Jump to content

National Guard - Discuții / Discussion


Alexander
 Share

Recommended Posts

Ce mai faceti praduitorilor? Tot munca , tot cu munca? V-ati scapat de mine 2 sapt pana imi vine placa video si mi-l repar, dar revin eu :) Va pupa tata BonZy :* PS: Imi pare nespus de rau ca a plecat InSane, pacat, om bun.Cred ca o fost singuru care nu mi-o zis "3/3 BonZy". PS2 : Jur ca va umplu de AV-uri care mai imi zice "3/3" :)) . Gata fratilor, a fost o greseala, chit ca sunt in istoria B-Zone cu chestia asta /$cuzati grselile facute, sunt de pe tell.

Edited by Atlantic BonzY
Link to comment
Share on other sites

@@InSaNe S4F, Baftă în tot ce ți-ai propus, mulțumesc că mi-ai fost alături mereu și vreau să ști că ai făcut suficente lucruri pentru facțiunea asta :). Ai grijă de tine oricum mai ținem legătura.

 

@@PurpleKush LFamily, mersi de învoire, am văzut abia după ce am postat că mi-ai făcut și tu :)) te pup.

Restu ce faceți ?

 

 

In legatura cu /d-ul aiurea, am fost atentionat de catre admini si mi s-a spus sa-i sanctionez pe loc pe cei care mai folosesc /d in scopuri banale.

 

Ce să faci n-ai ce să faci când uiți de unde ai plecat și îți dai în petic că ești admin acum :)

 

 

Nick: [DGS]AlexCyo Rank: Major Am sustinut testul cu: zNoss[GOV] Data sustinerii testului: 28.02.2015 Rezultatul: RESPINS Rezultat la test teoretic: - Rezultat arme: Alte precizari: Cand ti-am spus ce tip de jucatori ne dorim in factiune, ai fost de acord si-ai zis ca nu esti asa, sa-ti fie rusine. Pentru c-ai fraudat la testul de intrare in factiune ai fost picat si o sa primesti black list la factiunea noastra. Sa nu mai calci in viata ta pe la noi.

 

Nu pot să uit cât se ruga să-l șterg de pe blacklist :))), nu știu cum, dar a reușit pe yenoH să-l convingă.

 

https://forum.b-zone.ro/topic/92207-national-guard-eviden%c8%9ba-teste-testing-log/?p=3912371

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.