Jump to content

[CLEO] Gang Helper 1.1.0

   (6 reviews)

1 Screenshot

About This File

Gang Helper

 

Cu ajutorul acestui mod vă puteți ușura munca atunci când sunteți în mafii și participați la war.

 

Instrucțiuni de Instalare:

1. Vă instalați librăria CLEO dacă nu o aveți deja.

2. Vă instalați bibloteca SAMPFUNCS dacă nu o aveți deja.
3. Descărcați arhiva iar fișierul GangHelp.cs din arhivă le extrageți în folderul CLEO din folderul jocului (GTA San Andreas).

 

 

Instrucțiuni de folosire:

* Prin folosirea comenzii [/ganghelp] vă este afișat un dialog cu tot ce conține modul.

 

* Prin folosirea comenzii [/deagleme] cereți Deagle celor din jur.

* Prin folosirea comenzii [/m4me] cereți M4 celor din jur.

* Prin folosirea comenzii [/rifleme] cereți Rifle celor din jur.

 

* Prin folosirea comenzii [/asd] oferiți Deagle tuturor colegilor de facțiune din jur pe o rază de 7 unități.

* Prin folosirea comenzii [/asm] oferiți M4 tuturor colegilor de facțiune din jur pe o rază de 7 unități.

* Prin folosirea comenzii [/asr] oferiți Rifle tuturor colegilor de facțiune din jur pe o rază de 7 unități.

 

* Prin folosirea comenzii [/use] veți putea consuma unul din cele patru tipuri de droguri.

* Prin folosirea comenzii [/gu] vă puteți asambla unul din cele trei tipuri de arme disponibile în mod.

 

* Modul conțiune un sistem de AcceptGun automat pentru armele Deagle/M4/Rifle cu condiția ca ținta voastră să nu fie pusă pe ecran.

Notă: Dacă ținta voastră este pusă pe ecran în momentul în care cineva va oferă o armă aceasta NU va fi acceptată pentru a nu vă anula animația de tragere și va fi acceptată abea după ce ținta nu mai este pusă pe ecran.

 


What's New in Version 11/12/20 04:47 PM   See changelog

Released

No changelog available for this version.

 Share


User Feedback

You may only provide a review once you have downloaded the file.


AMAYON

   2 of 2 members found this review helpful 2 / 2 members

Modul isi face treaba dar pe viitor ai putea sa introduci o comanda prin care sa ceri shotgun celor din jur, si inca o comanda sa vinzi shotgun celor din jur. 

Shotgunul e foarte util pentru cine stie sa-l foloseasca si n-am gasit inca un ganghelper care sa aiba implementat in el posibilitatile pe care ti le-am enumerat.

 

Response from the author:

Când am creat modul mi s-a spus că singurele arme utilizate la war sunt Deagle, M4 si Rifle și de asta nu le-am mai adăugat și pe restul, poate pe viitor voi adăuga și pentru Shotgun dacă chiar este o armă des folosită la war.

Link to review
Aardei

   2 of 2 members found this review helpful 2 / 2 members

Chiar daca nu sunt gangster e util cand ai nevoie.

Link to review
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.