Jump to content

Red Dragon Triad - Anunțuri importante/Important announcements


MefX
 Share

Recommended Posts

Maine,20.06.2013 linie la HQ la ora 20:30 . Avem un antrenament important , as vrea sa fiti prezenti in numar cat mai mare sa lucram putin intre noi .

Link to comment
Share on other sites

Maine, 23/06/2013 20:30 va avea loc sedinta, vreau sa veniti in numar cat mai mare, mai ales cei intrati recent in mafie. Absentii fara cerere primesc FW.

Link to comment
Share on other sites

Maine, 27.06.2013 ora 20:30 avem antrenament. Vreau sa invatam unele lucruri legate de munca in echipa, rog membrii de rank 1-2 sa nu lipseasca, de asemenea nici cei 3+.

Link to comment
Share on other sites

Modificări:

 

- Topic-ul de Informatii a fost modificat in ceea ce privesc salarile saptamanale, fiecare membru care depune suma saptamanala o sa primeasca salariul. S-a pus de asemenea si lista cu salariu in functie de rank.

Edited by NoWay25
Link to comment
Share on other sites

Maine ora 12:50 sa fiti in linie la HQ. Daca nu suntem peste 20 in linie o sa primeasca FactionWarn toti absentii chiar daca au cerere de invoire!

Link to comment
Share on other sites

Maine 09/07/2013 nu se tine antrenament, antrenamentul o sa fie facut de acum incolo doar anuntat de mine in acest topic, la fel ca sedinta. De asemenea fiecare membru Red Dragon o sa primeasca la sedinta suma de 10.000 $ (1.000.000$) pentru cucerirea orasului Las Venturas, urmand ca la doborarea recordului de 30 de turfs fiecare membru sa fie recompensat cu suma de 50.000 (5,000,000$ ) .

Link to comment
Share on other sites

Maine, 11/07/2013 14:00 va avea loc sedinta, vreau sa veniti in numar cat mai mare !

Edited by SQ NoWay25
Link to comment
Share on other sites

Maine, 17/07/2013 ora 12:50 daca nu am 25 de membrii in linie toti absentii fie ei si cu cerere o sa fie sanctionati cu FACTION WARN. Accept doar cereri cu motive bine intemeiate !

Link to comment
Share on other sites

Maine, 26/07/2013 ora 14:00 o sa organizam un event de tip Western. Nu este o activitate obligatorie, nu trebuie sa va invoiti daca nu veniti, insa va astept in numar cat mai mare tinand cont de faptul ca au fost cam rare astfel de activitati in cadrul familiei.

Link to comment
Share on other sites

Maine, 29/07/2013 ora 12:50 daca nu am 25 de membrii in linie toti absentii fie ei si cu cerere o sa fie sanctionati cu FACTION WARN. Accept doar cereri cu motive bine intemeiate !

Link to comment
Share on other sites

Maine, 30/07/2013 ora 16:00: sedinta, vreau sa fiti prezenti in numar foarte mare, avem unele probleme pe care tin sa le rezolv. Accept doar cereri cu motive bine intemeiate !

Link to comment
Share on other sites

Maine, 31/07/2013 ora 12:50 daca nu am 20 de membrii in linie toti absentii fie ei si cu cerere o sa fie sanctionati cu FACTION WARN. Accept doar cereri cu motive bine intemeiate !

Edited by SQ NoWay25
Link to comment
Share on other sites

Maine, 02/08/2013 ora 12:50 daca nu am 25 de membrii in linie toti absentii fie ei si cu cerere o sa fie sanctionati cu FACTION WARN. Accept doar cereri cu motive bine intemeiate !

Link to comment
Share on other sites

Maine, 05/08/2013 ora 12:50 daca nu am 25 de membrii in linie toti absentii fie ei si cu cerere o sa fie sanctionati cu FACTION WARN. Accept doar cereri cu motive bine intemeiate !

Link to comment
Share on other sites

Maine, 07/08/2013 ora 12:50 daca nu am 30 de membrii in linie toti absentii fie ei si cu cerere o sa fie sanctionati cu FACTION WARN. Accept doar cereri cu motive bine intemeiate

Link to comment
Share on other sites

Maine, 09/08/2013 ora 12:50 daca nu am 30 de membrii in linie toti absentii fie ei si cu cerere o sa fie sanctionati cu FACTION WARN. Accept doar cereri cu motive bine intemeiate

Edited by SQ Only
Link to comment
Share on other sites

Astazi 8/10/2013 ora 16:00 facem un event la paintball, intre noi. Am postat asa tarziu pentru ca acum m-am decis, va astept in numar cat mai mare. Premiul o sa fie pe masura !

Link to comment
Share on other sites

Maine, 11/08/2013 ora 12:50 daca nu am 30 de membrii in linie toti absentii fie ei si cu cerere o sa fie sanctionati cu FACTION WARN. Accept doar cereri cu motive bine intemeiate !!

Link to comment
Share on other sites

Maine, 14/08/2013 ora 12:50 daca nu am 30 de membrii in linie toti absentii fie ei si cu cerere o sa fie sanctionati cu FACTION WARN. Accept doar cereri cu motive bine intemeiate !!

Edited by NoWay25
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.