Jump to content

Verdant Family - Discutii | Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Salut, diseara o sa joc si eu un war pe contul florinx12.

Link to comment
Share on other sites

@,De ce imi dai edit ma? Lasa mesajul asta

@@Decimo AllenMinyo,

  1. Bossule unde mergi afara? A baga doamna ma-ta gainile la culcare si te duci la cotet ? ( In satul ala al tau nici NON STOP-ul nu mai este deschis la ora asta =))) Sau duci cumva gunoiul ? ( Cred ca varianta cu gunoiul este buna, asa mai vezi si tu grafica de afara, vezi ca si-a luat Dumnezeu GTX 92847 si un i86 958872th, are totul pe Source in viata reala. ) Sper ca nu iesi afara pe MC. ( Ti-ai facut orasul perfect acolo, este )
  2. Aoleu, se duce butoiasul la sala. Vezi ca sala nu iti schimba fata, tot urat o sa ramai. Parca inteleg si de ce te-ai apucat de sala, e o povara sa duci acele 200 de kile pe care le ai. =)) =)) =))
  3. Ai pletele alea de zici ca a inceput feminizarea Seficului Allen.
  4. Inteleg ca sunt prea frumos si nu prea poti sa ma compari cu tine, dar nu te mai lua de o chestie care e doar in capul tau ( 150 cm ) =)) Am un 181cm si ti-am mai zis asta. Mai exista o posibilitate, tu prin 2013 aveai 1.50 si erai cat usa de la garaj ( latime ), idk. Si ti-am mai zis, am 17 si am realizat numai in ultimii 7 ani mai mult decat ai realizat tu in toata viata ta de pana acum ( in plan real, nu te gandi la SA:MP, nu sunt ca tine )
  5. Tu chiar vrei sa bat un drum lung pana in satul ala al tau ( Visinestii de Jos ) sa te invat cum sa arati si tu bine, daca e asa doar spune-o ( Doar in vise o sa arati bine ).
  6. SUNTBUTOICLICK Ce falci ai sa moara cainele meu de nu trimit un E-Mail la hollywood sa faca ``Jaws 5``( Editia Allen Seficul ). La ce cap ai ma mir ca nu fuge mancarea din fata ta ca sa te puna la dieta.
  7. Am auzit de la cineva ca te duceai la o fata si ii spuneai ca ai 50 de turfuri pe samp, smr de te mint.
  8. Imi zici mie de varsta legala dar tu esti inca virgin si te joci MC + SA:MP. Apropo, mama ta stie ce faci tu domnule Seficu` Allen? Stie ce face baietelul ei imbujorat ? Sa ma suni cand pui mana pe o fata boss, vezi ca doamna ma-ta nu se pune. Cum bossule esti major si inca iti pierzi timpul pe samp? Nu ai bacalaureatul ? Nu ai cele douasprezece clase ? Poate ma superi si vorbesc cu doamna ma-ta sa iti taie netul si mancarea de la gura.
  9. Daca e sa ma uit bine, aratam mai bine in 2013 decat arati tu in 2016 =)). Seficul Allen, rad nitel.
  10. Ce ziceti domnule Seficu` Allen de sprancenele mele? Pai stai linistit ca le am mai groase decat le ai tu si pe langa asta nu am monospranceana precum ai tu =)) Bufnitarule.
  11. De ce fata vorbesti domnule Seficu` Allen ? Acela este un baiat si este turc, de razi de pletele lui o sa razi practic de tine ( A da, aici eu am fost un om prost. De ce naiba sa mai intreb de ce fata vorbesti, tu habar nu ai cum arata o fata ca n-ai vazut in viata ta vreuna ).
  12. Ce probleme ai la acei ochi minunati, Seficu` Allen ? Unu` e spre Timisoara iar altul spre Constanta. In acele narisoare pe care le detineti domnule, putem aduce si salva minerii de la Rosia Montana, va rugam sa ne sustineti in aceasta cauza nobila.Si-a batut Dumnezeu joc de tine, pe scurt.
  13. Nu stiu cum sa-ti zic, cine crezi ca sta mai mult in casa? ( Eu care am prieteni si iubita sau tu, Seficu` Allen, care nu are nici prieteni si nici iubita [ Duci de mai multe ori gunoiul sau ce? ] ) =)) Daca tu zici ca iesi din casa iar eu nu ies, aleg sa te las in fanteziile tale.
  14. Astept si poze mai recente ( 01 aprilie in sus, deoarece poza ta e facuta pe 31 Martie ) domnule Seficu` Allen, eventual de la sala cand ridicati 200 de grame la piept. Hai ca o sa te las in prostia ta, nu vreau sa cobor cateva ( multe ) trepte sociale pentru a vorbii cu tine de la egal la egal

