Jump to content

El Loco Cartel - Discuții / Discussions


Kelton
 Share

Recommended Posts

Asa ceva ma jucam eu cand eram mic, erau niste jocuri pe net cu din astia..

Cred ca de asta am ajuns asa cum sunt acum.. :|

Daaa, stiu si eu ca era un joc tot asa cu unu cu cap de sfecla care se juca la pc, cu o lingura ii dadeai sa manance si cu o lopățică ii luai .... de la funduleț :))
Link to comment
Share on other sites

Neata, acum am venit de la sala. Ma duc sa mananc ceva si ne auzim in joc. Am vorbit cu Snizel si sunt sanse mari sa facem un antrenament astazi, o sa primit detalii cand intra el.

Link to comment
Share on other sites

Daaa, stiu si eu ca era un joc tot asa cu unu cu cap de sfecla care se juca la pc, cu o lingura ii dadeai sa manance si cu o lopățică ii luai .... de la funduleț :))

Bine, asta e deja ciudat si nu imi amintesc nimic de genu' in copilaria mea...=))

Link to comment
Share on other sites

Buna seara dragi colege, ce mai faceti voi ?

m-am plictisit rau in game, cred ca merg la tv.. Maine nu avem war #-o

Link to comment
Share on other sites

Am dat si eu rob cu unu de skill 4 si am luat doar 2k.. Acum am 6k jail.. In fine, astept sa vad ce o sa faca Snizel cu xDragos. | Cei care ati fost azi in HQ pe la ora 22:20.. stiti despre ce vorbesc.

Link to comment
Share on other sites

Am dat si eu rob cu unu de skill 4 si am luat doar 2k.. Acum am 6k jail.. In fine, astept sa vad ce o sa faca Snizel cu xDragos. | Cei care ati fost azi in HQ pe la ora 22:20.. stiti despre ce vorbesc.

Amice, eu am skill 4 la rob si nu am luat niciodata mai putin de 3,400$ :))

A fost teapa, avea skill 2, maxim 3 ;)

P.S. Maine nu trebuie sa va sculati "devreme" la 12:50 pentru ca nu o sa fie war-uri, asa ca relaxati-va 8->

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.