Jump to content

Las Venturas Taxi - Discuții | Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

''Press M for map'' Mapa aceea o foloseam din decembrie 2014 iar voi abia acu ati aflat ca exista? :)) Va propun sa verificati mai des pagina de la movie cu moduri :D

Link to comment
Share on other sites

Salutare, ce mai e nou inafara de schimbarea regulilor? :) Eu abia m-am trezit si ma duc la masa, ne auzim la sedinta :D

Link to comment
Share on other sites

A venit si momentul asta sa imi iau ramas bun de la factiunea in care am stat 2 ani si ceva . Sa aveti grija de voi poate v-am gresit la uni dar nu a fost cu intentie asa ca imi cer scuze . Succes in continuare aici se incheie cariera mea pe B-zone .

Edited by GF MariO
Link to comment
Share on other sites

A venit si momentul asta sa imi iau ramas bun de la factiunea in care am stat 2 ani si ceva . Sa aveti grija de voi poate v-am gresit la uni dar nu a fost cu intentie asa ca imi cer scuze . Succes in continuare aici se incheie cariera mea pe B-zone .

Succes MariO !

Link to comment
Share on other sites

Mario alaturi de ribe ati fost oamenii de la care am invatat foarte multe si pe care i-am respectat. Imi cer scuze daca ti-am gresit cu cv, nu am facut-o intentionat. Nu am crezut ca primul meu post va veni intr-o asemenea situatie. Oricum, iti urez succes si sa ai grija de tine!

Edited by Hardway
Link to comment
Share on other sites

@@Hardway,@, @, Sa aveti grija de factiune voi suntetii viitor eu am incercat dar a venit si vremea asta . Lasa nu sunt suparat chiar deloc in viata si castigi dar si pierzi aici au fost niste neintelegeri si stiti voi imparatia tot timpu are dreptate degeaba incerc eu sa explic . Succes mai departe dupliN cu tine trebuie sa discut ceva .

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.