Jump to content

Verdant Family - Discutii | Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Fiti mai relaxati, si eu ma enervez la war-uri cateodata pe buna dreptate, alteori nu. Cat m-am jucat si eu..stiu ca nu e asa usor sa conduci, liderul/subliderul nu au topic pentru invoiri sau ''vacante'', daca vor o mica pauza, comentati doar daca ati fost pusi in situatia respectivei persoane.

Link to comment
Share on other sites

Baaaa mancavas pana voastra ce va e baaa asa frica de Tratecy asta din gsb nu mi se pare asa grozav acuma pe bune.Nu va mai plangeti ca femeile alea si dati tot ce-i mai bun din voi, v-ai obisnuit asa ee, nu putem sa-i batem ne multumim doar cu hq eee uite ca eu nu ma multumesc doar cu hq si vreau mai mult si asta nu o pot face singur, sa ma bat singur am nevoie si de ajutorul vostru asa ca stati mai organizati si feriti la waruri numai va duceti rambo pe ei.Ati vazut cand va duceti rambo dati de un tecar cum ei sunt mult tecari asa pierdem mereu

K0rS noi tre sa protejam pe TTC deoarece nu avem pe cine sa omoram :)) Toti dar absolut TOTI au fost omorati zilnic si au platit ca sa scape de noi si al doilea motiv este ca am iubita acolo si nam nevoie sa o supere nici un civil fara sa ia de la mine o bataie , si una calumea :))

Poate nu suntem noi destul de buni la war-uri dar cei din gruparea asasins cu SniPeRS lider si k0rs sublider suntem destul de activi sa ne ocupam de toate Black List-urile factiunilor pasnice daca le-am avea , asta e sigur :))

Link to comment
Share on other sites

Salut baieti, am intrat si eu putin de pe telefon.

Plec o saptamana si se duce tot.. o gramada de demisii, am auzit si certuri etc...

Care e problema?

Abia astept sa ma intorc Duminica :X

Link to comment
Share on other sites

K0rS noi tre sa protejam pe TTC deoarece nu avem pe cine sa omoram :)) Toti dar absolut TOTI au fost omorati zilnic si au platit ca sa scape de noi si al doilea motiv este ca am iubita acolo si nam nevoie sa o supere nici un civil fara sa ia de la mine o bataie , si una calumea :))

Poate nu suntem noi destul de buni la war-uri dar cei din gruparea asasins cu SniPeRS lider si k0rs sublider suntem destul de activi sa ne ocupam de toate Black List-urile factiunilor pasnice daca le-am avea , asta e sigur :))

TE mai lauzi mult ca ai prietena in joc ? :))

Link to comment
Share on other sites

Baaa numai pot am fost cu astia in oras ma dor picioarele daca nu ne-am plimbat tot Bucurestiu

Mama am mancat de la Pizza Hut o pizza buna sa ma calce trenu-n puscarie daca am mai mancat asa ceva ee glumeam :)))), a fost foarte buna pizza la ei

Link to comment
Share on other sites

Ce faceti bai? Acum am ajuns si eu acasa de la "Scoala" (am stat mai mult prin oras :)) ) si intru putin prin joc sa vad ce mai e, sper sa fim on cat mai multi diseara la war.

Link to comment
Share on other sites

Se pare ca iar avem 2 turfuri de aparat si niciunul de cucerit, totusi ar trebui sa dam si noi attack ... Ca asa nu avem ce sa castigam daca nici macar nu incercam ...

Link to comment
Share on other sites

Se pare ca "o sa ajungem ca Tsar",nu glumesc.Cum sa castigi/apari un turf cu 13 membrii on? :|

War-ul a fost castigat teoretic :Dhttp://forum.b-zone.ro/topic/204162-bug-metoda-de-war/ Aici am facut o statistica din care rezulta acest lucru, astept parerile voastre si in cazul unei erori '' corectarile ''.

Link to comment
Share on other sites

Este un fel de bug, dar nu prea e bug ce ai facut tu acolo ... ceva de genul e sistemul de war, e vorba de runde, nu de scor, trebuie sa castigam 8 runde pentru a castiga. Ei pot sa aiba scor mai mare ca noi. Dar noi tot castigam daca le luam 8 runde.

