Jump to content

Ghicește animul


F4L Deidara
 Share

Recommended Posts

Câștigătorul ediției 10 este Maya ($50.000).

Felicitări!

Îți voi transfera banii în bancă.

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Situația și dovada transferurilor pentru edițiile 01 - 10

Ediția 01: XtaZy

Ediția 02: JammyCool

Ediția 03: KiLLeRu

Ediția 04: SpeedyGonzales22700

Ediția 05: Adrian28

Ediția 06: Lorrin

Ediția 07: XtaZy

Ediția 08: Tomyy

Ediția 09: FlorineL49 (caută-mă în joc pentru premiu)

Ediția 10: Maya

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Regulamentul evenimentului

Descriere

După cum spune și titlul, acest event constă în ghicirea unui anumit anim filmat și făcut de mine.

 

 

De ce acest joc?

M-am tot uitat la eventurile de pe aici și am observat că unul ca acesta nu există așa că m-am gândit să-l creez eu.

E un event simplu care necesită cunoaștere.

 

 

Regulament

  1. Nu aveți voie să discutați între voi în acest topic.

  1. Respectați modelul de postare. Cine nu postează corect nu i se va lua în calcul răspunsul și va primi report.

  1. Nu aveți voie să dați edit.

  1. Nu aveți voie să faceți dublu post. Nerespectarea acestei reguli duce la report și pierderea dreptului de a mai participa la acest event.

  1. Nu aveți voie să câștigați două ediții consecutive (una după alta). Dacă ați câștigat o ediție și la viitoarea răspuneți din nou primul, postul nu vi se va lua în considerare.

  1. Acest event este dedicat playerilor de level 3+ și membrilor forumului care au un număr mai mare de 10 posturi.

  1. Nu aveți voie să postați de două ori în aceiași ediție. Nerespectarea acestei reguli duce la report și pierderea dreptului de a mai participa la acest event.

Modul de desfășurare

În fiecare zi voi posta un clip cu un anumit anim. Se poate să postez și la două zile, și la câteva ore, depinde de programul personal și inconveniente.

Acest event va avea un număr de aproximativ 100 de ediții.

Fiecare ediție valorează $50.000.

Din 5 în 5 ediții voi posta dovada plății premiilor anterioare.

Banii îi voi trimite prin [/transfer] celui care a câștigat.

 

 

Cum particip și ce trebuie să fac?

Tot ce trebuie să faceți ca să participați este să ghiciți animul din clip și să postați după următorul model:

 

Nick:

Level:

Facțiune:

Animul:

Alte precizări:

 

 

Model

Ediția 0 (exemplu)

Ghicește animul:

Succes!

 

Răspuns

Nick: Deidara

Level: 30

Posturi: 2500

Animul: /gro

Alte precizări: Un event foarte bun. Ține-o tot așa!

 

 

 

Model de postare

Nick:

Level:

Facțiune:

Animul:

Alte precizări:

 

 

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Ediția XI

Ghicește animul: Click

Succes!

Edited by Deidara
Link to comment
Share on other sites

Nick : calderon

Level : 22

Facțiune : Civil

Animul : /box

Alte precizări : -

Link to comment
Share on other sites

Nick : calderon

Level : 22

Factiune : none

Animul : [/box]

Link to comment
Share on other sites

Nick: AdRiaNN

Level: 55

Facțiune: The Barzini Family

Animul: /BOX

Alte precizări: -

Link to comment
Share on other sites

Câștigătorul ediției 11 este Nutzulik ($50.000).

Felicitări!

Îți voi transfera banii în bancă.

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Regulamentul evenimentului

Descriere

După cum spune și titlul, acest event constă în ghicirea unui anumit anim filmat și făcut de mine.

 

 

De ce acest joc?

M-am tot uitat la eventurile de pe aici și am observat că unul ca acesta nu există așa că m-am gândit să-l creez eu.

E un event simplu care necesită cunoaștere.

 

 

Regulament

  1. Nu aveți voie să discutați între voi în acest topic.

  1. Respectați modelul de postare. Cine nu postează corect nu i se va lua în calcul răspunsul și va primi report.

  1. Nu aveți voie să dați edit.

  1. Nu aveți voie să faceți dublu post. Nerespectarea acestei reguli duce la report și pierderea dreptului de a mai participa la acest event.

  1. Nu aveți voie să câștigați două ediții consecutive (una după alta). Dacă ați câștigat o ediție și la viitoarea răspuneți din nou primul, postul nu vi se va lua în considerare.

  1. Acest event este dedicat playerilor de level 3+ și membrilor forumului care au un număr mai mare de 10 posturi.

  1. Nu aveți voie să postați de două ori în aceiași ediție. Nerespectarea acestei reguli duce la report și pierderea dreptului de a mai participa la acest event.

Modul de desfășurare

În fiecare zi voi posta un clip cu un anumit anim. Se poate să postez și la două zile, și la câteva ore, depinde de programul personal și inconveniente.

Acest event va avea un număr de aproximativ 100 de ediții.

Fiecare ediție valorează $50.000.

Din 5 în 5 ediții voi posta dovada plății premiilor anterioare.

Banii îi voi trimite prin [/transfer] celui care a câștigat.

 

 

Cum particip și ce trebuie să fac?

Tot ce trebuie să faceți ca să participați este să ghiciți animul din clip și să postați după următorul model:

 

Nick:

Level:

Facțiune:

Animul:

Alte precizări:

 

 

Model

Ediția 0 (exemplu)

Ghicește animul:

Succes!

 

Răspuns

Nick: Deidara

Level: 30

Posturi: 2500

Animul: /gro

Alte precizări: Un event foarte bun. Ține-o tot așa!

 

 

 

Model de postare

Nick:

Level:

Facțiune:

Animul:

Alte precizări:

 

 

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Ediția XII

Ghicește animul: Click

Succes!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.