Jump to content

National Guard - Discuții / Discussion


Alexander
 Share

Recommended Posts

33 minutes ago, Cosmin1506 said:

Tot copil ai ramas?

zice asta care iese din factiuni si face toti membrii prosti. Las-o asa, nu ai cu cine. 

 

Ai uitat cand mi te plangeai pe /sms si pe /r, iar pe /ac erai tare? Zic sa o terminam aici. Esti doar un copil care se crede smecher pe jocul asta, jignind membrii unei factiuni aiurea.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Lieutenant.PD said:

zice asta care iese din factiuni si face toti membrii prosti. Las-o asa, nu ai cu cine. 

 

Ai uitat cand mi te plangeai pe /sms si pe /r, iar pe /ac erai tare? Zic sa o terminam aici. Esti doar un copil care se crede smecher pe jocul asta, jignind membrii unei factiuni aiurea.

Aoleuu , esti un copil care trăiește în joc , hai las o balta ca n am chef sa ma cerc cu copiii de 12 ani pe aici , app inca am ss cand te rugai de mine pe wapp sa te trec testul în LSPD:))

Edited by Cosmin1506
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Cosmin1506 said:

Aoleuu , esti un copil care trăiește în joc , hai las o balta ca n am chef sa ma cerc cu copiii de 12 ani pe aici , app inca am ss cand te rugai de mine pe wapp sa te trec testul în LSPD:))

Ma rugam sa ma treci? =)) l-am dat cu 0.5 singur oricum, ca vedeam ca iti era frica

Link to comment
Share on other sites

Din cauza ca sunteti nesimtiti si va comportati ca niste copii de clasa a 3 a. Acest topic o sa fie closed 3 zile, Lieutenant pentru nesimtirea ta o sa exista urmari, cosmin o sa existe la fel  urmari.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.