Jump to content

National Guard - Discuții / Discussion


Alexander
 Share

Recommended Posts

@,ce post şmecher ţia făcut ăla =)).

Eram prieten cu el, pana i-am dat odata wanted pentru civil kill. Stiam ca-mi face post, chiar nu mi-a pasat.

 

Asa e jocul asta, toti cred ca daca pupi bine, toti te lasa in pace sau iti dau avantaje in unele situatii. Eu nu`s asa. Gresesc, imi accept sanctiunea, dar cine greseste, il ard.

 

 

 

Sal la baieti. Care e in schimbul 3 in noaptea asta ? Nu prea am chef de seriale si GTA 4 :))

Link to comment
Share on other sites

Eram prieten cu el, pana i-am dat odata wanted pentru civil kill. Stiam ca-mi face post, chiar nu mi-a pasat.

 

Asa e jocul asta, toti cred ca daca pupi bine, toti te lasa in pace sau iti dau avantaje in unele situatii. Eu nu`s asa. Gresesc, imi accept sanctiunea, dar cine greseste, il ard.

 

 

 

Sal la baieti. Care e in schimbul 3 in noaptea asta ? Nu prea am chef de seriale si GTA 4 :))

Ba, betivule... ai ajuns sa faci pe masini ca un caine :))

 

Eu sunt schimbul 3 in seara asta, te astept in game sa mergem putin pe wanted, facem niste puncte ca e nevoie mare :D

 

Cine mai e online, postat la discutii sa vedem ce facem in seara asta in game.

 

Putin ras pe seara asta :))

Edited by DGS AlexCyo
Link to comment
Share on other sites

 

 

Cine mai e online, postat la discutii sa vedem ce facem in seara asta in game.

 

Cum adica "cine mai e online"...?! Nu se stie?! :))

Link to comment
Share on other sites

Ba, betivule... ai ajuns sa faci pe masini ca un caine :))

 

Eu sunt schimbul 3 in seara asta, te astept in game sa mergem putin pe wanted, facem niste puncte ca e nevoie mare :D

 

Cine mai e online, postat la discutii sa vedem ce facem in seara asta in game.

 

Putin ras pe seara asta :))

Am postat raportul :> 69 pct :)) hahaha

Trebuia sa-i dai mention lu' Maximus =)) pun pariu ca posta aici si ne injura pe toti :))

 

 

Cum adica "cine mai e online"...?! Nu se stie?! :))

Pai nu prea..v-am tradat de ceva zile incoace...

Link to comment
Share on other sites

 

 

Pai nu prea..v-am tradat de ceva zile incoace...

 

Haosenie, te iertam. Stim ca esti cu noi. :) Suntem echipa de soc, stie toata lumea asta. :)

Link to comment
Share on other sites

 

Haosenie, te iertam. Stim ca esti cu noi. :) Suntem echipa de soc, stie toata lumea asta. :)

... n-am chef de samp. Mi s-a cam luat de tot. Am observat niste chestii in ultimele zile care ma cam fac sa ma las de server :)

 

Pentru detalii astept mention.

 

Oricum, s-a schimbat vremea, mai putin la PC, treburi una alta, nu prea e timp de samp, dar pt NG se poate face, macar 1 ora pe zi. Ma mai gandesc ce decizie sa iau.

 

 

Aa da, edit .. noapte buna all.

Edited by pH HaoSenie
Link to comment
Share on other sites

V-am zis ca trebe sa va fie frica de mine? De ce? Fiindca luati Ban/Warn. Cum? Nu stiati ca sunt admin? :)) Si eu am murit de ras cand am vazut :))

 

ZKPitcW.png

Link to comment
Share on other sites

... n-am chef de samp. Mi s-a cam luat de tot. Am observat niste chestii in ultimele zile care ma cam fac sa ma las de server

 

 

Haosenie, ne auzim pe Skype. Aseara am iesit, c-a intervenit ceva ce mi-a schimbat starea de spirit. :( Daca pleci, eu al cui raman?! =((

 

 

 

V-am zis ca trebe sa va fie frica de mine? De ce? Fiindca luati Ban/Warn. Cum? Nu stiati ca sunt admin? Si eu am murit de ras cand am vazut

 

 

 

Ce Doamne iarta-ma, iar au fost oferte la Lidl?! ~X(

 

 

 

vă salut. ce faceți? azi am meci la 15:30. până atunci stau și mă plictisesc pe forum. mai vorbim

aveți grijă și welcome cela noi !

 

Plictiseste-te, da' nu ne plictisi. :P Welcome, welcome, da' sa si ramana la noi. :))

 

 

 

'neata, baieti si fete. Care-i mersu' testoasei?! :) Mor de cald si m-am ascuns in casa. M-a cam luat pe nepregatite caldura. :))

Link to comment
Share on other sites

 

Haosenie, ne auzim pe Skype. Aseara am iesit, c-a intervenit ceva ce mi-a schimbat starea de spirit. :( Daca pleci, eu al cui raman?! =((

 

Nu stiu..doar pentru factiunea asta mai joc, ca in rest n-am niciun chef.. As lasa contu pe sleep ca sa nu-mi scoata casa la licitatie si atat.

