Jump to content

El Loco Cartel - Discuții / Discussions


Kelton
 Share

Recommended Posts

Ehe,3/3 , e bun,nu strica primul nostru 4/4,dar asta este,e si miercuri o zi. Zoom,azi,ai avut bulan,primu war la 1 pct,iar al doilea la 2 pct,dar te capacesc eu miercuri :)) .

Link to comment
Share on other sites

Maine la ora 14:30 vreau sa fiti in HQ. La ora 15:00 avem o activitate cu LSPD si vreau sa fiti cat mai multi on.

 

Felicitari tuturor pentru warurile de azi !

Link to comment
Share on other sites

Marti (maine), 10.09.2013, la ora 15:00, va avea loc un war intre El Loco Cartel si Los Santos Police Department.

Va rog sa fiti prezenti in numar cat mai mare.

Locatia: http://imgur.com/Xso...F771CPN,0l3Dl8R

Nu trebuie sa postati la invoiri daca nu veniti, dar va rog sa veniti cat mai multi, ca nici pe viitor sa nu trebuiasca sa faceti cereri sau sa fiti sanctionati pentru absente (nu ma refer numai la activitatea asta).

Link to comment
Share on other sites

Mama ce le dau la nabi, aia iau intruna permisu nabi. Acuma ma razbun:P

 

 

 

Nabuleeeeee , da si mie ma nab modurile alea pe arme , alea rosii faine ce le ai tu :> , iar daca se poate, si modu ala de ti le arata pe spate , lateral pana mea , stii tu :)) dami PM :)

Link to comment
Share on other sites

Bună seara băieţi, vă dau ceva să vă prăpădiţi de râs, probabil aţi auzit toţi de asta, tot serveru' ştie :)).

Click. şi Click.

 

Dacă nu mai puteţi de râs vă rog să închideţi monitoru' până vă opriţi, poate mai păţiţi Doamne fereşte ceva.

Link to comment
Share on other sites

@@Snizel, Si Teylo a zis ca are treaba si pleaca .. :))

Noapte buna, ma pun la somn!

Inseamna ca e nab, el si liderul LSPD au organizat aia, eu am acceptat pentru ca stiam ca vrea el. :-??

Daca nu ajunge nici el probabil ca se va anula sau va fi amanata activitatea pe alta zi..

Link to comment
Share on other sites

Inseamna ca e nab, el si liderul LSPD au organizat aia, eu am acceptat pentru ca stiam ca vrea el. :-??

Daca nu ajunge nici el probabil ca se va anula sau va fi amanata activitatea pe alta zi..

 

Am vorbit cu AlexM daca nu sunt nici eu nici tu on il amanam pe joi. La mine sunt sanse de 95% sa nu fiu acasa... so daca nu intru maine pana la 12:00 se amana pe joi.

Link to comment
Share on other sites

Am vorbit cu AlexM daca nu sunt nici eu nici tu on il amanam pe joi. La mine sunt sanse de 95% sa nu fiu acasa... so daca nu intru maine pana la 12:00 se amana pe joi.

Idem, eu am de mers la scoala sa o ajut pe diriga la ceva... Probabil ramane pe joi.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.