Jump to content

Las Venturas Taxi - Discuții | Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

17 hours ago, CLAUDiNHO DeV said:

Multumesc. Voiam sa ies cu 3/3 :)) 

No nu-i voie d'astea ba! :))

Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, MaSa7u said:

Hai noroc , ceva nou pe aici ??

Hai noroc, mai nimic, inactivi astia p'aici! 

7 hours ago, Dedy said:

Noroc MaSa7u

Noroc si tie colegu', merge treaba? 

Link to comment
Share on other sites

23 hours ago, Dedy said:

Da frate merge treaba :)

No ma bucur pentru tine colegu', spor sa ai ! Spor sa aveti toti! :)

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, sQuare RooT nWo said:

@HG RauLce mai zici mane ?

Da uite pe la lucru bro, tu cum mai esti?  Ce mai zic astia pe tx, s-au potolit?

Link to comment
Share on other sites

@sQuare RooT nWo, totule este fake ! Glumesc, bravo ma, da pentru ce l-ai pus ? :)) 

Link to comment
Share on other sites

Vă mulțumesc enorm de mult pentru tot, pentru tot ajutorul oferit în această facțiune, îi mulțumesc enorm de mult lui Fritz, pentru că a fost un lider excelent și va fi în continuare. Vă doresc mult noroc în continuare tututor, o zi bună și tot ce vă doriți. Vă mulțumesc pentru că mereu mi-ați fost alături și pentru că m-ați primit călduros în această facțiune. Vă iubesc, eu vă părăsesc! ^:)^

Edited by Excentriq
Link to comment
Share on other sites

@Excentriq, mi-a facut placere sa te cunosc, esti o persoana minunata iti doresc succes in tot ceea ce ti-ai propus, sper sa ne reintalnim pe viitor, pwp! :*

Link to comment
Share on other sites

@Stefan123, salutare si tie, pe viitor sa faci posturi mai mari de 5 cuvinte, succes !

Link to comment
Share on other sites

@Stefan123, daca faci parte din aceasta factiune spune-mi te rog numele tau deoarece nu te gasesc sub numele de stefan sau stefan123, iar daca nu faci parte din aceasta factiune te voi ruga sa nu mai postezi aici deoarece nu iti este permis, in acest topic doar membrii factiunii LV Taxi au voie sa activeze si sa posteze, iar daca am gresit eu si ai un nume diferit pe game imi cer scuze, dar astept reply, succes !

Link to comment
Share on other sites

Ce parere aveti si voi de noile propuneri?

Eu unul cred ca aceea cu rank up automat si  este cam greu de scriptat si ar putea aparea bug-uri... asta in cazul in care nu baga ceva $$ in scripteri calumea...

 

 

Link to comment
Share on other sites

@SuperStar, mi se par niste idei bune din punctul meu de vedere, ce va fi vom vedea pe parcurs, le uram succes !

Link to comment
Share on other sites

On 29.01.2018 at 1:41 PM, DM Fritz said:

Acuma m-am uitat si io pe aici pe la discutii, ma gandeam ca ai uitat de noi.

Salut!

nu ca am uitat de voi... Asta a fost o experiența faina și sper sa o repet , doar ca timpul nu îmi permite sa mai intru pentru ca acum ca ma ocup de design pe o comunitate și multe altele! Va Pup!

Link to comment
Share on other sites

@BrAndrei, iti doresc mult succes pe viitor in tot ceea ce ti-ai propus si te reasteptam inapoi, bafta !

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.