Jump to content

Red Dragon Triad - Anunțuri importante/Important announcements


MefX
 Share

Recommended Posts

Astazi, 19/12/2013 la ora 19:45 TOATA LUMEA IN FATA LA HQ, vreau prezenta mare deoarece incepem sa pierdem cam mult si nu se mai poate asa. Cine nu poate ajunge la war sa faca o cerere de invoire cu motiv bun altfel veti fi sanctionati.

Edited by Sheennn
Link to comment
Share on other sites

Raportul de săptămâna aceasta este ultimul pentru acest an. Sunteţi scutiţi de raport până Luni, 06.01.2014. Bucuraţi-vă de vacanţă! :)

Link to comment
Share on other sites

Maine, 21/12/2013, la ora 18:00 va avea loc un antrenament. Aceasta este o activitate anuntata, obligatorie, absentele fiind pedepsite cu Faction Warn. Vreau sa fiti cat mai multi prezenti, o sa facem diferite exercitii. Cei ce nu pot ajunge sunt rugati sa isi faca o cerere de invoire cu un motiv bine intemeiat.

Edited by AlcoluS
Link to comment
Share on other sites

Saptamana aceasta si saptamana viitoare vor avea loc probele olimpiadei de iarna ( mai multe detalii aici : http://forum.b-zone.ro/forum/1687-probe/). Vreau ca toti doritorii din factiune sa imi trimita PM dupa acest model : Nume :

Probele la care vreau sa particip : ex: 1,2.

Dupa ce am primit destule PM'uri o sa le analizez si o sa aleg cine merita si cine nu. Astept PM'urile voastre, vreau sa iasa ceva frumos, asa ca, dati'va silinta.

P.S: Inscrierile se pot face pana joi. Acelasi procedeu se va folosi si pentru rundele 3,4,5,6,7,8,9,10.

Edited by andreilolzaa
Link to comment
Share on other sites

In data de 30.12.2013, ora 13:30 TOTI MA VETI AJUTA LA PROBA NR 9! Nu se accepta cereri de invoire fara motive EXTREM de intemeiate. Cine lipseste fara un motiv intemeiat ia FW pe loc. Doresc sa castigam aceasta proba, chiar si pe locul al III-lea, doar s-o castigam. Pentru aceasta am nevoie de membrii capabili. Imi rezerv dreptul de a sanctiona cu FW pe cei ce nu vor face ceea ce zic eu. Deja m-am gandit cum sa va organizez. Suntem 37 in factiune... VENITI MINIM 30!!!!!


Edited by Blaze
Link to comment
Share on other sites

Astazi 30.12.2013, la ora 20:00 va avea loc ceremonia de premiere de la olimpiada. Vreau sa fiti online in numar CAT mai mare. Astfel o sa vad cui ii pasa si cui nu. In special, cei care au participat la probe trebuie sa vina OBLIGATORIU. Vreau sa ne prezentam intr-un numar cat mai mare daca vreti sa facem ceva frumos. O sa tin cont de activitatea voastra.

Link to comment
Share on other sites

Astazi 5.01.2014, la ora 16:00 se va tine sedinta. Aceasta sedinta este foarte importanta deoarce vreau sa lamurim foarte multe lucruri in familie. Vreau sa va prezentati intr-un numar cat mai mare. Cei care nu se prezinta si nu au cerere de invoire cu un motiv intemeiat vor fi sanctionati. Cei care intarzie mai mult de 5 minute vor primi amenda 2.000$.

Link to comment
Share on other sites

Maine 6.01.2014 la ora 19:45 toata lumea in fata la HQ, vacanta s-a terminat trebuie sa recuperam acele turfs pierdute. Cine nu poate ajunge sa faca o cerere de invoire cu un motiv bun!

Link to comment
Share on other sites

ATENTIE !!!! EVIDENTA WAR a fost deschisa, aveti timp pana sambata sa postati evidenta, cine nu posteaza va fii sanctionat cu FactionWarn,

 

Astazi 10/01/2014 la ora 18:00 vom face un antrenament rapid.

 

English:

 

ATTENTION!!! The WAR EVIDENCE has been opened. You have time untill Saturday to post the evidence, who doesn't post the evidence will receive a FactionWarn.

 

Today 10/01/2014 at 18:00 we are gonna do a quick training.

Edited by Sheennn
Link to comment
Share on other sites

Maine 12.01.2014 ora 14:00 se va tine sedinta saptamanala. Aceasta sedinta este foarte importanta, vreau sa stabilim unele lucruri esentiale in gang. O sa stabilim si orele pentru antrenamente sau sedinte, asa ca, faceti'va timp si intrati. O sa primiti si premile de la olimpiada. Cererile de invoire se vor accepta doar cu un motiv bine intemeiat. Neprezentarea se va sanctiona. Intarzierea mai mare de 10-15 minute se va lua in considerare absenta iar cea mai mare de 5 minute si mai mica de 10 minute se va considera intarziere si se va sanctiona cu amenda.

