Jump to content

Las Venturas Taxi - Discuții | Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Buna dimineata , colegi.

Am intrat si eu in game si nu este nimeni online , decat eu :))

 

 

Welcome celor noi >:D<<'> sper sa va simtiti bine si sa ne intelegem bine :)

Link to comment
Share on other sites

Am facut un update la raport si la sistemul de rank , ca sa nu mai existe probleme cu rank-up . De astazi inainte aveti un numar de comenzi si un numar de rapoarte . Ajungand la numaru maxim de rapoarte si de comenzi adica 4/4 si 500 de comenzi ( in total ) puteti primi rank-up , asta depinde numai de voi si cum va comportati si ce probleme faceti ! . Numarul minim este la fel de 90 de comenzi , cine are sub 90 primeste + inca un raport ( adica in loc de 4 rapoarte efectuate vor fi 5 rapoarte ) + 50 de comenzi ( adica din 500 + 50 - 550 ) .

 

Rank 1 -> 2

Numarul total de rapoarte efectuate: 3

Numarul total de comenzi efectuate:500

 

Rank 2 -> 3

Numarul total de rapoarte efectuate: 8

Numarul total de comenzi efectuate:1300

 

Rank 3 -> 4

Numarul total de rapoarte efectuate: 15

Numarul total de comenzi efectuate: 2100

 

Rank 4 -> 5

Decide liderul in functie de activitatea, implicarea si comportamentul tau un factiune.

 

 

Cu aceasta schimbare s-a schimbat si modelul de postare . Acesta este :

  • Raport de activitate numarul :
  • Nickname:
  • Perioada:
  • Rank:
  • Numar comenzi reusite:
  • Numar teste date:
  • Numar de comenzi efectuate in total :
  • Cate zile ai fost inactiv: (cu cerere)
  • Download / Link:

 

Am adaugat numar de comenzi efectuate in total , adica acolo veti scrie comenzile care le-ati facut , adica ( sapt asta am facut 100 de comenzi , sapt viitoare inca 100 adica sapt viitoare scrieti 200 , 100 + 100 = 200 ) [/font]

 

Daca sunt probleme sa nu fi inteles un membru sa ma contacteze !

Link to comment
Share on other sites

Salut , eu astazi plec la un botez revin pe la 18:00 cred vreau sa nu dati rob sau alte chesti cine este prins va fi demis ! si interdictie in taxi . Postati raportu pana la ora 18:00 , vreau sa postati aproape TOTI LA CABBIE .La sedinta de maine prezenta este OBLIGATORIE ! CINE NU VINE ARE FW .

Edited by ALex
Link to comment
Share on other sites

PS: La 'Numar de comenzi efectuate in total' trebuie sa scrieti toate comenzile de la toate rapoartele de pana acuma, aviz celor ce au gresit!

 

Alesuuu eu am scris exact ca tine x+x+x=X comenzi,Alex a editat,nu mai inteleg nimic :)

Link to comment
Share on other sites

Salut , eu astazi plec la un botez revin pe la 18:00 cred vreau sa nu dati rob sau alte chesti cine este prins va fi demis ! si interdictie in taxi . Postati raportu pana la ora 18:00 , vreau sa postati aproape TOTI LA CABBIE .La sedinta de maine prezenta este OBLIGATORIE ! CINE NU VINE ARE FW .

Link to comment
Share on other sites

Primul meu post aici de cand am intrat in Taxi Cab Company.

 

Vreau sa va spun in primul rand, chiar daca nu este precizat in regulament ca atunci cand faceti o poza pentru raport iar poza respectiva sa fie validata trebuie sa apara clientul si acel mesaj in dreapta. Fara aceste 2 detalii pozele nu sunt validate.

 

O poza corecta, in care apare clientul si mesajul in dreapta arata asa:

1JSAC.png

 

 

O poza incorecta arata asa:

RTBdQ.jpg

 

 

Al doilea lucru pe care vreau sa vi-l spun este ca atunci cand creati un album pe imgur sa faceti un anumit album pentru a fi mai usoara corectarea rapoartelor.

 

Prima data selectati sa faceti un album, adica asa:

4CmSD.jpg

 

 

 

Apoi selectati tipul de album, adica acesta:

FztCc.jpg

 

Ultimul pas este sa dati "start upload", adica asta:

YwmjF.jpg

 

 

 

Cat despre photobucket, ar fi mai frumos sa nu uploadati pe el. Se incarca groaznic de rau. Trebuie sa stai 20+ secunde sa iti apara urmatoarea poza, dureaza prea mult la corectarea rapoartelor.

Edited by Adryan5200
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.