Jump to content

Las Venturas Taxi - Discuții | Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

@, Mult succes in tot ceea ce urmeaza sa faci, chiar daca acum ultima data cand ai intrat in taxi nu prea am vorbit noi, sunt sigur ca prima data neam inteles bine :) si daca ne-am mai certat, mereu am cautat o cale sa ne vorbim din nou si cu siguranta cand te intorci aici sunt sigur ca ma vei vedea iarasi rank 5 si de ce nu poate si pe lista legendelor ai factiunii acesteea :D inca odata :* si multa bafta la examene, te reasteptam cu bratele deschise.

Edited by DaX
Link to comment
Share on other sites

@@GF MariO, =)) Pai da poate primesc si eu o pensie mai mare apoi poate ajung in rai, apropo mersi pentru promovare :* sa te ajute Dumnezeu in viata sa iti dea tot ce doreste sufletelul tau.

Edited by DaX
Link to comment
Share on other sites

@@GF MariO, Da, frumoase realizari... cine isi permite uite ce iese :) Dar de unde stii ca sunt eu fan e36 :)) P.S. si ala cu AG .. KYL e de aici din oras la mine, jucam biliard cu el.

Link to comment
Share on other sites

Hello. Ce faceţi băieţi, că fete n-avem. Mă pregatesc să plec la un majorat, după mai am o excursie, pur şi simplu e săptămâna beţiilor, nu că m-ar deranja. :]]

 

Aveţi grijă de voi şi baftă la comenzi.

Edited by South Teddy S
Link to comment
Share on other sites

@ Defapt avem o fata, Delii.

Distractie placuta! Sa nu bei cu limita :)))) .

 

PS: Sunt doar 2 membrii online la ora 15:42, de maine vreau sa va vad mai activi, daca nu, o sa incepem cu sanctiunile, 2/37 activi? Pai asta e factiune activa?

Daca vrem sa ramanem pe locul 1, trebuie sa avem o activitate buna, nu sa intram doar sa ne facem Log-ul si sa iesim.

Edited by Kovac
Link to comment
Share on other sites

@@Kovac, Vorbea ala care intra numai seara :)) Lasa ba copiii sa stea pe afara... tot ii obligi sa stea pe samp :)) Mai e putin si vine vacanta de vara sa vezi atunci cine isi pune demisia, concedii... :)

Link to comment
Share on other sites

@, @, Nu stiu cum e la voi, dar nici la mine nu e prea bine.. o ora ba e soare apoi ba vezi ca s-a innorat si tot asa dar e potrivit de a sta pe o banca si sa spargi niste seminte :))

Link to comment
Share on other sites

@, @, Nu stiu cum e la voi, dar nici la mine nu e prea bine.. o ora ba e soare apoi ba vezi ca s-a innorat si tot asa dar e potrivit de a sta pe o banca si sa spargi niste seminte :))

Sparg seminte mai cu pofta pe sa-mp :))

Link to comment
Share on other sites

Maine recrutam , rank 4 + sa fiti on pentru teste. Tot maine vor fi gata rapoartele si vom da salariile. Noapte Buna

O seară bună. Cu ocazia asta îmi salut și colegii, le urez mult succes la raportul din săptămâna aceasta.

Link to comment
Share on other sites

Eu ma chinui cu besturile in News Reporters.. :)) Parca nicaieri nu gasesc asa "nabi" ca voi.... :(

Mi se pare greu in News Reporter :)), sti cum se zice '' Nicaieri nu e ca acasa '' .

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.