Link to comment
Share on other sites

Este un fel de bug, dar nu prea e bug ce ai facut tu acolo ... ceva de genul e sistemul de war, e vorba de runde, nu de scor, trebuie sa castigam 8 runde pentru a castiga. Ei pot sa aiba scor mai mare ca noi. Dar noi tot castigam daca le luam 8 runde.

Pai si cum castigi rundele daca stai mai putin pe turf si - la kill-uri ? Eu am facut o statistica care consta in suma secundelor petrecute de fiecare membru pe turf si scorul kill-urilor.

 

http://forum.b-zone.ro/topic/204173-propunere-metoda-wararme-gang-uri-vehicule-si-cladiri/ Am propus o noua metoda de war, check daca va intereseaza.

Link to comment
Share on other sites

Pai si cum castigi rundele daca stai mai putin pe turf si - la kill-uri ? Eu am facut o statistica care consta in suma secundelor petrecute de fiecare membru pe turf si scorul kill-urilor.

 

http://forum.b-zone.ro/topic/204173-propunere-metoda-wararme-gang-uri-vehicule-si-cladiri/ Am propus o noua metoda de war, check daca va intereseaza.

Imi plac ideile tale, sper sa accepte, ti-as da +1 dar am dat deja 1 astazi ;) PS: Maine il ai :*

http://rpg.b-zone.ro/wars/view/34 avand in vedere diferenta de fraguri inimaginabila intre cele 2 mafii consider ca VTB si-au meritat pe deplin victoria avand in vedere ca au reusit sa aiba chiar TREI(3) membrii cu + , iar noi din nefericire am avut + doar 11 din 13 membrii.

Sal ne auzim maine la waruri.

Nu este prea bine gandita metoda de war :-?? Nici eu nu prea inteleg calculele ... Important e ca n-am castigat, si trebuie sa ne gandim pe viitor cum sa ne organizam pentru a ajunge sa facem fata GSB.

Link to comment
Share on other sites

Imi plac ideile tale, sper sa accepte, ti-as da +1 dar am dat deja 1 astazi ;) PS: Maine il ai :*

Nu este prea bine gandita metoda de war :-?? Nici eu nu prea inteleg calculele ... Important e ca n-am castigat, si trebuie sa ne gandim pe viitor cum sa ne organizam pentru a ajunge sa facem fata GSB.

Multumesc, dar nu prea ma intereseaza ''plus'' :D Eu am propus pt ca ar fi mult mai usor, mai putin stres.

Link to comment
Share on other sites

http://rpg.b-zone.ro/wars/view/34 avand in vedere diferenta de fraguri inimaginabila intre cele 2 mafii consider ca VTB si-au meritat pe deplin victoria avand in vedere ca au reusit sa aiba chiar TREI(3) membrii cu + , iar noi din nefericire am avut + doar 11 din 13 membrii.

Sal ne auzim maine la waruri.

Noi pierdem war-ul cu avantaj de 60 puncte.. Sa scoata rundele astea ca de aia pierdem noi si sa faca 0.8 pct pe minut ca inainte. Kill-urile sunt baza ba nu membri care se invart pe zona. Dc n-or fi lasat vechiu sistem nush.. Din cauza ca o mafie castiga celalalt war in alt oras cu 2 membri ? Mare chestie.. daca au cu cine sa castige..

Tara romaneasca ce vreti mai mult.. Cum ne spune si profesorul de romana " Tara romaneasca , ca la noi la nimeni " .

Link to comment
Share on other sites

Noi pierdem war-ul cu avantaj de 60 puncte.. Sa scoata rundele astea ca de aia pierdem noi si sa faca 0.8 pct pe minut ca inainte. Kill-urile sunt baza ba nu membri care se invart pe zona. Dc n-or fi lasat vechiu sistem nush.. Din cauza ca o mafie castiga celalalt war in alt oras cu 2 membri ? Mare chestie.. daca au cu cine sa castige..

Tara romaneasca ce vreti mai mult.. Cum ne spune si profesorul de romana " Tara romaneasca , ca la noi la nimeni " .

Corect, mare dreptate ai, sa ma cauti in joc ca am ceva important de vorbit cu tine, oricum e cam plictiseala ;)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.