Link to comment
Share on other sites

Sambata, 18.01.2014, la ora 16:00 se va organiza antrenamentul saptamanal. Prezenta este obligatorie, sanctiunea pentru neprezentare fiind Faction Warn. Cererile de invoire se accepta doar cu motive foarte bine intemeiate.

 

Sper sa fim cel putin 30 de oameni online. Nu mai vreau sa vad prezenta aia jalnica din ultimul timp. Eu o sa intarzii maxim 10 minute deoarece doar la 16 ajung acasa, o sa se ocupe Andrei de voi putin.

Link to comment
Share on other sites

Datorita schimbarii liderului Arms Dealer, am hotarat ca raportul sa fie schimbat.

 

Acesta va consta in a avea minim 50.000 materiale pe zi de war.

 

Mai multe detalii veti primi in topicul specific.

Link to comment
Share on other sites

Astazi 21.01.2014 ora 19:45 vreau ca toata lumea sa se prezinte la HQ. A inceput din nou o saptamana. Vreau sa vad activitate din partea voastra, de data asta nu o sa accept orice fel de invoire deoarece din 40 de insi suntem doar 20-25 la waruri, ceea ce nu e bine. Anuntul asta e valabil pana joi sa nu mai fie nevoie sa postez.

Link to comment
Share on other sites

Sambata, 25.01.2014, la ora 16:00 se va organiza antrenamentul saptamanal. Prezenta este obligatorie, sanctiunea pentru neprezentare fiind Faction Warn. Cererile de invoire se accepta doar cu motive foarte bine intemeiate.



Daca nu sunteti cel putin 25 in linie antrenamentul va fi mai mult unul moral, v-am avertizat. Destema se va ocupa cu amenzile si tot ce tine de ele.


Edited by GF AlcoluS
Link to comment
Share on other sites

Astazi, 01.02.2014, la ora 16:00 se va organiza antrenamentul saptamanal. Prezenta este obligatorie, sanctiunea pentru neprezentare fiind Faction Warn. Cererile de invoire se accepta doar cu motive foarte bine intemeiate.



Destema se va ocupa cu amenzile si tot ce tine de ele. In cazul absentei mele, el imi este inlocuitor.


Link to comment
Share on other sites

Maine, 2.02.2014, la ora 17:00 se va tine sedinta saptamanala si antrenamentul saptamanal. O sa va tin in jur de 2 ore pe joc. Vad ca multi stiti sa intrati la war si la activitati nu stiti.

 

Cine nu intra la aceste activitati si nu are inactivitate primeste 2 x FW/ 1 FW indiscutabil, depinde de caz. Am spus sa tot las de la mine, dar voi profitati prea mult.

Link to comment
Share on other sites

Astazi 03.02.2014 ora 19:45 vreau ca toata lumea sa se prezinte in fata la HQ pentru war-uri. Saptamana asta o sa fie una mai mai dificila, deci, vreau activitate de la voi, mai ales din partea celor de rank 4+. Impreuna cu Teylo si membrii de rank 4+ sper sa ne mentinem in lipsa lui Andrei. Cererile de invoire se accepta decat cu un motiv bun!


Link to comment
Share on other sites

Maine 04.02.2014 ora 19:45 vreau ca toata lumea sa se prezinte in fata la HQ pentru war-uri. Eu, Teylo si cei de rank 4+ ne vom ocupa de acum cu organizarea si tot ce tine de war/activitati. Cererile de invoire se accepta decat cu un motiv bun!

 

P.S: Vreau ca toti membrii de rank 4+ sa fie maine online pentru a ma ajuta!

Edited by GF AlcoluS
Link to comment
Share on other sites

Maine 05.02.2014 ora 19:45 vreau ca toata lumea sa se prezinte in fata la HQ pentru war-uri. Cererile de invoire se accepta decat cu un motiv bun!



P.S: Vreau ca toti membrii de rank 4+ sa fie maine online pentru a ma ajuta!


Link to comment
Share on other sites

Astazi 06.02.2014 ora 19:45 vreau ca toata lumea sa se prezinte in fata la HQ pentru war-uri. Cererile de invoire se accepta decat cu un motiv bun!



P.S: Vreau ca toti membrii de rank 4+ sa fie maine online pentru a ma ajuta, banuiesc ca toti vreti HQ-ul inapoi, asa ca veniti!


Link to comment
Share on other sites

Maine, 07.02.2014, la ora 15:45 se va organiza antrenamentul saptamanal. Prezenta este obligatorie, sanctiunea pentru neprezentare fiind Faction Warn. Cererile de invoire se accepta doar cu motive foarte bine intemeiate.

 

 

 

P.S: Va cer sa veniti cu 15 minute mai devreme deoarece vreau sa stabilim mai multe lucruri legate de antrenament.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.