Jump to content

LV School Instructors - Discuţii | Discussions


 Share

Recommended Posts

Tattaglia Family de pe RPG2 va ureaza un an nou mai bun si fericit ! Sa aveti parte de tot ce va doriti ! Speram ca anul acesta sa fie mai bun ca precedentul !

Link to comment
Share on other sites

RazzzorR va ureaza numai bine in noul an!

Tattaglia Family de pe RPG2 va ureaza un an nou mai bun si fericit ! Sa aveti parte de tot ce va doriti ! Speram ca anul acesta sa fie mai bun ca precedentul !

Shooter, impreuna cu Taxi Cab Company, va ureaza La Multi Ani! Sa aveti un an plin de impliniri si sanatate!

 

Multumim la fel, La multi ani !!

 

 

Neata colegi ! Acum m-am trezit si eu :D a fost o seara superba sunt cam obosit dar o sa-mi revin.La multi ani de Sf.Vasile!

Link to comment
Share on other sites

Ce event ai făcut Strong?

''Primul care aduce Fortune de la HQ la pizzeria din Palomino Creck, castiga 500K, Culoare: Albastra''. Am sa mai fac cateva, sa vad ce idei imi mai vin, tot aceleasi te plictisesti la un moment dat.

 

ON:

LAxus =)). Edited by BTD The King of The Cool
Link to comment
Share on other sites

 

''Primul care aduce Fortune de la HQ la pizzeria din Palomino Creck, castiga 500K, Culoare: Albastra''. Am sa mai fac cateva, sa vad ce idei imi mai vin, tot aceleasi te plictisesti la un moment dat.

 

ON: http://imgur.com/a/UDcp6 LAxus =)).

Clar cea mai scurta casnicie :)) Dar vazand ca umbli cu mai multi clar ca nu avea viitor. =))
Link to comment
Share on other sites

Salutare baieti!

Incepand de astazi sunt si eu coleg cu voi.

Va multumesc pentru sansa acordata si sper sa nu va dezamagesc!

 

Salut ! Bine ai venit in S.I. ! Sper sa te acomodezi cat mai repede si sa stai cat mai mult timp aici. :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.