Jump to content

Los Santos Taxi - Discuţii / Discussions


Kelton
 Share

Recommended Posts

Baieti mi-am pus si eu demisia,nu e din cauza unuia dintre voi sau din cauza conduceri,asa am decis eu ca e mai bine,nu vreau sa tin un loc ocupat asa aiurea.Vreau sa zic ca mi-a placut aici in factiune,nu o sa o uit nici cand o sa ajung in H.A,sa aveti grija de corpuriile voastre.Vreau sa imi zic parerea despre fiecare persoana care o consider prieten mie.

KenShy-esti un lider de treaba,esti pe treaba ta,inca astept banii ai din seif care s-au strans din backlist.Ai grija cu neastamparatii astia,tine-o tot asa,sper sa fii lider si cand o sa ma intorc inapoi,pwp.

Eusebiu-ramai un nab oricum,esti prieten bun ce sa zic,poate iei si tu lider cand ies si eu la pensie.

R.a.m.Y-fa nablete,te-am pupat pe portofel,pot sa zic ca esti un prieten adevarat,te mai astept la un duel sa-ti dau magie.

Raul.BELEAUA-my brother,intru peste tine in casa daca mai esti rau fa,ai datorie la mine 400k.

Rasvax[Huligan]-nu zic prea multe despre tine,oricum se stie ca tu esti sef pe aici,dupa mine desigur.

Skrillex[Huligan]-my ''puta''(e in mexicana ceva)fa proasto ai grija de tine,poate ajungi si tu sa iei lider cand da faliment B-Zone.

Nu zic prea multe,daca nu am mentionat pe cineva nu inseamna ca nici voi nu sunteti prietenii mei,stai linistit Kruger.,nu imi dau demisia din cauza acelui PM,eu nu imi vanez colegii,daca tu o faci bafta!

V-AM PUPAT!! :X :X

#RememberJackus.[Huligan]liderlaasasinisisefintaxi!

Link to comment
Share on other sites

Baieti mi-am pus si eu demisia,nu e din cauza unuia dintre voi sau din cauza conduceri,asa am decis eu ca e mai bine,nu vreau sa tin un loc ocupat asa aiurea.Vreau sa zic ca mi-a placut aici in factiune,nu o sa o uit nici cand o sa ajung in H.A,sa aveti grija de corpuriile voastre.Vreau sa imi zic parerea despre fiecare persoana care o consider prieten mie.

KenShy-esti un lider de treaba,esti pe treaba ta,inca astept banii ai din seif care s-au strans din backlist.Ai grija cu neastamparatii astia,tine-o tot asa,sper sa fii lider si cand o sa ma intorc inapoi,pwp.

Eusebiu-ramai un nab oricum,esti prieten bun ce sa zic,poate iei si tu lider cand ies si eu la pensie.

R.a.m.Y-fa nablete,te-am pupat pe portofel,pot sa zic ca esti un prieten adevarat,te mai astept la un duel sa-ti dau magie.

Raul.BELEAUA-my brother,intru peste tine in casa daca mai esti rau fa,ai datorie la mine 400k.

Rasvax[Huligan]-nu zic prea multe despre tine,oricum se stie ca tu esti sef pe aici,dupa mine desigur.

Skrillex[Huligan]-my ''puta''(e in mexicana ceva)fa proasto ai grija de tine,poate ajungi si tu sa iei lider cand da faliment B-Zone.

Nu zic prea multe,daca nu am mentionat pe cineva nu inseamna ca nici voi nu sunteti prietenii mei,stai linistit Kruger.,nu imi dau demisia din cauza acelui PM,eu nu imi vanez colegii,daca tu o faci bafta!

V-AM PUPAT!! :X :X

#RememberJackus.[Huligan]liderlaasasinisisefintaxi!

 

Nab de ce iesi? o sa imi lipsesti, dar tinem legatura oricum te pup si succes mai departe !!!

Link to comment
Share on other sites

Baieti mi-am pus si eu demisia,nu e din cauza unuia dintre voi sau din cauza conduceri,asa am decis eu ca e mai bine,nu vreau sa tin un loc ocupat asa aiurea.Vreau sa zic ca mi-a placut aici in factiune,nu o sa o uit nici cand o sa ajung in H.A,sa aveti grija de corpuriile voastre.Vreau sa imi zic parerea despre fiecare persoana care o consider prieten mie.

KenShy-esti un lider de treaba,esti pe treaba ta,inca astept banii ai din seif care s-au strans din backlist.Ai grija cu neastamparatii astia,tine-o tot asa,sper sa fii lider si cand o sa ma intorc inapoi,pwp.

Eusebiu-ramai un nab oricum,esti prieten bun ce sa zic,poate iei si tu lider cand ies si eu la pensie.

