Jump to content

Los Santos Taxi - Discuţii / Discussions


Kelton
 Share

Recommended Posts

Si din nou dovada ca Karan bine linge curu. L-a pupat in cur cat a putut pe Razvan14, apoi incepuse pe Kelton. Are experienta-n asta ce sa mai...

Bag picioru' in asa admini incapabili.

Cred ca ma las si eu de SA:MP, prea de cacat serverul a ajuns.. nici nu ma reapucam daca nu era denominarea.. dar adminii n-au nicio treaba, cu atat mai mult ca Karan e cu limba afara asa ca de ce nu?

Va urez bafta. Tineti-va de Shobo, unul din foarte putinii oameni cu cap de pe server.

 

Pana la urma ai folosit aim sau nu?

Link to comment
Share on other sites

i will learn to u how to fight tomorrow in paintball :-

Link to comment
Share on other sites

Sa nu uitati de activitatea din aceasta seara. La 20:00 sa fiti in fata la Paintball. Prezenta nu este obligatorie.

Premiu: 10.000$, 5 runde a cate 2.000$.

Link to comment
Share on other sites

Ba Shobo! Is it okay if I come back on 14th (unlike my inactivity request which says I'll come back at 15th)? Because I may be free from my exams early...

Link to comment
Share on other sites

Ba Shobo! Is it okay if I come back on 14th (unlike my inactivity request which says I'll come back at 15th)? Because I may be free from my exams early...

You are leavening by 15, if you return early is not a problem, notify the forum back and ready, then you can go to do your raport :))

 

What do you think?

Edited by esy
Link to comment
Share on other sites

Sunt foarte dezamagit de activitatea voastra de pe server din ultimele zile. Ati facut atata scandal ca nu se dau salarii, bani etc, iar acum cand fac activitati pentru voi aproape in fiecare seara si dau premii incepand cu 5000$ imi veniti cate 4-5 :). Nu-i nici o problema, salariile si primele se pot suspenda si le pot relua cand consider eu ca meritati sa fiti rasplatiti. In aceiasi situatie intra si rank-up-ul. O sa-l mai vedeti cand o sa fie o medie de 10 membrii online in timpul zilei. Topic inchis pana va intra bine in cap.

Link to comment
Share on other sites

Noapte buna. Ce parere aveti de 'event-urile' de maine seara, pacat ca nu o sa pot fii on.

 

Nick: Shobo

Data sanctionarii: 13.06.2013

A fost sanctionat membrul: esy

Sanctionat cu: FW

Motivul: Licenta de condus suspendata - neplata amenda in 24h

Dovada: PM

Alte precizari:

Serios ma ?! M-ati anuntat si pe mine macar de amenda in astea 24h ?

Ba sa-mi bag eu v-am iertat de N ori ca a-ti acceptat la 2 secunde, nu am dat PM cu dovezi niciodata, si eu iau FWARN pentru idiotenia unui cop ? vai frate , inca un motiv acumulat sa ma las iar de samp.

Am mai luat un fwarn, ca am avut job cateva ore (noaptea) sa fac si eu niste bani, ca de, sunt sarac.

Iar acum asta? fuck ? dar altiii BA SHOBO, erai si ON frate cand se plangeau pe /f ca nu au carnet , vai doamne..

 

@shobo mai sterge din PM-uri..nu mai poti sa primesti

Edited by esy
Link to comment
Share on other sites

Noapte buna. Ce parere aveti de 'event-urile' de maine seara, pacat ca nu o sa pot fii on.

 

 

Serios ma ?! M-ati anuntat si pe mine macar de amenda in astea 24h ?

Ba sa-mi bag eu v-am iertat de N ori ca a-ti acceptat la 2 secunde, nu am dat PM cu dovezi niciodata, si eu iau FWARN pentru idiotenia unui cop ? vai frate , inca un motiv acumulat sa ma las iar de samp.

Am mai luat un fwarn, ca am avut job cateva ore (noaptea) sa fac si eu niste bani, ca de, sunt sarac.

Iar acum asta? fuck ? dar altiii BA SHOBO, erai si ON frate cand se plangeau pe /f ca nu au carnet , vai doamne..

 

@shobo mai sterge din PM-uri..nu mai poti sa primesti

In primul rand tu trebuie sa ma cauti sa platesti amenda, iar in al 2-lea rand stii tu ca au platit sau nu?

Link to comment
Share on other sites

thank u shobo for opening the topic ..

 

welcome the new members , good luck :)

Link to comment
Share on other sites

care sunt regulile si cum trec testu ?!

 

care sunt regulile si cum trec testul ?! si la ce ora il dau?,

repede ?!

Link to comment
Share on other sites

care sunt regulile si cum trec testu ?!

 

care sunt regulile si cum trec testul ?! si la ce ora il dau?,

repede ?!

1.Nu prea cred ca o sa treci testul dacă nici măcar nu te-ai obosit sa arunci o privire peste topicurile noastre.

2. Nu mai posta aici. Încă nu ești membru Taxi.

Link to comment
Share on other sites

Im back from inactivity now!

Will start doing my report soon (got one day only :|)... oh well. See ya in game soon!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.