Jump to content

National Guard - Discuții / Discussion


Alexander
 Share

Recommended Posts

Facem bine eu personal. Uitati-va la videoul de mai devreme postat azi sa vedeti magie +1 daca nu va doare mousul

 

Nu ma mai uit la videoul tau, cersesti +1. Un soldat National Guard, e un soldat adevarat cand isi castiga singur respectul, nu cand il cerseste. Is pateaza imaginea sa si a departamentului cerand. Asta e unul dintre motivele pentru care suntem diferiti fata de ceilalti ;)

Link to comment
Share on other sites

 

Nu ma mai uit la videoul tau, cersesti +1. Un soldat National Guard, e un soldat adevarat cand isi castiga singur respectul, nu cand il cerseste. Is pateaza imaginea sa si a departamentului cerand. Asta e unul dintre motivele pentru care suntem diferiti fata de ceilalti ;)

Frumos spus si adevarat tot odata +1 de la mine.

Link to comment
Share on other sites

Salut membri ai National Guatd. Voi posta aici pentru ultima oara. Motivul este evident. M-am simtit bine aici alaturi de toti. In special de tata yenoH si de Alex S #ValoareDaiaMare. Oricum voi incerca sa revin aici peste 1 luna. Asta bibe inteles daca sunt binevenit. Oricum vreau sa va urez multa bafta si sa ne revedem sanayosi. Goodbye National Guard.

Scuzati daca am facut geseli gramaticale, scriu de pe telefon

Link to comment
Share on other sites

, daca la inceput am vazut in tine un jucator de incredere si un membru de nadejde, ceea ce ai facut acuma e total absurd. Iar daca altora le promit ca vor avea mereu usa deschisa, cat timp mai sunt eu membru in NG, la tine va fi invers. Cat timp voi mai exista in NG, indiferent daca voi mai fi lider sau Rank 5, nu vei mai avea nicio sansa sa fii acceptat aici. Motivul este simplu. Actiunile tale aduc prejudiciu imaginii NG-ului, iar eu nu-s de acord cu asta. Daca vrei sa te lasi de joc, o faci civilizat, nu incepi sa omori lumea aiurea, sa vorbesti aiurea.

 

Iti urez multa bafta.

Link to comment
Share on other sites

Salut membri ai National Guatd. Voi posta aici pentru ultima oara. Motivul este evident. M-am simtit bine aici alaturi de toti. In special de tata yenoH si de Alex S #ValoareDaiaMare. Oricum voi incerca sa revin aici peste 1 luna. Asta bibe inteles daca sunt binevenit. Oricum vreau sa va urez multa bafta si sa ne revedem sanayosi. Goodbye National Guard.

Scuzati daca am facut geseli gramaticale, scriu de pe telefon

 

Cand o sa faci teoretic (pentru ca practic nu mai poti) termenul minim pentru promovarea la rank 5, o sa cer sa fii trecut la legende.

 

Sanatate, Mike ;)

Link to comment
Share on other sites

@@Alex S, Legenda ar trebuii sa fie cineva care a facut cu adevarat ceva in National Guard nu doar minimul de timp la rank 5, iar minimul de timp am zis-o eu o data ca sa scap de nu mai stiu cine, no hate care era, daca acuma mai e pe aici :)).

Nu stiu ce a facut mike sau n-a facut, daca a contribuit cu ceva la buna functiunoare a factiunii fiindca nu m-am interesat, but still, nu e corect fata de ceilalti, iar pe langa astea, a iesit si facand abuz de functie din NG? WTF?

Sper ca erai sarcastic :))

N-am nimic cu tine mike, just to know.

Link to comment
Share on other sites

@@Alex S, Legenda ar trebuii sa fie cineva care a facut cu adevarat ceva in National Guard nu doar minimul de timp la rank 5, iar minimul de timp am zis-o eu o data ca sa scap de nu mai stiu cine, no hate care era, daca acuma mai e pe aici :)).

Nu stiu ce a facut mike sau n-a facut, daca a contribuit cu ceva la buna functiunoare a factiunii fiindca nu m-am interesat, but still, nu e corect fata de ceilalti, iar pe langa astea, a iesit si facand abuz de functie din NG? WTF?

Sper ca erai sarcastic :))

N-am nimic cu tine mike, just to know.

 

 

@Ervin27, sunt sigur ca @Alex S era ironic, altfel sar pe el si-l mananc de viu.

 

Eram ironic, ma :))

 

Cum as putea sa incerc sa pun pe cineva la legende, care in cateva minute si-a batut joc de toata munca tuturor care s-au chinuit sa miste ceva pentru factiunea asta, de cei care au contribuit la imaginea factiunii sau de cei care au condus sau conduc factiunea.

 

Fara sa fiu ironic, Mike merita cel putin blacklist (2/2) la factiunea noastra, sodomizari pe banda rulanta si chestii d-astea nasoal. Tre' sa formulez altfel data viitoare :))

 

P.S: Oricum, pe blacklist e, chiar daca nu apare acolo.

Edited by Alex S
Link to comment
Share on other sites

 

 

 

Eram ironic, ma :))

 

Cum as putea sa incerc sa pun pe cineva la legende, care in cateva minute si-a batut joc de toata munca tuturor care s-au chinuit sa miste ceva pentru factiunea asta, de cei care au contribuit la imaginea factiunii sau de cei care au condus sau conduc factiunea.

 

Fara sa fiu ironic, Mike merita cel putin blacklist (2/2) la factiunea noastra, sodomizari pe banda rulanta si chestii d-astea nasoal. Tre' sa formulez altfel data viitoare :))

 

P.S: Oricum, pe blacklist e, chiar daca nu apare acolo.

 

Adevaraaaat graiesti, ar trebui sa-ti facem o statuie la intrare in Area 51 si in fata la jail! =))

Edited by Mikeyoto aka M Preda
Link to comment
Share on other sites

Sunt boss. Si eu ma mir de chestia asta. A fost un smecher de smecher mafiot la pc si mna asta e. No Bafta NG

Edited by Mike Zuz
Link to comment
Share on other sites

Sunt boss. Si eu ma mir de chestia asta. A fost un smecher de smecher mafiot la pc si mna asta e. No Bafta NG

 

It was at this moment that .Mike. knew, he fucked up.

 

SefDePagina

Edited by BlackHawk97
Link to comment
Share on other sites

Florine, pwpa madox si nu doar pe Florin, pe toti baa. Pe 12 ani (m1h41) ;) si pe batranul yenohas. :P

bLack, mai esti nab ? Ai post

 

Varianta cu sunt boss este valabila. Ahaha

Daadada

pwp

Link to comment
Share on other sites

@, Daca eu sunt ala de 12 ani... Ce pot sa mai zic? Inseamna ca NG e gradinita.

 

 

Apropo ba, eu tot nu stiu pentru ce ai luat tu ban, dar fie, e problema ta.

 

Salut NG, a inceput un nou raport! Spor la el!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.