R.a.m.Y-fa nablete,te-am pupat pe portofel,pot sa zic ca esti un prieten adevarat,te mai astept la un duel sa-ti dau magie.

Raul.BELEAUA-my brother,intru peste tine in casa daca mai esti rau fa,ai datorie la mine 400k.

Rasvax[Huligan]-nu zic prea multe despre tine,oricum se stie ca tu esti sef pe aici,dupa mine desigur.

Skrillex[Huligan]-my ''puta''(e in mexicana ceva)fa proasto ai grija de tine,poate ajungi si tu sa iei lider cand da faliment B-Zone.

Nu zic prea multe,daca nu am mentionat pe cineva nu inseamna ca nici voi nu sunteti prietenii mei,stai linistit Kruger.,nu imi dau demisia din cauza acelui PM,eu nu imi vanez colegii,daca tu o faci bafta!

V-AM PUPAT!! :X :X

#RememberJackus.[Huligan]liderlaasasinisisefintaxi!

De mine nu zici nimic mane ?

Link to comment
Share on other sites

@@HG Rasvax,taci ba ca tu aici o sa mori,cand ma intorc si o sa iau lider tot rank 6 o sa ai,@@HG ECKO, de tine nu am ce sa zic ca nu te-am parasit,esti in clan cu mine,oricum am o parere buna despre tine

Si eu te iubesc frtlm

 

Edited by HG ECKO
Link to comment
Share on other sites

Salutare baieti! Am pus si eu demisia, nu e din cauza unuia dintre voi, e doar pentru ca vreau sa merg intr-un departament cu nabu de Jackus. :))

KenShy- Esti un mare om, mare caracter.

N1kon- mersi pentru tot fa, chiar daca am luat tzeapa esti un mare om.

Rasvax- Un nab si jumatate, vei lua tu lider la Sf. Asteapta :)). Poate la Craciunu' unrmator nu ma primesti capai sa vezi ce /su-uri iti iei :)))).

Jackus - My BrOtHeR, Ce datorie am ma eu la tine? :).

Eusebiu - Nu vei lua lider niciodata :), poate cand v-a inchide Bobo sv.

.R.a.m.Y- Un coleg "bun".

ECKO- Nu am prea avut tangente cu tine dar esti de treaba.

Ionicaa_Walker - Boss, le ai cu roburiile, tine-o tot asa.

Rexton - Esti de treaba.

Typhoon- Ai grija..., poate ma inseli ca te iau la bataie :).

Cam atat am avut de mentionat. Daca am uitat pe cineva imi cer scuze, oricum toti ati fost ca o familie pentru mine, si va iubesc. Aveti grija de KenShy ca el e cam mai uituc si nu va da rank daca nu ii cereti :))). Bafta la toata lumea. Va tzuc!

 

Link to comment
Share on other sites

 

 

Salutare baieti! Am pus si eu demisia, nu e din cauza unuia dintre voi, e doar pentru ca vreau sa merg intr-un departament cu nabu de Jackus. KenShy- Esti un mare om, mare caracter. N1kon- mersi pentru tot fa, chiar daca am luat tzeapa esti un mare om. Rasvax- Un nab si jumatate, vei lua tu lider la Sf. Asteapta . Poate la Craciunu' unrmator nu ma primesti capai sa vezi ce /su-uri iti iei )). Jackus - My BrOtHeR, Ce datorie am ma eu la tine? . Eusebiu - Nu vei lua lider niciodata , poate cand v-a inchide Bobo sv. .R.a.m.Y- Un coleg "bun". ECKO- Nu am prea avut tangente cu tine dar esti de treaba. Ionicaa_Walker - Boss, le ai cu roburiile, tine-o tot asa. Rexton - Esti de treaba. Typhoon- Ai grija..., poate ma inseli ca te iau la bataie . Cam atat am avut de mentionat. Daca am uitat pe cineva imi cer scuze, oricum toti ati fost ca o familie pentru mine, si va iubesc. Aveti grija de KenShy ca el e cam mai uituc si nu va da rank daca nu ii cereti ). Bafta la toata lumea. Va tzuc!

Ce emotionant :((:((:((

Link to comment
Share on other sites

Bafta Jackus, Raul. Va pup. Succes in ceea ce v-ati propus! Daca e sa fie cu amenzi si carnete, eu nu ma las usor, deci pregatiti-va sa trageti.

Cat despre aplicanti, ati belit pl daca nu sunteti activi, pup :*

Link to comment
Share on other sites

 

 

Bafta Jackus, Raul. Va pup. Succes in ceea ce v-ati propus! Daca e sa fie cu amenzi si carnete, eu nu ma las usor, deci pregatiti-va sa trageti. Cat despre aplicanti, ati belit pl daca nu sunteti activi, pup

Rexton vin cu contul mic aici si tot nu scapati de mine!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.