Jump to content

F.B.I. - Discutii intre membrii | Discussions amongst members


 Share

Recommended Posts

Salutare, de astazi sunt noul vostru coleg. Sper sa ne intelegem. O zi buna!!

Link to comment
Share on other sites

Nu prea am mai postat aici, văd că lumea vine și pleacă. Momentan sunt cam inactiv, din motive personale, dar voi reveni. Mulțumesc Teylo pentru șansa pe care mi-ai oferit-o și iată că am ajuns la Rank 4. Voi rămâne aici chiar și așa inactiv, nu scăpați de mine. Felicitări Andrei pentru sub-lider, îl meriți. :*

Link to comment
Share on other sites

Am retras demisia,aparent mai stau cu voi o perioada ;)).. succes la raport ~~

Edited by Leviathan S4F
Link to comment
Share on other sites

Hola! A trecut ceva timp de cand n-am mai postat pe aici, si observ ca am pierdut multe... Au plecat cativa membri super de treaba, altii ni s-au alaturat. Ce sa va zic... bafta tuturor! :)

Acum, am intrat pe forum mai mult pentru a-i ura si aici la multi, multi ani, liderului nostru... NABUL de Teylo! :))<:-P>:D<<'> Ce zici boss, ne invoiesti si pe noi de la raport saptamana asta cu ocazia zilei tale de nastere? :> Sa fie asa gen...cadoul tau pentru noi. :> "pliiiiizzzzz" :3 Dau o bere, doua, trei, stii ce zic. ;)

 

Si avand in vedere ca e 2:45, va mai las si eu o piesa, asa cum v-am obisnuit. ;))

Siii....acum merg la culcare. Noapte buna all!

Link to comment
Share on other sites

La multi ani Teylo, sa traiesti 1000 ani, dai o bere ;)

Link to comment
Share on other sites

Mita ti`am zis si pe facebook dar iti zic si aici ca mno. La multi ani carpita :** sa lasi si tu liderul asta mai repede ca se plictisesc oamenii astia de tine. Cand vii la bucuresti call me ca trebuie sa facem cinste amandoi :))) pwp :*

Link to comment
Share on other sites

Maaaaaaaaaaaaa :)) Am fost putin plecat astazi si n-am vazut aici, multumesc tuturor pentru urari, teylo va iubeste si nu va invoieste :*

Link to comment
Share on other sites

Buna dimi' all :*

Va mai las si eu o piesa, in ton cu vremea de afara. <3 :D/

Sa aveti o zi frumoasa! :)

Link to comment
Share on other sites

@@Ella F o X, Bunaa, la mine ploua de rupe deci nu e in ton cu vremea :))

Link to comment
Share on other sites

@, si la mine ploua de rupe.. :(

@@Ella F o X, misto avatar :)) :>

 

 

Link to comment
Share on other sites

@, hihii, stiu ;;)

Misto si melodia aceea :P, e prima data cand o ascult. xD

 

Va mai las si eu una:

 

Noapte buna tuturor!

Link to comment
Share on other sites

@@Ella F o X, o stiuuu <3 e prea fainaa.

 

Link to comment
Share on other sites

@, daaa, precum toate celelalte melodii ale lui Alan Walker de altfel. ;)):) Si videoclipul imi aminteste putin de Watch_Dogs. xD

Ce pot sa zic.. ai gusturi bune in materie de muzica! :-bd

 

# Salutare all!

Link to comment
Share on other sites

Salut ba , ce mai faceti , sper ca inca nu ati uitat de mine , daca da nu-mi pasa , si daca aveti de gand sa-mi dati report ca postez aiurea GL hf , ciao

Link to comment
Share on other sites

@, Daca stii ca iei report ca nu ii pasa nimanui de tine,de ce postezi? Stii ce inseamna "RETIRED"?

Link to comment
Share on other sites

@, nu-ti da nimeni report daca ai facut un post aici,totusi esti pe lista de legende.

@, una doua sari :))

Heii agenti,ce mai faceti?N-am mai postat aici cred ca de o luna. :))

Oricum,inactivitate mare in topicul asta,reveniti-va. :))

Btw,am gasit un remix fain si ma gandeam sa vi-l arat c:

wop wop :D/

Link to comment
Share on other sites

Bafta celor de a 12 care dau bacul maine !!

 

Link to comment
Share on other sites

Salut agenti! N-am mai postat aici de mult, voiam sa va salut pe toti si sa va las ceva aici. E vorba de un mod editat. Modul se numeste FBIHelp, si este special pentru noi, membrii FBI.Nu o sa il postez la mods/moduri pentru ca este asemanator cu un PDHelp, dar nu este.Am exclus unele comenzi gen /contrasens,/viteza,/viteza 50 etc.. am adaugat comenzile: /cf (/cancel find) , /cch (/cancel checkpoint) pentru o viata mai usoara.. si sunt multe comenzi foarte folositoare.. are delayul mai mic ca un pdhelp obisnuit si mi se pare ideal pentru membrii FBI. Aici aveti cateva ss-uri din ce potential are FBIhelp-ul:

 

kNZ4AaY.png

, WFkM0AW.jpg

Sper sa va foloseasca, e folositor. Download link: http://www.fileshare.ro/e3172223749

Link to comment
Share on other sites

Saluuuuuuut, Teylo s-a intors din vacanta, orice problema de acum o rezolvati cu mine Vallilly sau Naruto. Vad foarte multa inactivitate in factiune si va spun sincer ca nu-mi place, o sa iau masuri pentru cei care nu-si fac treaba. Vreau sa stiti ca nu tin cont ca-mi sunteti prieteni sau nu, fara nici o suparare insa nu vreau o factiune inactiva.

Edited by Teylo
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.