Jump to content

National Guard - Discuții / Discussion


Alexander
 Share

Recommended Posts

, cand revii mai curand dintr-o inactivitate, anunti liderul sau subliderul printr-un PM, fara sa mai postezi la Inactivitate.

 

Pentru o scurta perioada, daca e ceva urgent ce necesita atentia mea, cand imi trimiteti un PM adaugati-l si pe Alex. El poate lua decizii in locul meu, sau, daca e ceva mai important, se poate consulta cu mine.

Link to comment
Share on other sites

Salutari colegi. Ce faceti?

@yenoH, multumesc. O sa fac treaba buna :) .

, ce nob esti :)) . Succes in continuare, ne mai auzim ;)

Silviu sunt sigur ca o sa faci treaba buna pe teren atat cat si in jail. Doar o sa vin eu cu mine pe teren.:))) Edited by Mike Zuz
Link to comment
Share on other sites

@, Eu te sfatuiesc, daca vrei sa traiesti, sa nu te urci cu Silvica in masina, treaba ta, eu te-am avertizat=)) Ori o sa-ti vina rau de la prea multe viteaza, stie el ce zic, nu-i asa @@South Silviu, ?:))

Sa stii smara ca Silviu conduce bine,doar am fost cu el pe teren azi:)))
Link to comment
Share on other sites

Eu te sfatuiesc, daca vrei sa traiesti, sa nu te urci cu Silvica in masina, treaba ta, eu te-am avertizat=)) Ori o sa-ti vina rau de la prea multe viteaza, stie el ce zic, nu-i asa @@South Silviu, ? :))

Cata bataie iti iei daca zici la cineva, n-ai idee :)) .

 

Noapte buna colegi, ne auzim maine sper.

Link to comment
Share on other sites

, , ia cititi voi asta:

 

Regulament Forum si Reclamații

- orice membru al facțiunii are obligația de a verifica zilnic forumul pentru actualizări ale regulamentului.
- este interzis să faceți posturi inutile în cadrul forumului facțiunii voastre.
-- este interzis să faceți spam în topicul cu Discuții între Membri.
-- în topicul de Discuții între Membri se vor posta numai lucruri importante sau semnificative, nicidecum mesaje de genul: Bună Ziua, Salut, Noapte Bună, Ce mai faceți?, Mă duc să mănânc și orice altceva asemănător.
- încălcarea regulilor forumului duce și la sancționarea voastră în joc.

 

Continuarea o gasiti aici. Nu vor mai fi avertismente de acuma pentru postarile ce nu corespund regulamentului. Considerati postarea mea ca pe un avertisment, in zi de mare sarbatoare.

Link to comment
Share on other sites

B-Olympics Summer 2015

As dori sa fac un mic anunt. Olimpiada de vara 2015 a fost mutata cu o saptamana mai devreme, astfel incat acum incepe pe 18.08.2015, adica marti. Mai multe detalii gasiti aici.

 

Multumesc pentru atentie.

Link to comment
Share on other sites

Cibe poate sa imi lase si mie un link de descarcare cu un damage informer bun. Al meu este luat de la rasta si cand merge cand nu merge. Asa ca apelez la voi poate stie cineva.

Link to comment
Share on other sites

@ZoLiii, astia din clanul NOB au la nume pe forum NUSUNTBlaBlaBla. Esti noob, deci ai FW. :-J

 

@Ervin27, ce spui de asta?! Ti-am zis ca te depasesc?! :)) Si-nca mai am de postat aici. :)) E doar din vina ta, ca m-ai trecut testele si ca mi-ai dat R5. ;))

 

r6nBFHM.jpg

 

Iar la Discutii... O sa treaca anii si tot nu ma depaseste nimeni. B-)

 

G13J6rR.jpg

Link to comment
Share on other sites

@yenoH, Mdea, vad ca l-au furat de la b0t, nesimtire, urat din partea voastra ma ,, sa furati asa. Noi suntem boti ma.... Ai facut si post aiurea, vezi sa nu se repete ca ma superi.

 

Si din nou revin la tine@yenoH, Tu ai cele mai multe posturi, acum se intelege de ce nu ne lasi sa facem si noi posturi, ti frica ca te intrece cineva si te coboara de pe tron. Aaaa, uratule. Ti-am aflat secretul.

Link to comment
Share on other sites

Asa, @ZoLiii, de la BOT nu de la NOB. Tot aia-i, deci tot noob esti. :-J Si nu-mi este frica de postarile voastre, ca oricum nu ma ajungeti. <):)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.