Jump to content

F.B.I. - Discutii intre membrii | Discussions amongst members


 Share

Recommended Posts

Heii,ce mai faceti? 8->

Nu am mai postat aici de zile bune,si observ ca spamul a cam disparut.

Ce v-ati face voi fara mine si Ella care postam aproape zilnic p'aici,ofof. :))

In orice caz,va urez un weekend cat mai reusit tuturor si spor la raport! :)>-

#Peace

Link to comment
Share on other sites

salut, am dat si eu de topicu' asta, n-am mai postat de ceva timp pe aici :-?.

@, gg, la mai multe.

 

va las o melodie faina, noapte buna.

 

 

Edited by fTd S4F
Link to comment
Share on other sites

Servus!, in primul rand sa-mi cer scuze, dar am ales sa pun sfarsit acestui joc pentru ca am alte planuri in viata reala si am ales sa termin jocul in felul acesta. Oricum deja nu mai e doar un joc, sunt prea multi no liferi, cand ii auzi te doare capu, fac ce vreau intr-un joc deaia e un joc nu sa stau la mana cuiva, daca ai alta parere esti unu din ei. In al doilea rand tin sa le multumesc tuturor prietenilor mei din FBI si nu numai, care m-au ajutat mereu, nu dau nume pentru ca se stiu ei, ati fost cei mai de treaba colegi, poate ne mai auzim.Mersi Teylo ca m-ai primit inapoi si totodata scuze, dar nu a mai fost ca prima data, nu mai am timp ca inainte. Pace fratilor, scuze inca odata!

Link to comment
Share on other sites

@@GF TAZ, chiar sunt dezamagit ... m-am lasat de 3 ori pana acum si niciodata n-am facut ce ai facut tu, ti-ai pierdut dreptul de a exista pe lista legendelor in aceasta factiune.

Link to comment
Share on other sites

@@GF TAZ,imi pare rau ca ai decis iti faci o asemenea iesire,dar era mai bine daca iti puneai pur si simplu demisia.Nu se stie niciodata cand vrei sa te reintorci si nu vei mai putea.Ti-ai cam pierdut sansele de a intra in FBI,pentru o vreme.Da,ai si tu dreptatea ta,intr-un fel. :)) Pana la urma e doar un joc si de aia ne jucam,sa ne distram,ca doar in viata reala avem destule probleme de care sa ne batem capul. :P

Bafta in rl si ai grija de tine :*

Link to comment
Share on other sites

Hei all ! Care-i treaba ? ;))

N-am mai trecut de cateva zile pe aici... dar asta si pentru ca nu am cu cine sa fac spam in topicul acesta. :3 ;)) Voi sunteti cam inactivi, scolarilor.

 

Meh, ma rog... Ne revenim noi. Adica, sper sa reveniti in forta cu posturile, haha. ^^

Pana una alta, va mai las o melodie, care imi place foarte mult...Nu stiu daca si voua. ;;)

 

Link to comment
Share on other sites

@, Ultima oara cand am inceput sa spawnez aici s-a inchis topicul de discutii , dar a fost acum 8-10 luni cand era looney leader..

 

 

Cine se pricepe la laptopuri plz un help http://forum.b-zone....p/#entry4941875

Link to comment
Share on other sites

@, hai lasa, ca acum nu ne inchide nimeni topic-ul, ca fac urat. ;)) Vezi ca am postat eu ceva, nu stiu in ce masura o sa te ajute, dar poti incerca. :)):P

 

Restu', ce mai faceti, ce mai ziceti ?

Am si eu o rugaminte la voi toti, si as aprecia foarte mult daca m-ati ajuta, pentru ca am nevoie de cat mai multi referrali. Deci, trebuie sa faceti urmatoarele:

1. Sa dati click pe link-ul acesta: https://www.gamingtribe.com/giveaway/severity/ellafoxxie

2. Sa va inregistrati pe site cu o adresa de email valida si date reale personale.

3. Sa dati like tuturor paginilor de la STEP TWO.

4. Dar asta nu este neaparat necesar. Sa puneti o poza de profil in care apareti voi + o poza cu laptop-ul/pc-ul vostru, dupa ce v-ati inregistrat anterior pe site. Asta pentru ca ei sa va verifice/valideze contul.