 

Ai uitat de 15. A mers la sala si le-a spus tuturor ca a ridicat 30 de persoane cu un singur deget: cel cu care filmeaza. Allen locuieste in WC pentru ca este un cacat de player.

Edited by Peaceful
Link to comment
Share on other sites

GG pentru war-urile de astazi!

Saptamana viitoare daca prindem 2/2 attack-uri in fiecare zi (unde ar fi norocul) poate intram in LV...

Cum ziceam, lasam turf-urile precum HQ GSB, Pig Pen, East Beach, Glen Park (in caz ca-l pierdem), Grove Street mai la urma. ;))

Ati scapat de evidenta in ultimele 2 zile pentru ca am castigat, dar saptamana viitoare daca nu va mariti activitatea la war-uri am sa o fac la sange.

Link to comment
Share on other sites

, o fost fain.

 

Hai ca ne auzim luni, sper sa ajung si eu la un war pe cont. :))

Link to comment
Share on other sites

Topic inchis pentru o perioada nedeterminata pentru a evita orice suferinta care ar fi putut veni pe aici.


GG pt waruri, dar totusi trebuie sa postez din nou acelasi mesaj de acum 2 saptamani, cu cateva modificari.


Trebuie NEAPARAT SA VA REVENITI CU ACTIVITATEA.


Vi s-a urat cu binele din cate observ.


De luni incepand SANCTIONEZ TOT caci nu se mai poate asa. Pe langa faptul ca avem multi inactivi, astia intrati nici nu ascultati sau veniti pe turf de parca ati veni cu Trabantul, cu 15km/h la vale.


Problema in cazul de fata este reprezentata de faptul ca voi gata v-ati pus in gand ca avem LS ul ca si cucerit si ca n-avem adversar. E adevarat pentru moment, dar totusi fara ACTIVITATE nu se poate.


Nu este deloc bine unde am ajuns, cu 25 intrati si 20 pe zona nu vom ajunge atat de usor unde ne-am propus.


Cei care stiti ca nu puteti intra la waruri sunteti rugati sa va dati demisia.


Drept urmare de luni vom accepta maxim 2 invoiri / zi de war si vreau PREZENTA MAXIMA, sa redevenim ce am fost saptamanile trecute (gangul cu cea mai mare prezenta - 39 on, 39 pe zona).


O seara buna!



Edited by AIM Nowerbach
Link to comment
Share on other sites

Hmm, defend pe Glen Park... Nu ma asteptam. :D

4317398-8405442708-art-%25.png

 

Maine sper sa ne facem 40/41 si sa fiti 30 ON.

Incercati sa nu mai abuzati, iesiti din greseala de pe turf sau sa va sinucideti din greseala.

Link to comment
Share on other sites

, ajung si eu la warul de pe Glen Park, restul joaca Stalin/AlexDDB.

 

Ne auzim azi. :))

 

P.S: , pe 9 fac 4 luni si daca voi lasa, poate daca vrei normal, faci si mie rost de un cont. :X

Edited by VenomOwn
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.