Jump to content

F.B.I. - Discutii intre membrii | Discussions amongst members


 Share

Recommended Posts

It's very bad to leave!i wish for all of u the best luck!

On those 4months i met a new brothers and friends who was with me in the bad and good moments! I had a lot of fun here!good luck all!!

Congratz DH and coko for rank up :*

Remember supervisory special agent $AmiNe_SaiDi$

Edited by AmiNe SaiDi
Link to comment
Share on other sites

Bun venit celor noi! Va sugerez sa aveti dovezi la orice. Nu se stie cand aveti nevoie de ele...

Si GG Coko si DH.

Edited by Furuncul
Link to comment
Share on other sites

Bun venit celor noi! Sper ca mai sunt ce trebuie sa sustina testul de intrare, vreau sa testez si eu some stuff.

 

@AmiNe SaiDi, thanks, bro! I'm sorry 'bout your leaving, we'll keep in touch!

, bag divort... ce sa mai... :(

, multumim, ba, nab :)

 

Un mic sfat pe care l-am dat de fiecare data celor noi, daca nu sunteti siguri in privinta modului in care ar trebui sa actionati, nu actionati sau intrebati pe [/r], e mult mai bine sa pari nab decat sa iei fw.

 

Link to comment
Share on other sites

Bai,ce faceti voi aici? Aaa deci cand nu intru pe joc,voi doi sunteti pe felie? Asa faci @@, Am inteles,cum sta treaba.Ma duc sa joc friptea cu mana pe aragaz.

Link to comment
Share on other sites

Salut FBI, ce faceti?

 

Mai, deci nu-mi vine sa cred,

nu stiu cat de nesimtit sa fii bai (Gregoire) sa faci asa ceva, deci vii, imi dai wanted pentru drugs, iti dau SMS si iti zic "ce prieten esti si tu" si tu zici "nu mai esti in fbii"(asta insemnand ca nu mai suntem prieteni, normal) deci bai, pe loc mi-am dat seama ce nimic de om esti, un-doi ai dat ignore pe sa:mp, si nici dupa un minut ai trimis 2 colegi de-ai tai sa imi confiste drogurile, multumesc frumos bai, erau doar 1.3 kg aproximativ, asta e, mai am banuti si cumpar altele, numai sa gasesc.

 

Am fost cel mai mare prost ca ti-am dat PRO-uri la rank-up, deci pun pariu ca daca nu eram eu in FBI tu nu erai rank4, iti spun sincer, erai aproape spamat intr-o perioada cu dovezi pentru incalcari ale regulamentului, daca stau bine sa ma gandesc, am avut ceva dovezi cu tine dar nu le-am postat in PM ca sa nu iei FW, si nah, te mai amana la rank, dar te propuneam inapoi, ca ne intelegeam bine, acum vad ca te-ai transformat intr-un dracusor, ai profitat de mine ca eram bun cu toti si vroiam sa ma inteleg cu voi si acum ce faci? ok frate, daca faci asa, o sa fac un lucru care nu imi place, adica sa fac post-uri inutile, stii care-s alea? ss la mdc, o sa cer dovezi chiar daca stiu ca am facut acel lucru desi eu vreau sa iti vad dovada, daca tu vrei, iti dau, no-problem, dar faza e ca ma enervez si poate o sa sufere si colegii tai, ceea ce nu vreau neaparat, nu mi-au facut nimic.

 

Dai report, nu-mi pasa, nu imi da 2 la scoala si nu imi da amenda, deci dai linistit. Am vrut sa spun asta aici ca sa stiti si voi ce om e, ca sa nu va faceti mari sperante ca vai ce om bun e... stati linistiti, pacat ca nu am facut SS-uri la conversatii...

 

Nu am SS, dar stati calmi, nu am scris eu atata chatlogu ca sa va mint cu ceva, priviti:

Edited by IonuVRS VIP
Link to comment
Share on other sites

@,

 

Nu ma supar pe toti, atunci pe moment am fost mai nervos. Degeaba mai cumpar, ca la ce om e, vine dupa mine si ma verifica.

 

Cativa dintre cei pe care nu i-am prins par foarte de treaba :) chiar daca nu prea vorbesc cu ei.

Link to comment
Share on other sites

Ionu, cred ca exagerezi, bai.

Totusi, si eu as reactiona la fel, pentru ca nu-mi place sa-mi fie insealata increderea.

Grego e de treaba, doar ca e cam nab.

Era mai bine daca-l injurai si gata, ce sa scrii atat? (glumesc)

Te intorci si tu in FBI? Ce zici? Dau eu testul cu tine :))

Link to comment
Share on other sites

@@HuskyGT, Bă, mi-e dor de tine, ce faci? De ce nu mai intri in joc? Intră s-o fac geloasă pe Harda. E gravid cu Coko de 8 luni, i-auzi...


Vezi că sunt Vlad, dar mi-am schimbat numele in Admin.


Edited by South V l a d
Link to comment
Share on other sites

Coko, si eu ma intelegeam super cu grego cat am fost in fbi, dar nu pot sa te fortez sa iti schimbi parerea despre el.

 

Cat despre venitul in fbi, nu cred ca va mai dura mult pana o sa ma vedeti cu professional staff in fata, ca deja ma cam plictisesc de atatia codati pe rpg1, atata ca vreau sa am si in sp rank 4-5.

Link to comment
Share on other sites

Salut tuturor, mamă de când nu am mai trecut pe aici, bineînţeles ca am avut treabă saptămâna asta cu Consiliul Elevilor, alegerii alea alea, sper să ies Vice-Preşedinte. Hai că ne auzim în game.


LAG.

Edited by JAx VIP
Link to comment
Share on other sites

Coko, si eu ma intelegeam super cu grego cat am fost in fbi, dar nu pot sa te fortez sa iti schimbi parerea despre el.

 

Cat despre venitul in fbi, nu cred ca va mai dura mult pana o sa ma vedeti cu professional staff in fata, ca deja ma cam plictisesc de atatia codati pe rpg1, atata ca vreau sa am si in sp rank 4-5.

Vino, ba.

 

Am reinstalat windowsu' si SA:MP site-ul e down... :|

Link to comment
Share on other sites

@, magic. The sa-mp hasn't got SSL certificates (http = Hypertext Transfer Protocol and https = Hypertext Transfer Protocol Secure or Hypertext Transfer Protocol SSL). Without a certificate https won't work.

Link to comment
Share on other sites

@, magic. The sa-mp hasn't got SSL certificates (http = Hypertext Transfer Protocol and https = Hypertext Transfer Protocol Secure or Hypertext Transfer Protocol SSL). Without a certificate https won't work.

I understood all of what u said :|

 

whatever thanks nab :*:)))

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.