 

# E o chestie de 5-10 min. Nu costa absolut nimic. Datele voastre personale sunt confidentiale, deci nu o sa va vad eu sau altcineva adresa, email-ul, etc. Doar numele real, ca asa va aparea pe site.

Iar daca ar fi sa castig, (desi... la ce noroc (nu) am, nu prea cred, fac cinste tuturor celor care m-au ajutat. Cu ce vreti voi. :));))

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Hellou nabi,unde-i spam-ul? :-W

@,nu cred c-o sa mai prindem noi momente de-alea :))

@,succes cu concursul,poate o sa completez si eu maine..

Somn usor si bafta maine la scoala. ^.^

Link to comment
Share on other sites

@@Simii S4F, ok. Cand ai timp... nu e panica. :P

 

Merg si eu la culcare, dar nu inainte de a va lasa o piesa. De cateva zile o ascult incontinuu, ceea ce e putin ciudat, pentru ca eu nu ascult genul asta de obicei. Dar melodia asta chiar imi place. Iar versurile... pff... cred ca fiecare dintre noi ne regasim, sau ne-am regasit la un moment dat, mai mult sau mai putin, in versurile acestei piese. Eu una, ma regasesc 99,9%. :3

 

Meh... noapte buna !

 

Link to comment
Share on other sites

Hellaaaau.Ce mai faceti? N-am mai postat nici eu pe aici de ceva vreme. Mi-am terminat si eu raportul namecover, l-am postat si am zis sa ma uit si pe aici un pic.

@Simii S4F Mama ce bass are. :X Bass is love, bass is life. :))

[member=

Ella F o X nWo

] Da, e foarte faina piesa. Nu esti singura care se regaseste in versuri. :D Apropo m-am logat cu contul meu de pe facebook la giveaway-ul ala si dupa am dat like la pagini..sper ca am facut bine. :-? Nu mi-a cerut nici mail..dar cand am dat click iar pe link-ul tau zice ca "you have already entered this giveaway".

@AIM xTm 360 Wow gg, eu as fi facut kamikaze dupa primele secunde. :))

Edited by South Missy
Link to comment
Share on other sites

@@South Missy, da, e ok. Mersi mult ! :*

 

@, esti un nab. :P Bafta in continuare !

 

# Merg sa ma culc. Noapte buna all.

https://www.youtube.com/watch?v=T-w41FmxS7M

Link to comment
Share on other sites

@, esti un naaaaaaaaaaaaaaaab! X(

@@South Missy, ce avatar smecher ne-am tras. :>

Welcome celor noi,profitati de sansa voastra ca este singura! :)) Grija mare la post-hunteri si s-aveti mereu dovezi!^.^

Somn usor si bafta maine la scoala,pufosilor. :o3

Link to comment
Share on other sites

Bunăăă tuturooor agenților și agentelor. >:D<<'> Ce mai faceți? ;)) Eu doar ce mi-am terminat raportul, cam greu, dar l-am terminat. :18:

 

 

3 melodii care mie îmi plac foarte mult:

https://m.youtube.com/watch?v=zP50Ewh31E4

https://m.youtube.com/watch?v=C_3d6GntKbk

https://m.youtube.com/watch?v=qqjVwAg5fK4

 

Si una bonus :))

 

https://m.youtube.com/watch?v=7DCXiaXa6ow

 

(Aici intra toată seria Queen's Speech)

 

Sper să va placa pwp :X:*

Link to comment
Share on other sites

@@Simii S4F, Mersi. :*

@, DJ Valisoooor in da houseeee. :))

@@AIM HyperOwn, Lasa ca vorbim noi pe wapp. :-"

Welcome celor noi. Aveti grija cu posthunterii. Be careful with the posthunters.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.