● În acest topic, liderul / subliderul respectiv managerii facţiunii vor posta de fiecare dată când acordă o sancţiune unui membru după modelul dat.
● Sancţiunile vă sunt acordate în urma reclamaţiilor, dar şi dacă aţi fost surprinşi făcând o greşeală în joc şi pot fi mai indulgente sau mai aspre, în funcţie de fiecare caz.
● Dacă liderul uită să posteze evidenţa unei sancţiuni, subliderul poate posta în locul lui sau invers.
Postările se fac după următorul model:
Nume:
Numele celui sancţionat:
Sancţiune:
Motiv:
Dovezi:
Alte mentiuni:
EN Version: