Jump to content

National Guard - Discuții / Discussion


Alexander
 Share

Recommended Posts

@@RazvyBestX, Sanatate sa ai in viata, te asteptam inapoi, bafta si succes ! :)

 

@, Ti-am zis sa nu mai dai Mention la nimeni...

 

Inferno27, na poftim, mi-am invatat lectia https://youtu.be/CVYSrfnkKCw

 

Faine piese, imi placea a doua, imi spui te rog numele? De maine ma apuc de gimnastica.

Link to comment
Share on other sites

O intrebare am:Windows 10 merge bine san andreasul+samp adica ma refer sa mearga bine.Cine stie sa imi lase un mesaj.

 

Iti merge jocu dar am auzit ca windowsu are multe buguri.

Link to comment
Share on other sites

Alooo, printeselor, ce-i cu spam-ul asta aici? Am revenit si ma bag tare-n voi, ca in armata. :)) Vad c-ati fost cuminti, n-a avut @Inferno27 de impartit bomboane. Imi revine mie placerea asta. :))

 

@RazvyBestX, multa bafta cu noua functie. Imi pare rau ca te-am pierdut din echipa, dar in conditiile astea nici n-as fi insistat sa mai ramai. Ai grija ce faci din pozitia de sublider si sper sa ne vedem pe /lc. ;)

 

, good luck in the future. I'm sorry that you resigned when I wasn't here. Keep in touch.

Link to comment
Share on other sites

, trebuia sa ajung in Suceava, n-aveam timp de ocoluri. Am mai avut invitatii prin diferite orase, cand s-a aflat ca-s in centru' tarii. Nu stiu cum a fo' in Piatra, ca doar am trecut pe acolo. Am fost in Sibiu, n-am avut treaba cu alte zone.

Link to comment
Share on other sites

, Pacat, iesea o gimnastica faina...

 

@yenoH, Eu sincer nush unde ai fost, da am vazut ca nu mai apari si eram super fericit, apai acum dimineata cand ti-am vazut postu, mi-a dat o lacrima..

 

, Eu zic sa nu il mai crezi, e el asa un tip mai rebel.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Salut.Ma scuzati daca va deranjez,am o rugaminte.Daca stie cineva un link de download GTA San Andreas va rog sa imi lase un mesaj.Mi-am reinstalat Tot pc-ul si acum ar trebui sa mearga mai bine.Cine imi poate oferi un link bun sa dea Quote

Link to comment
Share on other sites

Salut.Ma scuzati daca va deranjez,am o rugaminte.Daca stie cineva un link de download GTA San Andreas va rog sa imi lase un mesaj.Mi-am reinstalat Tot pc-ul si acum ar trebui sa mearga mai bine.Cine imi poate oferi un link bun sa dea Quote

 

Il gasesti pe FileList sau ThePirateBay.

Link to comment
Share on other sites

, ai link aici si aici. Alegi tu care-l vrei.

 

@ZoLiii, sa vezi tu ce lacrima iti va cadea la urmatorul FW. :))

Daca imi dai tu cont de filelist il iau dar asea...

Link to comment
Share on other sites

Nah, , cred ca-i ok asta. Daca nu, mai cauta pe Goagal. E prietenu' nostru si ne ajuta mereu. Iti sugerez versiunea Hoodlum.

Link to comment
Share on other sites

Nah, , cred ca-i ok asta. Daca nu, mai cauta pe Goagal. E prietenu' nostru si ne ajuta mereu. Iti sugerez versiunea Hoodlum.

Multam Tata yenoH Dar mi-a Dat domnul Luis. torrent.Raman dator cu 2xbere cu lamaie la amandoi

Link to comment
Share on other sites

@, trebuia sa mai ceri bani :)) Trebuia sa ceri 500k sau masina nu dispare de acolo :))) Si inca 500k ca sa schimbi numarul la masina :)))

 

Daca tot depanam amintiri, ia priviti o "tentativa" de teapa de pe vremea dinozaurilor :)) Cititi cu atentie chat-ul ( Robotiquis si Justthink )

 

Link to comment
Share on other sites

@, trebuia sa mai ceri bani :)) Trebuia sa ceri 500k sau masina nu dispare de acolo :))) Si inca 500k ca sa schimbi numarul la masina :)))

 

Daca tot depanam amintiri, ia priviti o "tentativa" de teapa de pe vremea dinozaurilor :)) Cititi cu atentie chat-ul ( Robotiquis si Justthink )

 

E clar doom daca incercai sa ii dai teapa lu' ala =))=))

Link to comment
Share on other sites

 

ZoLiii, sa vezi tu ce lacrima iti va cadea la urmatorul FW.

Shhh ma, taci.

 

, Eu iti zic direct sa ii demiti, nu avem nevoie de nici unu =))

 

, Vrei si tu unu?

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.