 

Fain tare iar azi afara..soare, toate cele bune..stau putin in casa pana ma suna niste prieteni sa iesim..si dupa o iau din loc.

Link to comment
Share on other sites

Nu stiu..doar pentru factiunea asta mai joc, ca in rest n-am niciun chef.. As lasa contu pe sleep ca sa nu-mi scoata casa la licitatie si atat.

 

Fain tare iar azi afara..soare, toate cele bune..stau putin in casa pana ma suna niste prieteni sa iesim..si dupa o iau din loc.

 

Si la mine-i fain... Da' parca prea cald. :)) Prea s-a incalzit brusc. Am fost pe afara, mai cu treburi, mai la o plimbarica, da' acuma m-am adapostit in casa, sa termin ceva unui client. Prea lenes m-am facut in ultima vreme. :)) Fug de munca ca draqu de tamaie. =))

 

Astept sa ne accepte /live-ul si sa vedem cand ne adunam sa-l dam. Sigur se lasa cu caterinca. :))

Link to comment
Share on other sites

 

 

 

Ce Doamne iarta-ma, iar au fost oferte la Lidl?! ~ X(

 

 

Nu mai cumpar de la Lidl..... Dar cred ca am tras ceva pe nas... nu am cuvinte, Just Watch

Link to comment
Share on other sites

 

 

Nu mai cumpar de la Lidl..... Dar cred ca am tras ceva pe nas... nu am cuvinte, Just Watch

 

 

Ai prins sigur niste prafuri nasoale... #-o Era inchis la Lidl?! /:)

Edited by pH Yenoh
Link to comment
Share on other sites

MAAAAAAAAAAAAAA NU MAI VORBESTE URAT, NU MA FURA BANIII

 

https://www.youtube.com/watch?v=JPwKpDsOAgk

 

Am murit ma cand am vazut-o :))

 

 

Mno, ne vedem mai tarziu in-game, cei noi, nu uitati, diseara la 20:00 antrenament aerian, sa aveti licentele de zbor si arme.

Tu esti intarziat rau, ma... eu l-am vazut de 60 de ori pe asta, sta in gara la Constanta =))

 

Salutare, baieti, e posibil sa pot ajunge in seara asta la antrenament, dar totusi nu promit nimic, sa nu creez probleme :))

Link to comment
Share on other sites

Tu esti intarziat rau, ma... eu l-am vazut de 60 de ori pe asta, sta in gara la Constanta =))

 

Salutare, baieti, e posibil sa pot ajunge in seara asta la antrenament, dar totusi nu promit nimic, sa nu creez probleme :))

 

 

 

Trist e ca am vazut-o pe FB de cateva zile, dar nu m-a interesat sa ma uit pe youtube dupa vidu original :-J

Link to comment
Share on other sites

 

 

Salutare, baieti, e posibil sa pot ajunge in seara asta la antrenament, dar totusi nu promit nimic, sa nu creez probleme :))

 

Hai poate totusi vii... Asa, ca pentru mine?! :X

Link to comment
Share on other sites

 

 

Ai prins sigur niste prafuri nasoale... #-o Era inchis la Lidl?! /:)

Haha e nebun Relaxx :)))...Dar si tu esti criminal cu videourile tale =))) !!!

 

 

 

Am murit ma cand am vazut-o

 

Saracul :)))... sa mor de nu imi este si mila de el !!

 

 

 

alutare, baieti, e posibil sa pot ajunge in seara asta la antrenament, dar totusi nu promit nimic, sa nu creez probleme

 

Haide la antrenament si nu mai face pe nebunul :))) !!

 

Uitati-va la asta http://forum.b-zone.ro/topic/199641-plangere-kelton-dm-excesiv/ m-am prapadit de ras :)) !!!

Va pup ne vedem la antrenament :* !!

Link to comment
Share on other sites

 

Hai poate totusi vii... Asa, ca pentru mine?! :X

Hai, ma... ca vin, ne vedem in game. Vin din alt motiv, iti spun pe skype, ca vreau sa rad putin in seara asta =))

 

Nu uitati, la ora 20:00 antrenament aerian, Hawk cel mai smecher, trebuie sa ascultam de el sa nu luam avertismente si FW. Nu uitati sa va luati licenta de zbor, daca n-o aveti.

Link to comment
Share on other sites

Relax :)) Vad ca iti sta bine ca dansator.

https://www.youtube.com/watch?v=sQMTk7l86BM&feature=youtu.be

Cel mai bine :)) A fost belea azi la antrenament, deabe aastept war cu FBI, daca o sa fie cum au fost cei 2 cu care am facut azi deagle, atunci 1 ng ia tot fbi de 3 ori :))

 

 

 

Am ajuns sa ma respinga si zidurile :)) ignorati chatul :))

Edited by S4F ReLaXx
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.