Jump to content

El Loco Cartel - Discuții / Discussions


Kelton
 Share

Recommended Posts

Eeee lasa, am castigat <3 te iarta snizel :))) fa posturi mai lungi, nu mai posta aiurea :)

 

Tu cu posturile astea ar trebui sa te duci la News Reporter :)). Aia dau replica la orice post al unui coleg.

 

Salut baieti ce faceti? Acum m-am intors de la meciuri. In vreo 2 ore plec la o alta gala ca spectator, deci ne auzim acum in game. Am sa verific evidenta war-urilor ca sa va dau primele. Cum a mers treaba astazi?

Link to comment
Share on other sites

Ideea nu e sa aveti posturi lungi cat sa aveti posturi care chiar transmit un mesaj. Sau, in mod normal, asta ar trebui sa fie.

Daca cineva pune o intrebare si la ea se poate raspunde cu "da" sau "nu", eu nu vad rostul in a scrie "da, [foarte multe detalii care afirma tot ce s-a spus in intrebare fara sa aiba vreo importanta]" sau "nu, [repetarea lui "nu" plus repetarea unei parti din intrebare].

 

Un post cu "la ora X avem activitatea Y" sau si unul mai scurt ce priveste lucruri care trebuie discutate e mult mai util decat un post care contine ceva de genul "salut, am intrat aici doar sa va salut, ceea ce tocmai am facut, v-am salutat, asa ca voi pleca acum ca mi-am facut treaba, salutandu-va, asta fiind tot ce mi-am propus sa fac in ultimele secunde, sa va salut pe voi, iar acum ca mi-am indeplinit dorinta pot sa plec stiind foarte bine ca tocmai v-am salutat si ca salutul a ajuns la voi".

:)))

Link to comment
Share on other sites

Salut, imi pare rau ca am lipsit la ultimul war insa am avut antrenament. Vad ca v-ati descurcat bine, felicitari. @@Snizel, ai pc pe carbuni si net din Afganistan?

Link to comment
Share on other sites

Tu cu posturile astea ar trebui sa te duci la News Reporter :)). Aia dau replica la orice post al unui coleg.

 

Salut baieti ce faceti? Acum m-am intors de la meciuri. In vreo 2 ore plec la o alta gala ca spectator, deci ne auzim acum in game. Am sa verific evidenta war-urilor ca sa va dau primele. Cum a mers treaba astazi?

 

Odata ce nu fac 2,3,4x post nu vad care e problema :) asta arata faptul ca sunt activ pe forum si doresc sa trec o limita de posturi, nu vad care e problema ta....

Link to comment
Share on other sites

Astazi ce pot sa spun am pierdut hq-ul dar am luat un teritoriu la hotel langa noi . Eu unul spun ca ne-am prezentat bine , dar puteam si mai bine daca intra Snizel si Madytz de la 13:00 . Ce pot sa zic luni sa luam hq-ul cel putin si daca se poate mai mult . Ne mai auzim in GAME

Link to comment
Share on other sites

Buna fetelor, am inghetat pe afara.. La voi cum e vremea ?

 

* ps: se apropie scoala iar pe mine ma ia cu febra :))

Link to comment
Share on other sites

Neata baieti. Acum m-am trezit si eu. Las afk, vorbim cand vin de la sala. Poate facem si noi un antrenament sau o activitate azi..

Link to comment
Share on other sites

@@Snizel, Imi plac desenele,chiar daca ai avut inspiratii ,daca ai ceva desene care sunt ale tale,chiar daca ai avut o usoara inspiratie dami pm cu ele sa le vectorizez si colorez :D,facem acolo o colaborare

Multumesc mult.. Am doar vreo 3 care sunt ale mele, si sunt cam praf. :))

Apropo, baieti, eu nu de mult m-am trezit, dupa aproape doua zile intregi nedormite, iar acum ma duc pana la bunica-mea, trebuie sa iau ceva de acolo. Ne vedem mai pe seara. ^^

Link to comment
Share on other sites

Multumesc mult.. Am doar vreo 3 care sunt ale mele, si sunt cam praf. :))

Apropo, baieti, eu nu de mult m-am trezit, dupa aproape doua zile intregi nedormite, iar acum ma duc pana la bunica-mea, trebuie sa iau ceva de acolo. Ne vedem mai pe seara. ^^

Ce desene ai ? :o3 Si ce naiba ai facut 2 zile fara sa dormi ? :O Ai fost la furat de fer, cu prietenii ? :))

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.