Jump to content

National Guard - Discuții / Discussion


Alexander
 Share

Recommended Posts

Salutare tuturor, am revenit de la scoala, practica. Doua zile sunt liber, no stress.

 

 

HaoS si iCSEM, in seara asta avem treaba, sa stati pe felie.

 

Ba, restul lumii, treziti-va, ce-i cu moartea asta p-aici? Trezirea si bagati spam, pai ce facem aici :)) spam d-ala bun. Sa va vad :)

Link to comment
Share on other sites

Salutare tuturor, am revenit de la scoala, practica. Doua zile sunt liber, no stress.

 

 

HaoS si iCSEM, in seara asta avem treaba, sa stati pe felie.

 

Ba, restul lumii, treziti-va, ce-i cu moartea asta p-aici? Trezirea si bagati spam, pai ce facem aici :)) spam d-ala bun. Sa va vad :)

Doua zile liber?? ce noroc, ce sa intamplat?

 

Baietii nu mai pot am scris la matematica de mi a iesit pe nas :((X( portofoliu lu' peste. In fine voi ce mai zice ti?

Edited by Silent96
Link to comment
Share on other sites

Nu-i nimic,are Yenoh 255.E inutil sa incerci sa faci best cand exista masini din factiune(HaoS.,Silence,Yenoh),slabe sanse.

Noapte buna,ne auzim maine.

 

Vorbeste lumea, Jeson, n-am chiar atatea. :)) Cred ca-s mai multe :))

 

Esti praf, stim cu totii asta. Vezi ca am uploadat 4 videouri, ti le-am lasat pe skype.

 

Ba, miscati-va in game, e plictiseala mare, o ard la rece cu Yenoh :))

 

Alex, vrei sa spui ca trebuia sa te incing?! :))

 

Salutare tuturor, am revenit de la scoala, practica. Doua zile sunt liber, no stress.

 

 

HaoS si iCSEM, in seara asta avem treaba, sa stati pe felie.

 

Ba, restul lumii, treziti-va, ce-i cu moartea asta p-aici? Trezirea si bagati spam, pai ce facem aici :)) spam d-ala bun. Sa va vad :)

Toata lumea e treaza, doar eu-s pe /sleep :)) Ne vedem diseara pe joc si pe Sky, sa vedem ce paranghelie mai facem. :))

Link to comment
Share on other sites

Doua zile liber?? ce noroc, ce sa intamplat?

 

Baietii nu mai pot am scris la matematica de mi a iesit pe nas :((X( portofoliu lu' peste. In fine voi ce mai zice ti?

Sunt in practica si sunt lucruri pe care le putem face de acasa, nu ne mai cheama pentru 3-4 ore, chiar daca in orar avem 6-7 :))

 

 

 

 

Alex, vrei sa spui ca trebuia sa te incing?! :))

 

Da, trebuia sa ma-ncingi :))

 

 

 

Alex, vrei sa spui ca trebuia sa te incing?! :))

 

da, trebuia sa ma-ncingi :))

Link to comment
Share on other sites

Salutare baieti, eu ma pregatesc sa merg la scoala de soferi ( ultima zi de teorie ) maine dimineata am examen.

Imi pare rau ca saptamana asta nu am putut fi mai mult timp activ dar sper sa recuperez :D

M-am jucat un pic cu photoshop-ul, ce parere aveti? :)))

 

Click

Link to comment
Share on other sites

 

Da, trebuia sa ma-ncingi :))

 

Te-ncing in seara asta :))

 

 

 

GKODyiH.jpg

Edited by MS Yenoh
Link to comment
Share on other sites

In seara asta ma ocup de text. Pregatesc intr-un notepad tot ce avem pana acum.

 

Momentan stau in pat, ca n-am chef de PC. Ne auzim mai tarziu.

Momentan nu are nimeni chef, mai ales ca la mine a inceput sa ploua urat, cu fulgere si tunete, s-a dus vremea roz :))

 

 

Oricum, in seara asta ne ocupam de rank 2+, o sa fie mai multa bataie de cap, ne descurcam noi, we are the base :))

Edited by DGS AlexCyo
Link to comment
Share on other sites

Salutare baieti, eu ma pregatesc sa merg la scoala de soferi ( ultima zi de teorie ) maine dimineata am examen.

Imi pare rau ca saptamana asta nu am putut fi mai mult timp activ dar sper sa recuperez :D

M-am jucat un pic cu photoshop-ul, ce parere aveti? :)))

 

Click

Arata chiar bine, dar ar fi si mai ok daca ai scoate tag-urile soldatilor din poza, sau daca le ai inlocui tipul scrisului facandu l ceva mai placut. :)

Link to comment
Share on other sites

Momentan nu are nimeni chef, mai ales ca la mine a inceput sa ploua urat, cu fulgere si tunete, s-a dus vremea roz :))

Oricum, in seara asta ne ocupam de rank 2+, o sa fie mai multa bataie de cap, ne descurcam noi, we are the base :))

Ce zici, dăm drumul mai devreme la faza cu rapoartele ? O strigare și am postat imediat :))

 

Salutare baietii , ce mai e pe server ca mie nu imi intra samp :(((((

Nimic :)) aceleași chestii...

