt activ si imi place acest departament.

Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: National Guard se ocupa cu prinderea si arestarea infractorilor care au wanted 3+ si de administrarea jailului.

Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Da

Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: 6-7 ore/zi.

Cum te-ai descrie in realitate?: Sunt un baiat serios, glumet, muncitor, amiabil, cu cei 7 ani de acasa, prietenos si ambitios.

Link to comment
Share on other sites

Nickname: RevoLine

• Level: 19

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: 7 luni

• Varsta reala: 14 ani

• Sex (masculin / feminin): Masculin

Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 0/3

• Nickname-uri anterioare: xRevoLine

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo):The Stracci Family ->3 saptamani si | The Stracci Family -> 2 saptamani(3FW) | The Paterno Family -> 3 saptamani si 3 zile

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: The Paterno Family -> 3 saptamani si 3 zile

Motivul plecarii din ultima factiune: Demisie din cauza colegilor

• Skill-uri la joburile secundare: Arms Dealer skill 4, Mechanic skill 5, Detective skill 5, Rob skill 2

Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): ]http://i.imgur.com/dJWIiYh.png

Bara RPG stats: bar-000482363.png

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da.

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Da, ii voi respecta

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da.

Un interval de timp in care jucati SA:MP: 17:00-22:00 in cursul saptamanii, 14:00-22:00 in weekend

• Ai mai fost in National Guard?: Nu.

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: Nu am mai fost aici.

• De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Pentru ca mi se pare o factiune unita, serioasa, activa, cu membrii de treaba si intelegatori, dar si pentru ca ma pasioneaza ce faceti voi aici.[/font]

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Pentru ca indeplinesc cerintele, sunt activ serios si sociabil.

Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: National Guard, pentru inceput se ocupa cu ordinea Jail`ului, heal, vizite arestari. Dupa ce capata mai multa experianta ei se duc dupa cei cautati de politie(wanted 3+) si robberi/runeri

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Da, voi sta si mai mult.

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: 5 ore in cursul saptamanii, 8 ore in weekend.

• Cum te-ai descrie in realitate?: Ma numesc Madalin, sunt un baiat inalt, cu par scurt si ochi verzi. Imi plac joc`urile pe PC gen SAMP, LoL, CS, dar practic si sport`uri gen fotbal si inot(vara). Sunt o fire sociabila si stiu sa imi fac prieteni atat in viata reala cat si in game. Am simtul umorului si nu ma supar la orice gluma, doar daca ma afecteaza.[

Edited by pH RevoLine
Link to comment
Share on other sites

Nickname: S.VLAD

Level: 22+

De cand jucati SA-MP pe B-zone?: 3 Luni.

Varsta reala: 17 Ani.

Sex (masculin / feminin): Masculin.

Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 1/3 /ad pt rob. (Level mic)

Nickname-uri anterioare: -

Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo): Tow Truck Company Rank1: Lider Wanna.fly, (4 Zile), Wipe, Tow Truck Company: Rank 1, Lider Thomas_Jeferrson, (Aproape 2 saptamanii), Demisie, The Barzini Family Rank 1 : Lider Kobra, ( 3 Saptamanii), Demisie, The Corleone Family: Lider [F4L]Nielsen Rank 2: (2 Saptamanii), 3 FW.

Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: The Corleone Family- 2 Saptamanii.

Motivul plecarii din ultima factiune: 3 FW.

Skill-uri la joburile secundare: Skill 5: Detective, Mechanic, Skill 3 ARMS, Rob si la restu am skill 1.

Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): http://i.imgur.com/jO9lVyO.png

Bara RPG stats: bar-000494751.png

Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da.

Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Da.

Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da.

Un interval de timp in care jucati SA:MP: Mai mereu.

Ai mai fost in National Guard?: Nu.

Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: -

De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Doresc sa intru in National Guard sa ajut si sa fac o treaba cat mai buna.

De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Sunt potrivit deoarece sunt o fire ambitioasa si serioasa.

Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: National Guard Se ocupa cu administrarea Jail-ului , si cu arestarea infractorilor.

Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Da.

Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: 9-10.

Cum te-ai descrie in realitate?: Ma numesc Vlad am 17 Ani si locuiesc in Brasov si imi place footbalu, sunt o fire serioasa si glumeata.

Link to comment
Share on other sites

  • BonZy. unpinned, pinned, unpinned and pinned this topic
  • BonZy. unlocked this topic
  • BonZy. locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.