Jump to content

Avispa Rifa - Discutii intre membri / Discussions


Kelton
 Share

Recommended Posts

Hai ba ca stim cu toti ca are DITAI AIMU, ei si cand pierd fac scoruri pe +, cand am luat HQ-u prima data el avea 49-11 ma lasi, a avut scor mai bun decat bestu de la noi.. asta e oricum suntem cei mai tari!! Asta e important!

Cei mai tari a? http://imgur.com/a/oKdme

Mi se pare mie sau sunt 6 codati de la voi ?

Mai vorbiti mult despre mine?..aiurea, fanii mei.

Edited by RoberT ZEW
Link to comment
Share on other sites

Ba,deci nu mai postati aiurea aici ca luati FW in joc si warning pe forum + ne inchide topic-ul iar..Serios.
Postati cv legat de war de activitatea factiunii nu : " Salut,faci " " Bine,tu cf? " .. !



GG pentru war-urile de azi mai putin acela care la-m pierdut..Daca ascultati castigam ca era 7-5..dar asta e ..castigam noi.
Noapte buna,succces maine.

Link to comment
Share on other sites

South JORik - Mie nu imi merge Modu-l cand intru in game si dau sa ma loghez imi da warning peste warning si iau crash cand sa scriu pass . Si dor l-am pus in cleo,am cleo 4.1 .

Poate ai nevoie si de sampfuncs...

Link to comment
Share on other sites

Eh, pacat ca s-a sfarsit tot asa repede, am petrecut in Avispa Rifa 9 luni minunate. Vreau sa multumesc tuturor care au venit sa ma ajute si am reusit impreuna sa ridicam gang-ul. nu va dati demisiile, ramaneti aici in gang si ajutati-l pe sNrobert sa mentina orasul SF verde inchis. Ne auzim in joc, bafta prietenasi, si inca o data multumesc pentru tot, va iubesc !!!!!!

Link to comment
Share on other sites

GG pentru astazi baieti! SF-ul ne apartine iar !

Din pacate liderul nostru a cam dat-o-n bara si deocamdata, avem doar sublider! Nu are rostu sa va dati demisiile, ati vazut si voi, am luat 2 turfuri fara lider, si unul din el fiind HQ ELC. Posibil maine sa pierdem, dar nu este nici cea mai mica problema! Pana cand se alege un nou lider, trebuie sa fim optimisti si sa nu ne enervam, chiar daca ne bat, tineti minte ca noi nu avem lider. Ne vedem maine la wars, sper sa veniti din respect pentru ceilalti care vor venii.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.