 

Eu nu mă plictisesc oricum.

 

 

 

@, Welcome :*

Link to comment
Share on other sites

Ce zici, dăm drumul mai devreme la faza cu rapoartele ? O strigare și am postat imediat :))

 

Nu, postam tot odata, nu le facem pe bucati, ca le pierdem. Ma gandesc la o modalitate de postare.

 

Neata, baieti, m-am trezit si eu acum, astazi si maine sunt liber, o sa am mai mult timp sa ma ocup de ce este nevoie.

 

Link to comment
Share on other sites

Nu, postam tot odata, nu le facem pe bucati, ca le pierdem. Ma gandesc la o modalitate de postare.

 

Neata, baieti, m-am trezit si eu acum, astazi si maine sunt liber, o sa am mai mult timp sa ma ocup de ce este nevoie.

 

Spoilere, chestii, etc ... ? Cât intră maxim într-un post ? Cât vrei ? Ar încăpea totul oare ?

 

 

Hai salutare all :)) A nins de-a spart afară :X yeeee :))

Mă duc să fumez și să văd ce mai fac pe acasă :))

Link to comment
Share on other sites

 

Neata, baieti, m-am trezit si eu acum, astazi si maine sunt liber, o sa am mai mult timp sa ma ocup de ce este nevoie.

 

'neata, fata. Esti boier, ce-ti pasa?! :)) E asa o liniste in SAMP ca m-am plictisit grozav. Ma apuc de treaba si intru mai tarziu. :)

 

 

 

Hai salutare all :)) A nins de-a spart afară :X yeeee :))

Mă duc să fumez și să văd ce mai fac pe acasă :))

 

Haos, sper ca iarba fumezi, da?! :)) Asta pentru spor la treaba, mai ales ca-i alb afara. :))

Link to comment
Share on other sites

Spoilere, chestii, etc ... ? Cât intră maxim într-un post ? Cât vrei ? Ar încăpea totul oare ?

 

 

Hai salutare all :)) A nins de-a spart afară :X yeeee :))

Mă duc să fumez și să văd ce mai fac pe acasă :))

Nu, ma gandesc la alta metoda, iti spun mai multe pe skype. Daca ar fi sa facem totul intr-un post, nu avem un topic la indemana, singurul ar fi cel de la discutii, dar nu e o solutie buna deoarece dispare. Oricum, nu vreau sa ne gandim la asta, trebuie sa ne finalizam treaba.

Link to comment
Share on other sites

Nu, ma gandesc la alta metoda, iti spun mai multe pe skype. Daca ar fi sa facem totul intr-un post, nu avem un topic la indemana, singurul ar fi cel de la discutii, dar nu e o solutie buna deoarece dispare. Oricum, nu vreau sa ne gandim la asta, trebuie sa ne finalizam treaba.

Am eu o idee. http://forum.b-zone.ro/forum/1268-tutorials/

 

=))

 

Ni-l acceptă Kelton oare ? :))

Link to comment
Share on other sites

Hai salutare all :)) A nins de-a spart afară :X yeeee :))

Mă duc să fumez și să văd ce mai fac pe acasă :))

 

 

 

Tu te referi la fulgi de nea? =))

@, nu am mai dat de mult timp pe la discutii si vad ca am ramas cam in urma. Ce "topic" vreti sa faceti?

Si ca sa fim on topic, mi-am terminat si eu punctele de la jail, inca putin si termin raportu' si pe saptamana asta. =D

 

 

Link to comment
Share on other sites

Am eu o idee. http://forum.b-zone.ro/forum/1268-tutorials/

 

=))

 

Ni-l acceptă Kelton oare ? :))

Nu cred ca are treaba cu sectiunea aia, ce facem noi este ceva intern, acolo este despre server, nu e bine acolo.

 

S3MK, ne distram si noi :)

 

 

// Atentie pentru membrii de rank 1 si 2 si 3 si 4, optional pentru 5 si 6. In fiecare sambata la ora 20:00 trebuie sa va postati rapoartele, stiti, ce nu stiti este ca nu se mai accepta PM-uri dupa aceasta ora, se considera "edit" dupa ora 20:00 si se anuleaza raportul. Deci, aveti mare grija legat de asta, spre exemplu daca la cuff postati acelasi link si la arrest, adica in loc sa fie linkul de la arrest este tot ala de la cuff, nu se mai accepta PM-uri cu linkul cel bun, se considera edit dupa ora 20:00 si cum spuneam si mai sus, se anuleaza raportul. Aveti grija.

Edited by DGS AlexCyo
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.