Jump to content

Avispa Rifa - Discutii intre membri / Discussions


Kelton
 Share

Recommended Posts

Florance, ai ramas cum te stiu, un turnator obosit. Numai sa pupi stii, cu reporturi d'astea si cu altele. Mi-ai facut-o mie, acum le-ai facut-o lor, chiar nu poti sa te potolesti. Astept sa dai report aici, pentru ca esti obisnuit, dar pentru mine si multi altii ramai un mare nimeni. Te-am pupat

 

http://i.imgur.com/1hUdYIU.jpg

Link to comment
Share on other sites

Bunã dimineaaața! Mama ce bine ma simt ca a luat ban Alexander din cauza mea.

Mr. Biz, gandest?, ganditi? Rey deja era lider, reportu meu a fost total nesemnificativ. Uitati-va la poze, reportu era tot pentru toti care erau pe /f, sa nu ia ban, dar vai, parca am fost Nostradamus, ca asa s-a si intamplat. Mai multe detalii dupa 15:00, salut!

Link to comment
Share on other sites

Bunã dimineaaața! Mama ce bine ma simt ca a luat ban Alexander din cauza mea.

Mr. Biz, gandest?, ganditi? Rey deja era lider, reportu meu a fost total nesemnificativ. Uitati-va la poze, reportu era tot pentru toti care erau pe /f, sa nu ia ban, dar vai, parca am fost Nostradamus, ca asa s-a si intamplat. Mai multe detalii dupa 15:00, salut!

Te simti bine cand ia un coleg de-al tau ban? Iti spun de acum sa nu ma mai bagi in seama ca nu mai am chef de oameni d-astia. Nu mai fii asa pupincurist ca nu rezolvi nimic, nu-mi da quote ca nu-ti mai raspund.
Link to comment
Share on other sites

Te simti bine cand ia un coleg de-al tau ban? Iti spun de acum sa nu ma mai bagi in seama ca nu mai am chef de oameni d-astia. Nu mai fii asa pupincurist ca nu rezolvi nimic, nu-mi da quote ca nu-ti mai raspund.

Mda.... Naspa asa boss.

Neata colegilor!!!

Azi sau maine ar trebui sa rezolv cu calculatorul, sper ca il iau ibapoi azi sa ibtru si eu diseara la waruri, dar nu-s sigur.... Ne auzim, sper.

Florance, Catalin_Catalin, felicitarile mele!

Link to comment
Share on other sites

@, puteam sa jur ca o sa iasa o manea din asta =))

 

Uitati aici https://www.facebook.com/video.php?v=470210336410779&set=vb.100002654514333&type=2&theater- o natie de oameni care trebuie eutanasiati :))

 

Azi o zi destul de grea, cu war-uri in "deplasare", dar sper sa ne descurcam bine (din nou).

Edited by DragosF
Link to comment
Share on other sites

Te simti bine cand ia un coleg de-al tau ban? Iti spun de acum sa nu ma mai bagi in seama ca nu mai am chef de oameni d-astia. Nu mai fii asa pupincurist ca nu rezolvi nimic, nu-mi da quote ca nu-ti mai raspund.

Ba uita ca-ti dau, cred ca nu ai inteles ca era sarcasm doar.Asa, si continuam, /report-ul a fost tot pentru a-i salva pe ei ca Rey deja era lider Avispa Rifa, era ideea sa dea /togfchat, dar s-a inteles altceva si uite cum toti sariti in capu meu, cu Biz a fost ceva personal, cu Alex nu am nimic, pupincurist de ce sa fiu? Cu cine sa fiu? Cu tine? Nu sunt genu, uite o manea:

. Cu Alexander n-am absolut nimic, ma stiu cu el de atata vreme, activez pe comunitate din 2013 luna 11, mai bine de un an, l-am cunoscut pe el de mult timp, daca eram un nesimtit cu toti care m-ati influentat sa fac x, sa fac y, si era ilegal, sau sa ma injurati, sa ma amenintati, faceam de mult posturi. Repet, nu a fost cu intentie rea reportul, ci cu intentie buna, sa inchida chat-ul, defapt treaba e alta, Alex a fost intaratat, Sky zicea ca el nu a deschis chat-ul si in acel moment Rey si William erau lideri.

Tin sa recunosc cu nu a fost ceva omenesc ce am facut eu, reportul meu a facut exact invers, nu s-a subinteles ce am vrut sa fac, toti ma judecati insa ganditi si din pozitia mea, apoi poate vedeti ca nu am facut cu intentie rea. Imi cer scuze, Alex, chiar nu am vrut sa se ajunga aici. Toti vreti ca eu sa ies din Avispa, m-am uitat si mai sus ,,sa-l demita Sky'', Radu, daca o greseala acopera tot binele acestei factiuni, eu pe data de 14/03/2015 imi voi pune Demisia, pentru tine, si pentru altii.Este ultimul meu post in acest topic pana cand iar o sa mai comentati ceva, daca nimeni nu comenteaza pana o sa ies din Avispa este ultimul.

Link to comment
Share on other sites

@@Alexander Capone, Da barosane, inafara de asta mai miros si a bani, daca nu intelegi, e fix treaba ta. Evita pe omul care din orice te lauda, stii ca n-o face degeaba avantaje cauta, rade la glumele tale se face placut mereu dar cu ochii e mereu la buzunaru tau, stii ce zic. Salmsbafta

Link to comment
Share on other sites

Florance vei ramane mereu mereu un tigan borat, lingusitor care doar pupa in cur si un ratat de 13 ani fara viitor care o sa ajunga ultimul bischetar la cultul strazii, dupa ce ca ai un caracter de cacat mai esti si tare in gura tipic pustanilor din ziua de astazi

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.