Jump to content

Red Dragon Triad - Anunțuri importante/Important announcements


MefX
 Share

Recommended Posts

Astazi 12/11/2013, ora 19:45 toata lumea sa fie in linie la HQ. Nu se accepta cereri de invoire de cat cu un motiv bun.


Sper sa fiti online, m-am saturat de inactivi. Vreau sa fim multi si sa castigam cat mai mult. Cine nu are o cerere de invoire cu un motiv BUN o sa primeasca FW.


Link to comment
Share on other sites

Maine 14/11/2013, ora 19:45 toata lumea sa fie in linie la HQ. Nu se accepta cereri de invoire de cat cu un motiv bun.


Sper sa fiti online, m-am saturat de inactivi. Nu vreau sa pierdem ce am castigat azi.


Felcitari pentru azi, ne-am descurcat bine, tot asa.


Link to comment
Share on other sites

Astazi 18/11/2013, ora 19:45 toata lumea sa fie in linie la HQ. Nu se accepta cereri de invoire de cat cu un motiv bun.


Sper sa fiti online, m-am saturat de inactivi. Vreau sa fim multi si sa castigam cat mai mult. Cine nu are o cerere de invoire cu un motiv BUN o sa primeasca FW.


PS: Nu uitati de amenzi.


Link to comment
Share on other sites

Astazi 19/11/2013, ora 19:45 toata lumea sa fie in linie la HQ. Nu se accepta cereri de invoire de cat cu un motiv bun.


Sper sa fiti online, m-am saturat de inactivi. Vreau sa fim multi si sa castigam cat mai mult. Cine nu are o cerere de invoire cu un motiv BUN o sa primeasca FW.


PS: Nu uitati de amenzi.



Am vazut ca multi tratati cu superficialitate warurile, ieri am fost 31 de membrii, unde sunt restu? Cei ce sunt absenti o sa primeasca FW, va reamintesc ca trebuie sa postati si raportul cu scorurile deoarece in aceasta saptamana nu mai trecem cu vederea.


Link to comment
Share on other sites

Maine, 7.12.2013 ora 16:00 va avea loc prima sedinta cu mine lider. Vreau ca toata lumea sa fie online la anumita ora, o sa stabilim multe lucruri, este in avantajul vostru. Daca nu puteti ajunge, faceti o cerere de invoire, nu o sa accept orice invoire, doar cele cu un motiv bun intemeiat.

Maine, 7.12.2013 la ora 13:00 se vor tine probele de la eventul lui [GF]Vlad, o sa avem nevoie de membrii online. Sa va prezentati cei care aveti timp.

Link to comment
Share on other sites

Maine 9.12.2013 la ora 19:45 in fata la HQ toata lumea, cine nu poate ajunge sa faca cerere invoire cu un motiv bun!

 

De saptamana asta incepem munca, glumele raman acasa pe timpu war-ului vreau seriozitate maxima.

Edited by Sheennn
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.