Jump to content

Avispa Rifa - Discutii intre membri / Discussions


Kelton
 Share

Recommended Posts

@, Din respect pentru Jorik si ceilalti care o sa fie on maine, incercati sa va pastrati timp si sa ajungeti la war. Personal, nu prea am petrecut mult timp cu jorik, dar destul cat sa-mi dau seama ca este un om ce merita respectul nostru. #SFVERDEINCHIS. Ne auzim maine la waruri!

Link to comment
Share on other sites

Eh, pacat ca s-a sfarsit tot asa repede, am petrecut in Avispa Rifa 9 luni minunate. Vreau sa multumesc tuturor care au venit sa ma ajute si am reusit impreuna sa ridicam gang-ul. nu va dati demisiile, ramaneti aici in gang si ajutati-l pe sNrobert sa mentina orasul SF verde inchis. Ne auzim in joc, bafta prietenasi, si inca o data multumesc pentru tot, va iubesc !!!!!!

bafta Denise, mersi pentru sansa acordata, promit c-o sa fac tot posibilul sa mentinem orasul cum este acum, te pup, mentinem legatura.

 

 

 

PLATITI-VA AMENZILE DACA VRETI SA NU FITI SANCTIONATI.

Link to comment
Share on other sites

Salutare, sper ca nu va dati demisia pentru asa ceva.

 

@, Multumesc pentru ce ai facut pentru mine, pwp si multa bafta :*.

 

Diseara vreau sa avem un numar mare pentru a ne mentine turfurile, bedea asteptam sistemul anti-cheats, vor urma altii ca Norby, V1ctor , s.a.m.d

Edited by S k Y V i P
Link to comment
Share on other sites

Salutare, sper ca nu va dati demisia pentru asa ceva.

 

@, Multumesc pentru ce ai facut pentru mine, pwp si multa bafta :*.

 

Diseara vreau sa avem un numar mare pentru a ne mentine turfurile, bedea asteptam sistemul anti-cheats, vor urma altii ca Norby, V1ctor , s.a.m.d

 

Nu creed că v-a fii așa bun noul sistem anti cheats...Aseară numa îl văd pe Alright cum pică din cer în fața mea si mă ia cu dume gen test TW, bă băjete :))

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.