Jump to content

National Guard - Discuții / Discussion


Alexander
 Share

Recommended Posts

Tocmai ce am terminat de postat logul si vreau sa va FELICIT pentru numarul mare de membri prezenti la acest antrenament!!! FELICITARI

 

Carl.....nabule, nu-ti da demisia doar pt ca unu' nu te suporta.

 

Dek ma cica maine ma duc la scoala la nush ce olimpiada, deci imi trebe somn :)) .

Link to comment
Share on other sites

 

 

Nu este unu, sunt mai multi.

Acum am vazut cine imi este alaturi si cine nu.

Eu zic să nu te mai victimizezi atât ca să atragi privirile asupra ta. Lasă chestiile cu impresionatul. Ce dacă nu te suportă lumea ? Nici pe mine nu mă suportă mulți, dar nu încep să mă plâng la unu și altul :) Eu sunt tipul perfecționist, nu-mi pasă de părerile altora.

 

 

Hai $@L. Ies la o țâgară, brb.

Link to comment
Share on other sites

Eu zic să nu te mai victimizezi atât ca să atragi privirile asupra ta. Lasă chestiile cu impresionatul. Ce dacă nu te suportă lumea ? Nici pe mine nu mă suportă mulți, dar nu încep să mă plâng la unu și altul :) Eu sunt tipul perfecționist, nu-mi pasă de părerile altora.

 

 

Hai $@L. Ies la o țâgară, brb.

Asta a fost lovitura sub centura=))))) MAXIM AM SPUS!

Link to comment
Share on other sites

@, Vai tu ''desteptu'', altceva mai ai de adaugat?

Nu m-am victimizat, lumea ma intrebat.

:)) ești comic mă..așa ai fost mereu...mai bine nu retrăgeai demisia. A fost prea mult tam-tam aiurea pe baza asta.

 

 

Subiect încheiat. Facem off topic aiurea...

 

 

 

// post prea scurt, revin cu edit mai târziu dacă am chef.

Link to comment
Share on other sites

Eu zic să nu te mai victimizezi atât ca să atragi privirile asupra ta. Lasă chestiile cu impresionatul. Ce dacă nu te suportă lumea ? Nici pe mine nu mă suportă mulți, dar nu încep să mă plâng la unu și altul :) Eu sunt tipul perfecționist, nu-mi pasă de părerile altora.

 

 

Hai $@L. Ies la o țâgară, brb.

Daca te crezi seful tuturor, nu ajungi nicaieri! Iti da cineva de mancare daca faci atatea posturi?

Invata sa respecti lumea si mai ales pe colegii tai din factiune. Iti cunosc comportamentul, dar eu nu ma enervez repede ca sa ne certam.

 

Respecta si vei fi respectat!

Link to comment
Share on other sites

Daca te crezi seful tuturor, nu ajungi nicaieri! Iti da cineva de mancare daca faci atatea posturi?

Invata sa respecti lumea si mai ales pe colegii tai din factiune. Iti cunosc comportamentul, dar eu nu ma enervez repede ca sa ne certam.

 

Respecta si vei fi respectat!

 

A ? Serios ? Tu ai boală pe mine de când te-am ars atunci cu 1 zi ban pt C-Bug, dar asta e altă dezgropare de morminte.

Respectați regulamentul.

 

 

Și respect....vrei respect, învață să-l ai. Eu nu cerșesc pile, relații și prieteni pe acest server. Prieten îmi este doar cine poate :)

 

 

Nu mă încălziți cu nimic că vă faceți voi bisericuțe și grupulețe contra mea. Eu îmi văd de treabă ca de obicei. Asta vă oftică tare, că sunt mult mai bun decât voi.

 

Noapte bună NG.

 

 

 

 

 

 

 

 

// 37 de plângeri până acum am avut :)) din toate astea m-am ales doar cu 1 AV =)) hahahahhahaha

Edited by pH HaoS
Link to comment
Share on other sites

 

Eu nu sunt print, nu sunt seic,

Dar de femei eu sunt iubit,

Eu nu sunt, nu sunt seeeeeeeeeeeeeeeeeeeeic,

Pentru femei sunt prototip

 

Dubai, Dubai, viata ca-n rai,

Dubai, Dubai si multi parai, viata de lux poti sa ai

 

Buna dimineata, am ajuns si eu acasa in urma cu o ora... nu prea mai vad sa scriu, ma duc sa dorm, ne auzim ma tarziu.

 

Vad ca v-ati luat urat de , am un mesaj: Barfiti-l, si-asa nu va suporta fata :)) voi va tociti gura si el isi traieste viata... =))

 

// Nu pot sa dorm... nu ma lasa sora-mea :|

Edited by DGS AlexCyo
Link to comment
Share on other sites

 

Vad ca v-ati luat urat de , am un mesaj: Barfiti-l, si-asa nu va suporta fata :)) voi va tociti gura si el isi traieste viata... =))

 

 

Normal :)) îmi fac un joint mare și-l bag în mine și dă-i reeleeexxx :))

 

O să mai vin cu niște poze =))

 

 

Hai neața lume, e sâmbătă. Acum m-am trezit și eu, aseară am stat până la 5 pe net...

Link to comment
Share on other sites

Salutare baieti, mai devreme am terminat si eu de facut raportul.

 

Terminati cu cearta asta intre voi, toti suntem membrii al acestui departament si ar trebuii sa fie o relatie buna intre noi nu cearta si alte prostii.

Ne mai citim in game. Pupici

Link to comment
Share on other sites

, felicitari , bun venit printre moderatori :P

 

, serios ? nu stiam .... :)))

 

 

PS: @B1oS, ai facut un bine celor din NG ca ai plecat ! vezi sa nu te loveasca usa

ce facem aici ? stam pt rank doar ? huuuaa , hotuleee , lasa-neeee lasa-neeeee

Edited by SQ Pr3dator
Link to comment
Share on other sites

De fiecare data cand intru la National Guard am lag pe forum... de ce nu stiu. Cum dau click pe raporteaza un membru, BAM merge super bine :)) . Paranormal activity..

 

BTW, am vazut ca toate pasnicele + unele ganguri au avut azi un event dragut, noi cand facem dastea? :D

Edited by 4FS SilviuM
Link to comment
Share on other sites

Buna dimineata! Am reusit sa ajung si eu acasa dupa o alta seara de exceptie, am umblat pe la 50 de KM de unde stau eu :)) Acum, in mod normal trebuia sa ma pun sa dorm, dar fiindca trebuie sa-mi indeplinesc atributiile, o sa ma apuc de corectat rapoartele :))

 

// Mi-am indeplinit si misiunea virtuala, ne auzim mai tarziu, daca nu ma gasiti online la sedinta sa stiti ca dorm.

Edited by DGS AlexCyo
Link to comment
Share on other sites

 

// Mi-am indeplinit si misiunea virtuala, ne auzim mai tarziu, daca nu ma gasiti online la sedinta sa stiti ca dorm.

O viață ai și pe aia o dormi...

 

Acum intru și eu în game.. am avut treabă azi, duminica :)) Aseară am dat buleală acasă...am vărsat o cană de 1 litru juma de vin .. mi-am pătat peretele, parchetul..am spălat pe aici..vai de capul meu =)) teroare...

 

Ne auzim pe la ședință..tre` să mă apuc de raport azi..

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.