Jump to content

National Guard - Discuții / Discussion


Alexander
 Share

Recommended Posts

 

Nick:[AIM]DealerX / [AIM][G]h0s[T] / [AIM]Gh[o]sT./ [AIM]Jilkas / [uS]Blexu / [uS]SmaraAndrey. / Jonis[ToV] / SNino

Rank:2/1/2/3/2/3/2

Data antrenamentului pentru care vrei să te învoiești:06/12/2015

Motivul: Am de invatat / E plecat / Are de invatat /Nu stie daca va fi acasa / La munca / Plecat la tara / Are treaba / Nu este acasa.

Alte precizări: Preventive.

 

 

Nu ar fii mai usor drq sa faceti ceva de genu:

 

Nick: Toti membrii factiunii
Rank: 1-5
Data: xx.xx.xxxx
Motiv: Da

Alte precizari: preventiv

 

?

 

Link to comment
Share on other sites

@BlackHawk97,Acum o dai la intors a? Dar tot te zic la mama ca te-ai luat de mine

Daca tot vrei sa vorbesti cu mama cuiva, vorbeste si tu cu mama lui Mane ca nu am mai vorbit cu ea de mult si lui Hawk ii e dor de ea, zic si eu :>

Edited by ZoLiii
Link to comment
Share on other sites

@Peiu S4F Golim paharele,

 

 

Nu mai golesc nimic, mă doare capul de aseară :))), iau o pauză până săptămâna viitoare :)))

 

EDIT !

 

@, Mi se pare criminală faza, ai postat aia la log antrenamente, dar învoirile continuă să apară :)))

Edited by Peiu S4F
Link to comment
Share on other sites

@, veneam si eu odata la antrenament si tu il anulezi... Atat tupeu nu am vazut de cand joc... La celalte nu mai vin.. =))

 

 

La multi ani tuturor ce poarta numele SF-ului Nicolae!

Edited by M1H41 S4F
Link to comment
Share on other sites

@, Da da, cu fratii mei, cei mai smecheri cei mai grei, da da cu fratii mei. Si-am sa fac o masa mare, milioanele sa zboare ca am fratii, ca am fratii langa mine cu valoare <3 :*

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.